5. Sınıf Sosyal Bilgiler Soru Bankası Pruva Akademi
Yayınevi
 • Pruva Akademi
 • Yazar
 • Pruva Akademi Komisyon
 • ISBN
 • 9786057719409
 • Ebat
 • 190 x 270
 • Sayfa Sayısı
 • 239


 • Neden Sorular Konuşuyor

  Pruva Akademi Yayınları tarafından hazırlanan 5. Sınıf Sosyal Bilgiler Soru Bankası, öğrenciler için özgün ve zengin içerikleriyle tasarlanmıştır. İlkokuldan çıkarak ortaokula başlayan öğrencilerin seviyelerine ve öğrendikleri yeni konulara uygun olarak öğrenmelerini pekiştirme amaçlı hazırlanan soru bankası, okula yardımcı ve sınavlara hazırlık olması amacıyla yayımlanmıştır.


  Öğrenciler tarafından eğlenceli fakat yer yer zorlanılan Sosyal Bilgiler dersi için hazırlanan soru bankasında kolay, orta ve zor diye sınıflandırılmış sorular bulunmaktadır. Öğrencilerin büyük bir çoğunluğunun tercih ettiği bu yöntem sayesinde öğrenciler hangi seviyedeki testlerde hangi düzeyde olduklarını görebilmektedirler. Bu sayede eksik oldukları yerleri gören ve öz eleştiri yapabilen öğrenciler başarıya ulaşmak için kendilerine uygun bir çalışma stratejisi belirleyebilirler.


  %100 müfredat uyumlu olarak hazırlanan 5. Sınıf Sosyal Bilgiler Soru Bankası, öğrencilerin okuldaki derslerine yardımcı olması açısından da önemli bir kaynak görevini üstlenmektedir. Grafik ve tablolarla desteklenen soruların yanı sıra mantık ve muhakeme becerilerini geliştirmeyi hedefleyen sorularla birlikte öğrenciler yorumlama ve analiz yeteneklerini kullanmayı öğrenirler. Tamamen yeni nesil sorulardan oluşan testler öğrencilerin gerçekten karşılaşacakları farklı sorular açısından onların hazırlıklı olmasını sağlar.


  ‘’Sorular Konuşuyor’’ ismiyle hazırlanan Pruva Akademi Yayınları 5. Sınıf Sosyal Bilgiler Soru Bankası, farklı seviyelerde sorular sunarak ‘’çok zor soru’’ değil ‘’çok farklı soru’’ konseptiyle öğrencilerin başarıya ulaşmalarını hedeflemektedir. Özgün ve kapsamlı içeriği sayesinde öğrencilerin okul derslerinde ve sınavlarında daima yanında olmaktadır.


  Lütfen kitabımızın başındaki “MAVİ SAYFALARI” okumadan kullanmaya başlamayın!

  Ay Taksit Tutarı Toplam Tutar
  2 27,50 TL 55,00 TL

  Yorum Yap

  Not: HTML'e dönüştürülmez.
      Kötü           İyi

  5. Sınıf Sosyal Bilgiler Sorular Konuşuyor Soru Bankası Pruva Akademi

  Bu ürün 526 defa
  görüntülenmiştir.
  150 TL ve üzerine
  Kargo Bedava!

  UYGUN

  FİYAT

  55,00 TL

  ORİJİNAL ÜRÜN

  Neden Sorular KonuşuyorPruva Akademi Yayınları tarafından hazırlanan 5. Sınıf Sosyal Bilgiler Soru Bankası, öğrenciler için özgün ve zengin içerikleriyle tasarlanmıştır. İlkokuldan çıkarak ortaokula başlayan öğrencilerin seviyelerine ve öğrendikleri yeni konulara uygun...

  Etiketler 5. Sınıf Sosyal Bilgiler Soru Bankası Pruva Akademi, , Pruva Akademi Komisyon, 9786057719409

  Güncel İçerik

  Her gün yenilenen listelerimizle bir adım öndesiniz.

  Güvenli Alışveriş

  SSL sertifikamız ile bilgileriniz garanti altında.

  3D Security

  Kredi Kartı ile ödemelerde tüm kontrol sizde.

  Müşteri Destek

  Uzman ekibimiz ve temsilcilerimizle önceliğimiz memnuniyetiniz.