-20% 6. Sınıf Fen Bilimleri Soru Bankası Pruva Akademi
Yayınevi
 • Pruva Akademi
 • Yazar
 • Pruva Akademi Komisyon
 • ISBN
 • 9786057719355
 • Ebat
 • 190 x 270
 • Sayfa Sayısı
 • 264


 • Neden Sorular Konuşuyor

  Pruva Akademi Yayınları tarafından öğrenciler için hazırlanan 6. Sınıf Fen Bilimleri Soru Bankası, özgün ve zengin içeriğiyle öğrencilerin okul derslerine yardımcı ve sınavlara hazırlayan bir kaynaktır. Ortaokul sorumluluğun ve zorluğunun arttığı 6. sınıf seviyesi için özenle hazırlanan 6. Sınıf Fen Bilimleri Soru Bankası, öğrencilerin kazanımlarını hedefleyen bir yardımcı kitaptır.


  Kurgusal sorularla sadece son sınıfta karşılaşan öğrencilerin yaşadıkları zorluklar göz önüne alınarak 5. sınıftan itibaren test kitaplarında kurgusal sorulara yer veren Pruva Akademi Yayınları öğrencilerin yeni nesil soruları özümsemesini amaçlamıştır. Tamamı yeni nesil sorulardan oluşan Fen Bilimleri Soru Bankası kurguya dayalı metotlarla öğrencilerin kademe kademe yeni sisteme alışmasını sağlamıştır. %100 müfredat uyumlu olarak hazırlanan sorular aynı zamanda ‘’MEB’’, ‘’PISA’’ ve ‘’TIMSS’’ temellidir.


  Kolay, orta ve zor seviye olarak soruların sınıflandırıldığı soru bankasında grafik ve tablolarla desteklenen sorular sayesinde öğrencilerin yorumlama ve analiz yapma yeteneklerinin geliştirilmesi hedeflenmektedir. Ayrıca mantık ve muhakeme becerilerini kazandırmayı amaçlayan Pruva Akademi Yayınları hazırladığı soruları bu amaç doğrultusunda öğrencilerine sunmuştur. Yeni sistemin sırrı olan ‘’çok zor soru’’ değil ‘’çok fazla soru’’ sistemi sayesinde öğrencileri farklı soru tipleriyle buluşturan soru bankası sayesinde öğrencilerin derslerde ve sınavlarda başarıyı yakalamalarını hedeflemiştir.


  ‘’Sorular Konuşuyor’’ adıyla tasarlanan Pruva Akademi Yayınları 6. Sınıf Fen Bilimleri Soru Bankası, kazanım odaklı hazırlanmış ve başarıya giden yolda daima öğrencilerin yanında yer almış bir soru bankasıdır.


  Lütfen kitabımızın başındaki “MAVİ SAYFALARI” okumadan kullanmaya başlamayın!

  Ay Taksit Tutarı Toplam Tutar
  2 18,40 TL 36,80 TL

  Yorum Yap

  Not: HTML'e dönüştürülmez.
      Kötü           İyi

  6. Sınıf Fen Bilimleri Sorular Konuşuyor Soru Bankası Pruva Akademi

  Bu ürün 632 defa
  görüntülenmiştir.
  150 TL ve üzerine
  Kargo Bedava!

  % 20

  İNDİRİM

  46,00 TL
  36,80 TL

  ORİJİNAL ÜRÜN

  Neden Sorular KonuşuyorPruva Akademi Yayınları tarafından öğrenciler için hazırlanan 6. Sınıf Fen Bilimleri Soru Bankası, özgün ve zengin içeriğiyle öğrencilerin okul derslerine yardımcı ve sınavlara hazırlayan bir kaynaktır. Ortaokul sorumluluğun ve zorluğunun arttığı 6....

  Etiketler 6. Sınıf Fen Bilimleri Soru Bankası Pruva Akademi, , Pruva Akademi Komisyon, 9786057719355

  Güncel İçerik

  Her gün yenilenen listelerimizle bir adım öndesiniz.

  Güvenli Alışveriş

  SSL sertifikamız ile bilgileriniz garanti altında.

  3D Security

  Kredi Kartı ile ödemelerde tüm kontrol sizde.

  Müşteri Destek

  Uzman ekibimiz ve temsilcilerimizle önceliğimiz memnuniyetiniz.