5. Sınıf Matematik Soru Bankası Pruva Akademi
Yayınevi
 • Pruva Akademi
 • Yazar
 • Pruva Akademi Komisyon
 • ISBN
 • 9786057719386
 • Ebat
 • 190 x 270
 • Sayfa Sayısı
 • 248


 • Pruva Akademi Yayınları tarafından özel olarak yayımlanan 5. Sınıf Matematik Soru Bankası, öğrencilerin seviyelerine uygun olarak hazırlanmıştır. İlkokuldan ortaokula geçen öğrencilerin gerekli kazanımları elde etmesi amacıyla okula yardımcı ve sınava hazırlık olarak yayımlanan Matematik Soru Bankası özgün ve zengin içerikleriyle %100 müfredat uyumludur.


  Matematiği öğrencilere sevdirmeyi başaran Pruva Akademi Yayınları 5. Sınıf Matematik Soru Bankası, kazanım odaklı testleriyle öğrencilerin okulda derslerine yardımcı olarak sınavlarda başarıyı yakalamalarını kolaylaştırmaktadır. Modelleme yöntemiyle hazırlanan 9 fonksiyonel soru kalıbı sayesinde öğrencilerin farklı tarzdaki sorulara hazırlıklı olmasını sağlayan tüm testler yeni nesil sorulardan oluşmaktadır. ‘’PISA’’, ‘’TIMSS’’, ‘’CEMC’’ ve ‘’MEB’’ e uygun olarak hazırlanan testler sayesinde öğrenciler girdikleri sınavlarda farklı türdeki sorulara aşina olacaklardır. %100 müfredat uyumlu soru tipleriyle hazırlanan Matematik Soru Bankası öğrencilerin derslerine yardımcı olacak ve pekiştirmeleri için değerli bir kaynak görevini üstlenecektir.


  Soru bankasındaki testler grafik ve tablolarla zenginleştirilmiş bu sayede öğrencilerin yorumlama ve analiz yeteneklerinin gelişmesi amaçlanmıştır. Bilgiyi işleme kuramına uygun olarak hazırlanan sorular öğrencilerin mantık ve muhakeme yeteneklerinin gelişmesini sağlayacak, ezber ile çözüm yerine soruların mantığını kavratıp başarılarını artıracaktır.


   ‘’Sorular Konuşuyor’’ adıyla yayımlanan Pruva Akademi Yayınları 5. Sınıf Matematik Soru Bankası öğrencilerin en çok zorlandığı derslerden biri olan Matematiği öğrencilere sevdirecek, özgün ve zengin içerikleri sayesinde öğrencilerin derslerde ve sınavlardaki başarılarını arttırmasını sağlayacaktır.


  Lütfen kitabımızın başındaki “MAVİ SAYFALARI” okumadan kullanmaya başlamayın!

  Ay Taksit Tutarı Toplam Tutar
  2 29,50 TL 59,00 TL

  Yorum Yap

  Not: HTML'e dönüştürülmez.
      Kötü           İyi

  5. Sınıf Matematik Sorular Konuşuyor Soru Bankası Pruva Akademi

  Bu ürün 511 defa
  görüntülenmiştir.
  150 TL ve üzerine
  Kargo Bedava!
  İlgili Kategoriler:

  - 5. Sınıf Matematik Soru Bankası

  UYGUN

  FİYAT

  59,00 TL

  ORİJİNAL ÜRÜN

  Pruva Akademi Yayınları tarafından özel olarak yayımlanan 5. Sınıf Matematik Soru Bankası, öğrencilerin seviyelerine uygun olarak hazırlanmıştır. İlkokuldan ortaokula geçen öğrencilerin gerekli kazanımları elde etmesi amacıyla okula yardımcı ve sınava hazırlık olarak...

  Etiketler 5. Sınıf Matematik Soru Bankası Pruva Akademi, , Pruva Akademi Komisyon, 9786057719386

  Güncel İçerik

  Her gün yenilenen listelerimizle bir adım öndesiniz.

  Güvenli Alışveriş

  SSL sertifikamız ile bilgileriniz garanti altında.

  3D Security

  Kredi Kartı ile ödemelerde tüm kontrol sizde.

  Müşteri Destek

  Uzman ekibimiz ve temsilcilerimizle önceliğimiz memnuniyetiniz.