-25% Tükendi 6. Sınıf Düşünme Becerileri ve Akıl Oyunları Seti Teas Press Yayınları
Yayınevi
 • Teas Press Yayınları
 • Yazar
 • Teas Press Komisyon
 • ISBN
 • 9786053013099
 • Ebat
 • 190 x 270
 • “Düşünen ve Oynayan Çocuklar”

  Düşünme Becerileri ve Akıl Oyunları Seti içerisinde 2 adet Düşünme Becerileri ve 3 adet Akıl Oyunları olmak üzere toplam 5 kitap bulunmaktadır. Akıl Oyunları kitabında 6 farklı oyun, eğlenceli tasarımlarıyla çocuklara sunulmuştur.

  Düşünme Becerileri ve Akıl Oyunları Seti farklı oyun ve çalışmalarla; kritik düşünme, farkındalık, derinlik algılama, yer-yön belirleme, mantık ve akıl yürütme, strateji geliştirme vb. birçok özelliği geliştirir. Eğlenceli akıl oyunları ve beyninizi zorlayan sorularla dolu bir serüvene hazır olun. Klasik eğitim anlayışındaki bilgi aktarımı yöntemlerinden farklı olarak bilginin analizini, sentezini ve bilginin transfer edilerek yeni problemlerin çözümünü hedeflemektedir.

  Özellikle görselliğin ön planda tutulduğu oyunlarla çocuklarda yeni ve farklı bakış açıları kazandırmayı amaçlamaktadır. Düşünme becerileri etkinliklerinde bir yandan farkındalık teşvik edilirken diğer yandan sistemli ve bütünsel bir düşünce geliştirmeye çalışmaktadır. Sonuç olarak setimiz akademik başarının çok daha ötesinde hayat boyu gerekli becerilerin kazanılmasını hedeflemektedir. Öğrencilerimizin potansiyellerini en üst düzeyde kullanabilmeleri, düşünen, sorgulayan ve yaratıcı çözümler üreten bireyler olmaları için vazgeçilmez bir eğitim setidir. Bu set zeka oyunları ve düşünme becerileri alanlarında uzman bir ekip tarafından hazırlanmıştır.

  Gelişim Alanları

  Görsel Dikkat ve Algı

  Uzamsal İlişkiler

  El-Göz Koordinasyonu

  Mantık ve Analiz Becerisi

  Düşünme Becerileri

  Sözel ve Sayısal Beceriler

  Problem Çözme Becerileri

  Farkındalık

  “Düşünme Becerileri ve Akıl Oyunları Seti, çocuklarımızın problem çözme becerilerinin gelişmesine ve sorumluluk seviyelerinin yükselmesine katkı sağlayacaktır. Ayrıca eğitimde bir eksiklik olan el-göz koordinasyonu ve üç boyutlu algılama oyunları da çocukların çok ilgisini çekecek düzeydedir.”

  Doç. Dr. Murat Olgaç Kangal


  “Bu set, farkındalık ve düşünme becerileri çalışmalarıyla çocukları, kalıpların dışında düşünmeye teşvik ediyor. Bu sayede ezberlemekten ziyade çocuğunuzun probleme kendi yöntemiyle yaklaşmasını sağlıyor.”

  Prof. Dr. Gülay Bulut


  “Düşünme Becerileri ve Akıl Oyunları Seti, çocukları yarış içerisine sokmadan, düşünme becerilerini ve farklı zeka alanlarını geliştiriyor. Böylece çocuklarla başaramama duygusunun önüne geçilerek yeteneklerinin daha hızlı gelişmesine katkı sağlıyor.”


   

  Ay Taksit Tutarı Toplam Tutar
  2 61,88 TL 123,75 TL

  Yorum Yap

  Not: HTML'e dönüştürülmez.
      Kötü           İyi

  6. Sınıf Düşünme Becerileri ve Akıl Oyunları Seti Teas Press Yayınları

  Bu ürün 464 defa
  görüntülenmiştir.
  150 TL ve üzerine
  Kargo Bedava!

  % 25

  İNDİRİM

  165,00 TL
  123,75 TL

  ORİJİNAL ÜRÜN

  “Düşünen ve Oynayan Çocuklar”Düşünme Becerileri ve Akıl Oyunları Seti içerisinde 2 adet Düşünme Becerileri ve 3 adet Akıl Oyunları olmak üzere toplam 5 kitap bulunmaktadır. Akıl Oyunları kitabında 6 farklı oyun, eğlenceli tasarımlarıyla çocuklara sunulmuştur.Düşünme...

  Etiketler 6. Sınıf Düşünme Becerileri ve Akıl Oyunları Seti Teas Press Yayınları, Teas Press Yayınları, Teas Press Yayınları, 9786053013099

  Güncel İçerik

  Her gün yenilenen listelerimizle bir adım öndesiniz.

  Güvenli Alışveriş

  SSL sertifikamız ile bilgileriniz garanti altında.

  3D Security

  Kredi Kartı ile ödemelerde tüm kontrol sizde.

  Müşteri Destek

  Uzman ekibimiz ve temsilcilerimizle önceliğimiz memnuniyetiniz.