5. Sınıf Fen Bilimleri Soru Bankası Pruva Akademi
Yayınevi
 • Pruva Akademi
 • Yazar
 • Pruva Akademi Komisyon
 • ISBN
 • 9786057719393
 • Ebat
 • 190 x 270
 • Sayfa Sayısı
 • 240


 • Neden Sorular Konuşuyor

  Pruva Akademi Yayınları tarafından yayımlanan 5. Sınıf Fen Bilimleri Soru Bankası, öğrencilerin seviyelerine uygun olarak hazırlanmıştır. İlkokuldan ortaokula geçen 5. Sınıf öğrencilerinin gördükleri yeni konuları pekiştirmek ve kazanım odaklı hazırlanan özgün ve zengin içerikleriyle okula yardımcı ve sınavlara hazırlamak üzere tasarlanmıştır.


  %100 müfredat uyumlu içeriği sayesinde 5. Sınıf Fen Bilimleri Soru Bankası öğrencilerin okul derslerine yardımcı olması açısından önemli bir kaynaktır. Fen Bilimleri derslerini öğrencilere sevdirecek ve onların sınavlarda başarıyı yakalamalarına yardımcı olacaktır. Modelleme yöntemiyle birlikte hazırlanan 9 fonksiyonel soru tipi öğrencilerin farklı tarzdaki soruları öğrenmesini ve karşılaşacakları farklı sorulara hazırlıklı olmalarını sağlayacaktır.


  Pruva Akademi Yayınları Fen Bilimleri Soru Bankasının içerisindeki tüm testler yeni nesil sorulardan oluşmaktadır ve içerisinde ‘’MEB’’, ‘’PISA’’ ve ‘’TIMSS’’ e uygun sorular bulunmaktadır. Bu sayede öğrencilerin girecekleri farklı sınavlarda başarıyı yakalamaları ve farklı soru tiplerine alışmaları amaçlanmaktadır. Grafik ve tablolarla desteklenen sorular öğrencilerin yorumlama ve analiz yeteneklerinin gelişmesine yardımcı olurken mantık ve muhakemelerini geliştirmeye de önemli katkılar sağlayacaktır.


  ‘’Sorular Konuşuyor’’ adıyla yayımlanan Pruva Akademi Yayınları 5. Sınıf Fen Bilimleri Soru Bankası, özgün ve zengin içeriği sayesinde öğrencilere gerçek sınav deneyimi yaşatan Sınav Modu testleri de sunmaktadır. Öğrencilere Fen Bilimleri derslerini sevdirirken okuldaki derslerinde ve sınavlarda da başarıyı yakalamalarına yardımcı olan soru bankası, onları daima ileriye ulaştırmayı hedeflemektedir.


  Lütfen kitabımızın başındaki “MAVİ SAYFALARI” okumadan kullanmaya başlamayın!

  Ay Taksit Tutarı Toplam Tutar
  2 27,50 TL 55,00 TL

  Yorum Yap

  Not: HTML'e dönüştürülmez.
      Kötü           İyi

  5. Sınıf Fen Bilimleri Sorular Konuşuyor Soru Bankası Pruva Akademi

  Bu ürün 704 defa
  görüntülenmiştir.
  150 TL ve üzerine
  Kargo Bedava!

  UYGUN

  FİYAT

  55,00 TL

  ORİJİNAL ÜRÜN

  Neden Sorular KonuşuyorPruva Akademi Yayınları tarafından yayımlanan 5. Sınıf Fen Bilimleri Soru Bankası, öğrencilerin seviyelerine uygun olarak hazırlanmıştır. İlkokuldan ortaokula geçen 5. Sınıf öğrencilerinin gördükleri yeni konuları pekiştirmek ve kazanım odaklı...

  Etiketler 5. Sınıf Fen Bilimleri Soru Bankası Pruva Akademi, , Pruva Akademi Komisyon, 9786057719393

  Güncel İçerik

  Her gün yenilenen listelerimizle bir adım öndesiniz.

  Güvenli Alışveriş

  SSL sertifikamız ile bilgileriniz garanti altında.

  3D Security

  Kredi Kartı ile ödemelerde tüm kontrol sizde.

  Müşteri Destek

  Uzman ekibimiz ve temsilcilerimizle önceliğimiz memnuniyetiniz.