-25% 11. Sınıf Fizik Konu Anlatım Föyleri Limit Yayınları
Yayınevi
 • Limit Yayınları
 • Yazar
 • Yener Yasun
 • ISBN
 • 9786052754160
 • Ebat
 • 190 x 270
 • Sayfa Sayısı
 • 224


 • 11. Sınıf Fizik Konu Anlatım Föyleri ile bilgilerinizi pekiştirmeniz, tam öğrenmeniz, sınava hazırlık yolunda eksiklerinizi tamamlamanız amaçlanmıştır. Kitabımız, öğrenciler açısından öğrenmeyi, öğretmenler açısından ise öğretmeyi kolaylaştırır niteliktedir.


  Kitabımız üniteleri takip eden sırayla konulara göre bölünmüş 8 sayfalık föyler şeklinde hazırlanmıştır. Konu anlatımı; MEB öğretim programına uygun, ayrıntıda boğulmadan, yüzeysel de kalmayacak şekilde özüne uygun, eksiksiz, özgün, sade ve anlaşılır bir dil ile verilmiştir. Konu anlatımlarını pekiştirecek şekilde konuyla ilgili çıkmış “ÖSYM Soruları”na, “Sıra Sende” sorularına, “Örnek Soru”lara, “Klasik Etkinlik”lere ek olarak ayrıca “Beceri Temelli Etkinlik”lere yer verildi. Konu anlatımının sonunda yer alan “Kazanım Testleri” ile konuların pekiştirilmesi amaçlanmıştır. Kitabımız oldukça doyurucu ve özgün sorularla hazırlanmıştır. ÖSYM’nin yaptığı son sınavlardaki soru yönelimleri dikkate alınarak her konuda daha önce görmediğiniz farklı soru tarzlarıyla “Yeni Soru Tarzı” olarak adlandırılabilecek yorum ve analiz yapma becerilerinizi geliştirecek sorulara yer verildi. Dönem sonlarında yer alan “1. Dönem Değerlendirmesi” ve “2. Dönem Değerlendirmesi” föylerine yer verilerek dönem boyu öğrenilen konuların genel tekrarının yapılması amaçlandı.


  Kitabımız akıllı tahtaya uyumludur. Kitabımızdaki soruların tamamının ayrıntılı video çözümleri yapılmıştır. Testlerde bulunan karekodları okutarak soruların açıklamalı çözümlerine ulaşabilirsiniz.


  Okul hayatınızda ve merkezî sınavlarda bildiklerinizi geliştirmek ve başarılarınıza başarı katmak amacıyla hazırladığımız bu eserin siz değerli öğrencilerimize faydalı olacağına inanıyor, çalışmalarınızda başarılar diliyoruz.


  -Her föy 8 sayfadan oluşur.


  -Föyler; 4 ya da 6 sayfa konu anlatımı, konu sonunda etkinlik ve konuyu pekiştirici testlerden oluşur.


  -İçerik oluşturulurken MEB’in Fizik Öğretim Programı’nın dışına çıkılmamıştır.


  -Föylerde içerik hazırlanırken MEB kitapları, MEB’in yayınladığı genel tekrar testleri,kazanım testleri EBA içerikleri ve OSYM soruları dikkate alınmıştır.


  -Her dönemin sonuna genel tekrar testlerı konulmuştur.


  -Föylerin video çözümleri yapılmıştır

  Ay Taksit Tutarı Toplam Tutar
  2 34,50 TL 69,00 TL

  Yorum Yap

  Not: HTML'e dönüştürülmez.
      Kötü           İyi

  11. Sınıf Fizik Konu Anlatım Föyleri Limit Yayınları

  Bu ürün 820 defa
  görüntülenmiştir.
  150 TL ve üzerine
  Kargo Bedava!
  İlgili Kategoriler:

  - 11. Sınıf Fizik Konu Anlatımlı

  % 25

  İNDİRİM

  92,00 TL
  69,00 TL

  ORİJİNAL ÜRÜN

  11. Sınıf Fizik Konu Anlatım Föyleri ile bilgilerinizi pekiştirmeniz, tam öğrenmeniz, sınava hazırlık yolunda eksiklerinizi tamamlamanız amaçlanmıştır. Kitabımız, öğrenciler açısından öğrenmeyi, öğretmenler açısından ise öğretmeyi kolaylaştırır...

  Etiketler 11. Sınıf Fizik Konu Anlatım Föyleri Limit Yayınları, Limit Yayınları, Yener Yasun, 9786052754160

  Güncel İçerik

  Her gün yenilenen listelerimizle bir adım öndesiniz.

  Güvenli Alışveriş

  SSL sertifikamız ile bilgileriniz garanti altında.

  3D Security

  Kredi Kartı ile ödemelerde tüm kontrol sizde.

  Müşteri Destek

  Uzman ekibimiz ve temsilcilerimizle önceliğimiz memnuniyetiniz.