-30% 6. Sınıf İngilizce Enerji Soru Kitabı Palme Yayıncılık
Yayınevi
 • Palme Yayıncılık
 • Yazar
 • Ayhan Karakurt, Erhan Yıldız
 • ISBN
 • 9786052825723
 • Ebat
 • 190 x 270
 • Sayfa Sayısı
 • 128


 • 6.Sınıf Enerji İngilizce Soru Kitabı


  ÖNSÖZ


  Sevgili öğrenciler ve değerli meslektaşlarımız,


  Palme Yayınevi olarak liselere hazırlık çalışmalarımızda bir projeyle daha sizlerle birlikteyiz. Bu projenin ürünü olan Enerji Serisi, Yeni Nesil İngilizce Soru Kitabı bizi sizlerle buluşturan bambaşka bir çalışma olarak raflarda yerini almış bulunmakta.


  Palme Yayınevi olarak bu çalışmamızda da amacımız, Milli Eğitim'in temel ilkeleri doğrultusunda, İngilizce alanında en iyi eğitimi verecek pekiştirmeleri sunmaktır. Özellikle Enerji Serisi'nde, 2023 Eğitim Vizyonu eksen alınarak yenilenmiş bir çalışma bütünü bulunmaktadır. Bu vizyon doğrultusunda, öğrencilerin dört temel dil becerisini geliştirmeyi destekleyen, yenilenen müfredata uyumlu, PISA sorularıyla eş değer, İngilizce yeterliliğini önemseyen, söz varlığını genişletmeye dayalı, tamamen yeni konsepte uygun bir içerik oluşturulmuştur. Bugün neredeyse tüm dünyada ortak iletişim dili ve yurt dışı eğitim ile internetin temel dili olarak kullanılan İngilizcenin Türkiye'de yabancı dil olarak öğretimi de günden güne önem kazanmaktadır. İngilizce bilmek artık sadece dil bilgisi kurallarını ezberlemek değildir. Amacımız, çok yönlü kazanımları değerlendirecek sorularla öğrencilerimizin bilgi transfer güçlerini geliştirmek, konuşulanları anlamak, okunan bir konuşma veya paragraftan doğru çıkarımlar yapmak, çeşitli durumlarla ilgili doğru ifadeleri kullanmak, verilen bir görseli veya İngilizce grafikleri yorumlamak, yaratıcı ve analitik düşünmek, sözel mantıksal muhakeme ve akıl yürütmek gibi kısaca her ortamda hayatın doğal bir parçası olarak İngilizceyi kullanabilmek önemlidir ve yeni sınav sisteminde de bunu başaracak olan öğrenciler ön plana çıkacaktır. Sadece dil bilgisi kurallarının öğretildiği, ezbere dayalı klasik eğitim sisteminin verileri ile bu hedefe ulaşmak mümkün değildir. Aksine, söz varlığını aktif olarak kullanan ve geliştiren; mantıksal çalışmalarda bu söz varlığını ortaya koyabilen bireyler başarılı olacağından, Palme "Enerji Serisi" bu alana daha çok odaklanmıştır.


  Bu amaçlardan hareketle Milli Eğitim Bakanlığının yeni konseptine bire bir uygun ve 2023 vizyonu dil yeterlilikleri konusu hassasiyetiyle ortaya konmuş bir çalışma ile karşınızdayız. Yeni nesil, yepyeni içerik ve taptaze soru kalıplarıyla "Enerji Serisi, Yeni Nesil İngilizce Soru Kitabı" na sahip bulunmaktasınız. Palme ailesi olarak en yüksek hedefleri bizimle yakalamanızın ve öğrenim hayatınızda başarınızın yoldaşı olmanın eskimeyen gururunu, onurla taşımaktayız. Teknolojiyi eğitimle buluşturup başarınızı artırmak adına bütün soruların QR kod ile akıllı telefonunuzda doğru cevaplara ulaşma imkanını sizlere sunmaktayız.


  Palme hep yanınızda...

  Ay Taksit Tutarı Toplam Tutar
  2 11,90 TL 23,80 TL

  Yorum Yap

  Not: HTML'e dönüştürülmez.
      Kötü           İyi

  6. Sınıf İngilizce Enerji Soru Kitabı Palme Yayıncılık

  Bu ürün 82 defa
  görüntülenmiştir.
  150 TL ve üzerine
  Kargo Bedava!
  İlgili Kategoriler:

  - 6. Sınıf İngilizce Soru Bankası

  % 30

  İNDİRİM

  34,00 TL
  23,80 TL

  ORİJİNAL ÜRÜN

  6.Sınıf Enerji İngilizce Soru KitabıÖNSÖZSevgili öğrenciler ve değerli meslektaşlarımız,Palme Yayınevi olarak liselere hazırlık çalışmalarımızda bir projeyle daha sizlerle birlikteyiz. Bu projenin ürünü olan Enerji Serisi, Yeni Nesil İngilizce Soru Kitabı bizi sizlerle...

  Etiketler 6. Sınıf İngilizce Enerji Soru Kitabı Palme Yayıncılık, Palme Yayıncılık, Ayhan Karakurt, Erhan Yıldız, 9786052825723

  Güncel İçerik

  Her gün yenilenen listelerimizle bir adım öndesiniz.

  Güvenli Alışveriş

  SSL sertifikamız ile bilgileriniz garanti altında.

  3D Security

  Kredi Kartı ile ödemelerde tüm kontrol sizde.

  Müşteri Destek

  Uzman ekibimiz ve temsilcilerimizle önceliğimiz memnuniyetiniz.