6. Sınıf Türkçe Soru Bankası Pruva Akademi
Yayınevi
 • Pruva Akademi
 • Yazar
 • Pruva Akademi Komisyon
 • ISBN
 • 9786057719324
 • Ebat
 • 190 x 270
 • Sayfa Sayısı
 • 224


 • Neden Sorular Konuşuyor

  Pruva Akademi Yayınları tarafından yayımlanan 6. Sınıf Türkçe Soru Bankası öğrencilere özel olarak hazırlanmıştır. Ortaokuldaki ilk yıllarının ardından 6. Sınıfa geçen öğrencilerin seviyelerine uygun sorulardan oluşan soru bankası okul derslerine yardımcı ve sınavlara hazırlayıcı olarak tasarlanmıştır.


  Türkçe derslerinin ilkokula göre biraz daha zorlaşmasından ve kapsamının genişlemesinden dolayı derslerde zorlanan öğrenciler için hazırlanan 6. Sınıf Türkçe Soru Bankası, okul derslerinin pekiştirilmesi açısından da önemli bir kaynaktır. Kolay, orta ve zor olmak üzere farklı tarzdaki sorular sayesinde öğrenciler hangi seviyede hangi düzeyde olduklarını rahatlıkla görerek kendilerine uygun çalışma programı oluşturabilirler. Öğrencilerin seviyelerinin farkında olmaları açısından yol gösterici nitelikte olan Türkçe Soru Bankası; özgün ve zengin içerikleriyle öğrencileri başarıya ulaştırmaktadır.


  %100 müfredat uyumlu ve ‘’PISA’’ ya benzer sorulardan oluşan soru bankası kazanım odaklıdır. Tamamen yeni nesil soruları içeren testler öğrencilerin görmeleri gereken soru tiplerini onlarla buluşturmuştur. Sorularda grafik ve tablolara da yer veren Pruva Akademi Yayınları Türkçe Soru Bankası, öğrencilerin yorumlama ve analiz yeteneklerini geliştirmeyi hedeflerken mantık ve muhakeme becerilerini de kazanmaları için gerekli soruları öğrencilerle buluşturmuştur.


  ‘’Sorular Konuşuyor’’ ismiyle hazırlanan 6. Sınıf Türkçe Soru Bankası, farklı zorluk seviyelerinde hazırlanmış kazanım odaklı bir soru bankasıdır. Öğrencilerin okul derslerinde ve sınavlarda başarılı olmaları için uzman eğitimci kadrosu tarafından özenle hazırlanan kitap, öğrencilerin başarıya ulaşmaları açısından oldukça önemli bir kaynaktır.


  Lütfen kitabımızın başındaki “MAVİ SAYFALARI” okumadan kullanmaya başlamayın!

  Ay Taksit Tutarı Toplam Tutar
  2 27,50 TL 55,00 TL

  Yorum Yap

  Not: HTML'e dönüştürülmez.
      Kötü           İyi

  6. Sınıf Türkçe Sorular Konuşuyor Soru Bankası Pruva Akademi

  Bu ürün 446 defa
  görüntülenmiştir.
  150 TL ve üzerine
  Kargo Bedava!
  İlgili Kategoriler:

  - 6. Sınıf Türkçe Soru Bankası

  UYGUN

  FİYAT

  55,00 TL

  ORİJİNAL ÜRÜN

  Neden Sorular KonuşuyorPruva Akademi Yayınları tarafından yayımlanan 6. Sınıf Türkçe Soru Bankası öğrencilere özel olarak hazırlanmıştır. Ortaokuldaki ilk yıllarının ardından 6. Sınıfa geçen öğrencilerin seviyelerine uygun sorulardan oluşan soru bankası okul derslerine...

  Etiketler 6. Sınıf Türkçe Soru Bankası Pruva Akademi, , Pruva Akademi Komisyon, 9786057719324

  Güncel İçerik

  Her gün yenilenen listelerimizle bir adım öndesiniz.

  Güvenli Alışveriş

  SSL sertifikamız ile bilgileriniz garanti altında.

  3D Security

  Kredi Kartı ile ödemelerde tüm kontrol sizde.

  Müşteri Destek

  Uzman ekibimiz ve temsilcilerimizle önceliğimiz memnuniyetiniz.