-25% 6. Sınıf Matematik Soru Bankası Pruva Akademi
Yayınevi
 • Pruva Akademi
 • Yazar
 • Pruva Akademi Komisyon
 • ISBN
 • 9786057719096
 • Ebat
 • 190 x 270
 • Sayfa Sayısı
 • 264


 • Neden Sorular Konuşuyor

  6.Sınıf öğrencileri için Pruva Akademi Yayınları tarafından hazırlanan 6. Sınıf Matematik Soru Bankası öğrencilerin okul derslerine yardımcı ve sınavlara hazırlanacakları bir kaynak niteliğinde olması amacıyla tasarlanmıştır. Ortaokul döneminin zorluğunun ve sorumluluğunun hissedilmeye başlandığı 6. sınıf için Matematik dersi açısından uzman eğitimci kadrosu tarafından özenle hazırlanan sorular öğrencilerin başarıya ulaşmaları için önemli bir kaynaktır.


  %100 müfredat uyumlu olarak hazırlanan 6. Sınıf Matematik Soru Bankası, aynı zamanda ‘’MEB’’, ‘’PISA’’, ‘’TIMSS’’ ve ‘’CEMC’’ temellidir. Bu sayede farklı soru tiplerine çalışan öğrenciler girecekleri sınavlarda da başarıyı yakalayacaklardır. Kolay, orta ve zor olarak kategorilere ayrılan sorular öğrencilerin seviyelerini belirlemede ve eksiklerini tamamlamada yol göstericidir.


  Sorular grafik ve tablolarla zenginleştirilerek öğrencilerin yorumlama ve analiz yapma yeteneklerini geliştirmeleri hedeflenmiştir. Mantık ve muhakeme becerilerini kazandırmaya yönelik özel olarak hazırlanan sorular öğrencilerin ezbere bir işlem yapmalarından öte, sorunun mantığını kavramalarını sağlamayı amaçlamaktadır. Yeni sistemin sırrı olan ‘’çok zor soru’’ değil, ‘’çok farklı soru’’ öğrencilerin ne kadar çok farklı soru çözebilirse o kadar hızlı algılayabilmesi ve yorumlayabilmesi üzerine temellendirilmiştir.


  ‘’Sorular Konuşuyor’’ adıyla yayımlanan Pruva Akademi Yayınları 6. Sınıf Matematik Soru Bankası, ‘’farklı yazar-farklı soru’’ mantığı ile pek çok ortaokul branş yazarına 9 farklı fonksiyonel soru modeline uygun sorulardan yazdırılarak hazırlanmıştır. Bu sayede öğrencileri güçlü bir şekilde sınavlara hazırlamayı amaçlamaktadır. Özgün ve zengin içeriğiyle birlikte öğrencileri daima ileriye götürmeyi hedefleyen bir soru bankasıdır.


  Lütfen kitabımızın başındaki “MAVİ SAYFALARI” okumadan kullanmaya başlamayın!

  Ay Taksit Tutarı Toplam Tutar
  2 18,00 TL 36,00 TL

  Yorum Yap

  Not: HTML'e dönüştürülmez.
      Kötü           İyi

  6. Sınıf Matematik Soru Bankası Pruva Akademi

  Bu ürün 185 defa
  görüntülenmiştir.
  150 TL ve üzerine
  Kargo Bedava!
  İlgili Kategoriler:

  - 6. Sınıf Matematik Soru Bankası

  % 25

  İNDİRİM

  48,00 TL
  36,00 TL

  ORİJİNAL ÜRÜN

  Neden Sorular Konuşuyor6.Sınıf öğrencileri için Pruva Akademi Yayınları tarafından hazırlanan 6. Sınıf Matematik Soru Bankası öğrencilerin okul derslerine yardımcı ve sınavlara hazırlanacakları bir kaynak niteliğinde olması amacıyla tasarlanmıştır. Ortaokul döneminin...

  Etiketler 6. Sınıf Matematik Soru Bankası Pruva Akademi, Pruva Akademi, Pruva Akademi Komisyon, 9786057719096

  Güncel İçerik

  Her gün yenilenen listelerimizle bir adım öndesiniz.

  Güvenli Alışveriş

  SSL sertifikamız ile bilgileriniz garanti altında.

  3D Security

  Kredi Kartı ile ödemelerde tüm kontrol sizde.

  Müşteri Destek

  Uzman ekibimiz ve temsilcilerimizle önceliğimiz memnuniyetiniz.