7. Sınıf Fen Bilimleri Soru Bankası Pruva Akademi
Yayınevi
 • Pruva Akademi
 • Yazar
 • Pruva Akademi Komisyon
 • ISBN
 • 9786057719317
 • Ebat
 • 190 x 270
 • Sayfa Sayısı
 • 232


 • Neden Sorular Konuşuyor

  7. Sınıflar için Pruva Akademi Yayınları tarafından yayımlanan 7. Sınıf Fen Bilimleri Soru Bankası, özgün ve zengin içeriğiyle birlikte öğrencilerin okul derslerine yardımcı ve sınava hazırlık için hazırlanmıştır. Öğrencilerin birçoğunun sıkıntı yaşadığı Fen Bilimleri derslerinde kolay, orta ve zor olmak üzere üç farklı soru kalıbı ve farklı soru stilleri ile birlikte öğrencilerin neler yapabileceklerini ortaya çıkaran önemli bir kaynaktır.


  Okul derslerinde yardımcı olmasının yanı sıra 7. Sınıftan itibaren Liseye Geçiş Sınavı’na hazırlanmak isteyen öğrenciler için büyük bir titizlikle yazılan 7. Sınıf Fen Bilimleri Soru Bankası, sınava hazırlık aşaması için pek çok farklı soru stili içermektedir. Çok zor soru çözmenin yanı sıra farklı soru çözümlerine önem veren Pruva Akademi Yayınları bu sebeple farklı zorluktaki 9 fonksiyonel soruyu öğrencilerle buluşturmaktadır. Bu sebeple ‘’farklı yazar-farklı soru’’ mantığını benimseyerek 300’e yakın ortaokul branş yazarlarının oluşturduğu soruları öğrencilerine sunmuştur. Farklı varyasyonlardaki soru stilleriyle öğrencileri sınava hazırlamayı hedefleyen yayınevi, yazar kadrosunu oldukça geniş tutmuştur.


  Öğrencilerin özellikle yorumlama ve analiz yeteneklerini geliştirmelerine önem veren Pruva Akademi Yayınları soruları grafik ve tablolarla desteklemiştir. Öğrencilere mantık ve muhakeme becerileri kazandırmak için gerekli soru tiplerini öğrencilerle buluşturmayı başarmıştır.


  ‘’Sorular Konuşuyor’’ adıyla hazırlanan 7. Sınıf Fen Bilimleri Soru Bankası, öğrencilerin okul derslerinde başarılarını sürdürmeleri ve Liseye Geçiş Sınavı’na hazırlanmaları amacıyla geliştirilen bir kaynak kitaptır.


  Lütfen kitabımızın başındaki “MAVİ SAYFALARI” okumadan kullanmaya başlamayın!

  Ay Taksit Tutarı Toplam Tutar
  2 27,50 TL 55,00 TL

  Yorum Yap

  Not: HTML'e dönüştürülmez.
      Kötü           İyi

  7. Sınıf Fen Bilimleri Sorular Konuşuyor Soru Bankası Pruva Akademi

  Bu ürün 442 defa
  görüntülenmiştir.
  150 TL ve üzerine
  Kargo Bedava!

  UYGUN

  FİYAT

  55,00 TL

  ORİJİNAL ÜRÜN

  Neden Sorular Konuşuyor7. Sınıflar için Pruva Akademi Yayınları tarafından yayımlanan 7. Sınıf Fen Bilimleri Soru Bankası, özgün ve zengin içeriğiyle birlikte öğrencilerin okul derslerine yardımcı ve sınava hazırlık için hazırlanmıştır. Öğrencilerin birçoğunun...

  Etiketler 7. Sınıf Fen Bilimleri Soru Bankası Pruva Akademi, , Pruva Akademi Komisyon, 9786057719317

  Güncel İçerik

  Her gün yenilenen listelerimizle bir adım öndesiniz.

  Güvenli Alışveriş

  SSL sertifikamız ile bilgileriniz garanti altında.

  3D Security

  Kredi Kartı ile ödemelerde tüm kontrol sizde.

  Müşteri Destek

  Uzman ekibimiz ve temsilcilerimizle önceliğimiz memnuniyetiniz.