-30% 6. Sınıf Fen Bilimleri Enerji Soru Kitabı Palme Yayıncılık
Yayınevi
 • Palme Yayıncılık
 • Yazar
 • Ümit Baraklıoğlu, Hilal Cihan
 • ISBN
 • 9786052825266
 • Ebat
 • 190 x 270
 • Sayfa Sayısı
 • 200


 • 6.Sınıf Enerji Fen Bilimleri Soru Kitabı


  ÖNSÖZ


  Sevgili öğrenciler ve değerli meslektaşlarımız,


  Palme Yayınevi olarak liselere hazırlık çalışmalarımızda bir projeyle daha sizlerle birlikteyiz. Bu projenin ürünü olan Enerji Serisi, Yeni Nesil Fen Bilimleri Soru Kitabı bizi sizlerle buluşturan bambaşka bir çalışma olarak raflarda yerini almış bulunmakta.


  Palme Yayınevi olarak bu çalışmamızda da amacımız, Milli Eğitim'in temel ilkeleri doğrultusunda, tüm kazanımların kontrolünü sağlamak ve öğrencilerin sahip olduğu bilgileri pekiştirmektir. Özellikle Enerji Serisi'nde, 2023 Eğitim Vizyonu eksen alınarak yenilenmiş bir çalışma bütünü bulunmaktadır. Bu vizyon doğrultusunda, öğrencilerin deney, gözlem, grafik okuma ve güncel hayatı destekleyen sorularla ve yenilenen müfredata uyumlu, PISA sorularıyla eş değer, Fen Bilimleri yeterliliğini önemseyen, tamamen yeni konsepte uygun bir içerik oluşturulmuştur. Amacımız, çok yönlü kazanımları değerlendirecek sorularla öğrencilerimizin bilgi transfer güçlerini geliştirmeleri, verilen görseli yorumlamaları, grafik yorumu yapmaları, yaratıcı ve analitik düşünmeleri sayısal mantıksal muhakeme ve akıl yürütme çalışmaları ile eleştirel düşünme yetisi kazanmalarıdır. Ezbercilikten tamamen sıyrılmış, deneysel ve gözlemsel olayları geliştiren; mantıksal çalışmaları ortaya koyabilen bireylerin gelişmesini sağlamak, Palme olarak "Enerji Serisi"nde kuvvetle beslendiğimiz en önemli amaçlarımızdır. Bu amaçlardan hareketle Milli Eğitim Bakanlığının yeni konseptine birebir uygun ve 2023 Vizyonu dil yeterlilikleri konusu hassasiyetiyle ortaya konmuş bir çalışma ile karşınızdayız. Dizgi ekibine de teşekkür ederiz.


  Yeni nesil, yepyeni içerik ve taptaze soru kalıplarıyla "Enerji Serisi, Yeni Nesil Fen Bilimleri Soru Kitabı"na sahip bulunmaktasınız. Palme ailesi olarak en yüksek hedefleri bizimle yakalamanızın ve değerli hayatınızda başarı yoldaşı olmanın eskimeyen gururunu, onurla taşımaktayız.


  Palme ile yepyeni zirvelere... 

  Ay Taksit Tutarı Toplam Tutar
  2 14,00 TL 28,00 TL

  Yorum Yap

  Not: HTML'e dönüştürülmez.
      Kötü           İyi

  6. Sınıf Fen Bilimleri Enerji Soru Kitabı Palme Yayıncılık

  Bu ürün 352 defa
  görüntülenmiştir.
  150 TL ve üzerine
  Kargo Bedava!

  % 30

  İNDİRİM

  40,00 TL
  28,00 TL

  ORİJİNAL ÜRÜN

  6.Sınıf Enerji Fen Bilimleri Soru KitabıÖNSÖZSevgili öğrenciler ve değerli meslektaşlarımız,Palme Yayınevi olarak liselere hazırlık çalışmalarımızda bir projeyle daha sizlerle birlikteyiz. Bu projenin ürünü olan Enerji Serisi, Yeni Nesil Fen Bilimleri Soru Kitabı bizi...

  Etiketler 6. Sınıf Fen Bilimleri Enerji Soru Kitabı Palme Yayıncılık, Palme Yayıncılık, Ümit Baraklıoğlu, Hilal Cihan, 9786052825266

  Güncel İçerik

  Her gün yenilenen listelerimizle bir adım öndesiniz.

  Güvenli Alışveriş

  SSL sertifikamız ile bilgileriniz garanti altında.

  3D Security

  Kredi Kartı ile ödemelerde tüm kontrol sizde.

  Müşteri Destek

  Uzman ekibimiz ve temsilcilerimizle önceliğimiz memnuniyetiniz.