-25% 1. Sınıf Sesler Ülkesi'nde Okuma Yazma Öğreniyorum Kırmızı Beyaz Yayıncılık
Yayınevi
 • Kırmızı Beyaz Yayıncılık
 • Yazar
 • Kırmızı Beyaz Komisyon
 • ISBN
 • 9786057793812
 • Ebat
 • 190 x 270
 • Sesler Ülkesi 1-2, Çizgiler Ülkesi, Sayılar Ülkesi, Heceler Ülkesi, Ailemle Çalışıyorum, Ali ile Ayşe Sesler Ülkesi’nde Okuyor, Hızlı Okuma Rehberim ve Kılavuz Çizgili Yazı Defteri’nden oluşan setimiz Milli Eğitim Bakanlığının yayınlamış olduğu kurul kararına uygun olarak hazırlanmıştır. 


  Çizgiler Ülkesi, çocukların oryantasyon (hazırlık) dönemini rahat bir şekilde atlatabilmesi için hazırlanmıştır. Çizgilerin seviyesi basitten zora doğru gitmektedir.


  Sesler Ülkesi 29 harfi kapsayan 28 fasikülden oluşmaktadır. Bu fasiküllerden 5 tanesi biten her grubun değerlendirme kitapçığıdır. 1. kitap her fasikül 1 harfi tanıtacak şekilde hazırlanmıştır. 2. kitap da ise öğrenme hızına bağlı olarak  2 harf bir arada verilerek zengin çalışmalarla desteklenmiştir. Fasikülde sesi tanıtma, sesi yazma, şifreleme, eşleştirme, okuma, oluşturma, mini test vb. çalışmalarla sesin daha kolay kavratılması hedeflenmiştir. Oluşturulan hece, cümle ve metinler resimlerle desteklenerek çocuğun daha kolay ve kalıcı öğrenmesine önem verilmiştir.  


  Sayılar Ülkesi, koparılabilir özellikte 112 sayfadan oluşmaktadır. İşlenen konular Milli Eğitim Bakanlığının yayınlamış olduğu kurul kararına uygun olarak hazırlanmış olup çocuğun sıkılmadan zevk alarak öğrenmesi amaçlanmıştır. 


  Heceler Ülkesi, koparılabilir özellikte 160 sayfadan oluşmaktadır. Ağırlıklı olarak hece ve kelime çalışmalarına yer verilmiştir. Çalışmalar metinlerle desteklenmiştir.


  Ailemle Çalışıyorum, koparılabilir özellikte 136 safyadan oluşmaktadır. Derste öğrenilen harflerin evde veli ile tekrar yapılarak unutulma olasılığı en aza indirilmeye çalışılmıştır. Ayrıca çalışma yapraklarının altında veli imza bölümünün olması öğretmene evde yapılan çalışmayı rahat bir şekilde takip etme imkânı sunmuştur.


  Ali ile Ayşe Sesler Ülkesi’nde Okuyor, her biri 16 sayfa olan 7 kitaptan oluşmaktadır. ilk 5 kitapta harf gruplarını içeren metinlere, son 2 kitapta ise sınıf öğretmenimiz tarafından bu kitap için yazılmış olan şiirlere ve hikâyelere yer verilmiştir.


  Hızlı Okuma Rehberim, zenginleştirilmiş uygulamalarla çocuğun çok daha hızlı bir şekilde okuması hedeflenmiştir.  


  Kılavuz Çizgili Yazı Defteri, Milli Eğitim Bakanlığının yayınlamış olduğu kurul kararına  uygun olarak hazırlanmıştır.

  Ay Taksit Tutarı Toplam Tutar
  2 69,38 TL 138,75 TL

  Yorum Yap

  Not: HTML'e dönüştürülmez.
      Kötü           İyi

  1. Sınıf Sesler Ülkesi'nde Okuma Yazma Öğreniyorum Kırmızı Beyaz Yayıncılık

  Bu ürün 2990 defa
  görüntülenmiştir.
  150 TL ve üzerine
  Kargo Bedava!
  İlgili Kategoriler:

  - 1. Sınıf Okuma Yazma Seti

  % 25

  İNDİRİM

  185,00 TL
  138,75 TL

  ORİJİNAL ÜRÜN

  Sesler Ülkesi 1-2, Çizgiler Ülkesi, Sayılar Ülkesi, Heceler Ülkesi, Ailemle Çalışıyorum, Ali ile Ayşe Sesler Ülkesi’nde Okuyor, Hızlı Okuma Rehberim ve Kılavuz Çizgili Yazı Defteri’nden oluşan setimiz Milli Eğitim Bakanlığının yayınlamış olduğu kurul kararına uygun...

  Etiketler 1. Sınıf Sesler Ülkesi'nde Okuma Yazma Öğreniyorum Kırmızı Beyaz Yayıncılık, , Kırmızı Beyaz Komisyon, 9786057793812

  Güncel İçerik

  Her gün yenilenen listelerimizle bir adım öndesiniz.

  Güvenli Alışveriş

  SSL sertifikamız ile bilgileriniz garanti altında.

  3D Security

  Kredi Kartı ile ödemelerde tüm kontrol sizde.

  Müşteri Destek

  Uzman ekibimiz ve temsilcilerimizle önceliğimiz memnuniyetiniz.