-10% Nartest 6. Sınıf Süper Zeka Türkçe Soru Bankası
Yayınevi
 • Nartest Yayınevi
 • Yazar
 • Nartest Yayınevi
 • ISBN
 • 9786052043233
 • Ebat
 • 190 x 270
 • Sevgili Öğrenciler!


  Nartest Yayınları Türkçe ekibi olarak yenilenen müfredatla birlikte merkezi sınavda yer alan yeni soru tarzlarını ele aldık. Okulda gördüğünüz Türkçe dersi müfredatındaki kazanımları pekiştireceğiniz konu testleri hazırladık. Nartest logomuzdaki az ve öz sloganına bağlı kalarak gereksiz ayrıntıya boğmadan kazanımların can alıcı noktaları üzerinde durduk.

  Öğrencilerimizi bir gram şeker elde etmek için bir ton keçiboynuzu yemekten kurtarmaya çalıştık. 2018’de yapılan merkezi sınavda gördüğümüz yeni soru tarzının en önemli özellikleri olan sözel mantık, çoklu kazanım soruları, uzun, güncel ve ilgi çekici metinler üzerine yerleştirilmiş gündelik hayatın içinden analitik düşünme yeteneğini arttırıcı soru tarzları üzerinde durduk. Özellikle Çoklu Sorular ve Paragraf bölümünde kullandığımız özgün ve eğlenceli metinlerle kazanımları pekiştireceğiniz “deneme” tadında sorularla altıncı sınıf düzeyinden itibaren bu tarz soruları çözerek merkezi sınavda başarılı olmanızı amaçladık. Klasik soru bankalarının ötesinde özellikle zor sorular hazırlamaya özen gösterdik. Bu soru bankamız için özellikle “Zor ve Seçme Soru Bankası” diyebiliriz. 

  Nartest logomuzu az, öz, özgün ve eğlenceli olarak yeniledik. Mükemmel olanın Allah’a mahsus olduğunu bilerek elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalıştık. Kitap hakkındaki öneri ve değerlendirmelerinizi davutgezer945@gmail.com ve milesstones34@gmail.com posta adreslerimize yazabilirsiniz.

  Faydalı olması dileğiyle başarılar dileriz.


  Davut Gezer - Numan Gençer


  Nartest Türkçe Ekibi

  Ay Taksit Tutarı Toplam Tutar
  2 14,40 TL 28,80 TL
  Ay Taksit Tutarı Toplam Tutar
  2 14,40 TL 28,80 TL

  Yorum Yap

  Not: HTML'e dönüştürülmez.
      Kötü           İyi

  Nartest 6. Sınıf Süper Zeka Türkçe Soru Bankası

  Bu ürün 539 defa
  görüntülenmiştir.
  150 TL ve üzerine
  Kargo Bedava!
  İlgili Kategoriler:

  - 6. Sınıf Türkçe Soru Bankası

  % 10

  İNDİRİM

  32,00 TL
  28,80 TL

  ORİJİNAL ÜRÜN

  Sevgili Öğrenciler!Nartest Yayınları Türkçe ekibi olarak yenilenen müfredatla birlikte merkezi sınavda yer alan yeni soru tarzlarını ele aldık. Okulda gördüğünüz Türkçe dersi müfredatındaki kazanımları pekiştireceğiniz konu testleri hazırladık. Nartest logomuzdaki az ve...

  Etiketler Nartest 6. Sınıf Süper Zeka Türkçe Soru Bankası, Nartest Yayınevi, Komisyon, 9786052043233

  Güncel İçerik

  Her gün yenilenen listelerimizle bir adım öndesiniz.

  Güvenli Alışveriş

  SSL sertifikamız ile bilgileriniz garanti altında.

  3D Security

  Kredi Kartı ile ödemelerde tüm kontrol sizde.

  Müşteri Destek

  Uzman ekibimiz ve temsilcilerimizle önceliğimiz memnuniyetiniz.