-0% 5. Sınıf Türkçe Soru Bankası Pruva Akademi
Yayınevi
 • Pruva Akademi
 • Yazar
 • Pruva Akademi Komisyon
 • ISBN
 • 9786057719140
 • Ebat
 • 190 x 270
 • Sayfa Sayısı
 • 224


 • Neden Sorular Konuşuyor

  Pruva Akademi Yayınları tarafından hazırlanan 5. Sınıf Türkçe Soru Bankası, öğrenciler için okula yardımcı ve sınavlara hazırlık amacıyla hazırlanmıştır. Özgün ve kazanım amaçlı olarak hazırlanan Türkçe Soru Bankası aynı zamanda öğrencilerin mantık ve muhakemelerini geliştirmelerini hedeflemektedir. İçerisindeki bütün testler yeni nesil sorulardan oluşmakta ve öğrencilerin gireceği sınavlarda başarıyı yakalamalarına yardımcı olmaktadır. %100 müfredat uyumlu soru bankası öğrencilerin derslerini takip edebilmesini ve öğrendiklerini pekiştirmesini kolaylaştıracaktır.


  İlkokuldan ortaokula geçen 5. sınıf öğrencileri için özenle hazırlanan 5. Sınıf Türkçe Soru Bankası öğrencilerin gerekli kazanımları elde etmesi amacıyla grafik ve tablolarla desteklenmiştir. Bu sayede yorumlama ve analiz yeteneklerini geliştirmeyi başaran öğrenciler aynı başarıyı okul derslerinde ve sınavlarda da göstereceklerdir. 9 farklı fonksiyonel soru çeşidi sayesinde öğrenciler karşılaşabilecekleri her tarz soruyu görebilecekler ve bütün sınavlara hazırlıklı olacaklardır.


  Başarının basamaklarına Pruva Akademi Yayınları Türkçe Soru Bankası ile tırmanan öğrencilere gerçek sınav deneyimi yaşatacak Sınav Modu sayesinde hiçbir sınavdan çekinmeyeceklerdir. İlkokuldan çıkan ve ortaokula geçiş yapan öğrencilerin seviyelerine uygun sunulan bu soru bankası, öğrencilerin yeni öğrendikleri konuları pekiştirmesine yardımcı olacak konu kavrama testleri ile birlikte kazanım odaklı olarak hazırlanmıştır.


  ‘’Sorular Konuşuyor’’ adıyla yayımlanan Pruva Akademi Yayınları 5. Sınıf Türkçe Soru Bankası özgün ve zengin içeriğiyle, sevgili öğrencileri daima ileriye ulaştırmayı hedeflerken derslerde ve sınavlarda da başarıyı yakalamalarını amaçlamıştır.


  Lütfen kitabımızın başındaki “MAVİ SAYFALARI” okumadan kullanmaya başlamayın!

  Ay Taksit Tutarı Toplam Tutar
  2 23,00 TL 46,00 TL

  Yorum Yap

  Not: HTML'e dönüştürülmez.
      Kötü           İyi

  5. Sınıf Türkçe Soru Bankası Pruva Akademi

  Bu ürün 195 defa
  görüntülenmiştir.
  150 TL ve üzerine
  Kargo Bedava!
  İlgili Kategoriler:

  - 5. Sınıf Türkçe Soru Bankası

  %

  İNDİRİM

  46,00 TL
  46,00 TL

  ORİJİNAL ÜRÜN

  Neden Sorular KonuşuyorPruva Akademi Yayınları tarafından hazırlanan 5. Sınıf Türkçe Soru Bankası, öğrenciler için okula yardımcı ve sınavlara hazırlık amacıyla hazırlanmıştır. Özgün ve kazanım amaçlı olarak hazırlanan Türkçe Soru Bankası aynı zamanda öğrencilerin...

  Etiketler 5. Sınıf Türkçe Soru Bankası Pruva Akademi, , Pruva Akademi Komisyon, 9786057719140

  Güncel İçerik

  Her gün yenilenen listelerimizle bir adım öndesiniz.

  Güvenli Alışveriş

  SSL sertifikamız ile bilgileriniz garanti altında.

  3D Security

  Kredi Kartı ile ödemelerde tüm kontrol sizde.

  Müşteri Destek

  Uzman ekibimiz ve temsilcilerimizle önceliğimiz memnuniyetiniz.