7. Sınıf Matematik Soru Bankası Pruva Akademi
Yayınevi
 • Pruva Akademi
 • Yazar
 • Pruva Akademi Komisyon
 • ISBN
 • 9786057719300
 • Ebat
 • 190 x 270
 • Sayfa Sayısı
 • 247


 • Pruva Akademi 7. Sınıf Matematik Sorular Konuşuyor Soru Bankası

  Pruva Akademi Yayınları tarafından yayımlanan 7. Sınıf Matematik Soru Bankası, özel olarak hazırlanmıştır. Okul derslerine yardımcı ve sınavlara hazırlık için tasarlanan Soru Bankası özgün ve kapsamlı içeriğiyle birlikte öğrencileri başarıya ulaştırmayı hedeflemektedir.


  Özellikle Liseye Geçiş Sınavı’na hazırlanmaya başlayan öğrenciler için büyük bir titizlikle tasarlanan 7. Sınıf Matematik Soru Bankası, klasik ve yeni nesil sorular olmak üzere pek çok farklı soru stilini öğrencilerle buluşturmaktadır. LGS için çok soru çözmenin öneminin farkında olan Pruva Akademi Yayınları bu sebeple uzman eğitimci kadrosuyla birlikte özgün ve çeşitli sorular hazırlamıştır. Pruva Akademi Yayınları ‘’çok zor soru’’ değil ‘’çok farklı soru’’ çözmenin farkındalığını öğrencilere kazandırmak amacıyla 9 farklı fonksiyonel soruyu öğrencilere sunmuştur.


  Aynı zamanda sorularda grafik ve tablolara yer vererek öğrencilerin yorumlama ve analiz yapma becerilerini geliştirirken mantık ve muhakeme yetenekleri kazanmasına da yardımcı olmaktadır. Matematik soruları için %100 müfredat uyumlu olmasının yanı sıra ‘’MEB’’, ‘’PISA’’, ‘’TIMSS’’ ve ‘’CEMC’’ temelli sorular da bulunmaktadır.


  Kolay, orta ve zor soru kalıplarının yanı sıra farklılık konusuna da önem gösteren Pruva Akademi Yayınları, ‘’Sorular Konuşuyor’’ adıyla hazırladığı soru bankasında farklı soru türlerine de yer vermiştir. Öğrencileri okul derslerinin yanı sıra Liseye Geçiş Sınavı’na da hazırlamayı hedefleyen 7. Sınıf Matematik Soru Bankası başarıya giden yolda öğrencilerin daima yanında yer almıştır.


  Lütfen kitabımızın başındaki “MAVİ SAYFALARI” okumadan kullanmaya başlamayın!

  Ay Taksit Tutarı Toplam Tutar
  2 24,00 TL 48,00 TL

  Yorum Yap

  Not: HTML'e dönüştürülmez.
      Kötü           İyi

  7. Sınıf Matematik Sorular Konuşuyor Soru Bankası Pruva Akademi

  Bu ürün 396 defa
  görüntülenmiştir.
  150 TL ve üzerine
  Kargo Bedava!
  İlgili Kategoriler:

  - 7. Sınıf Matematik Soru Bankası

  UYGUN

  FİYAT

  48,00 TL

  ORİJİNAL ÜRÜN

  Pruva Akademi 7. Sınıf Matematik Sorular Konuşuyor Soru BankasıPruva Akademi Yayınları tarafından yayımlanan 7. Sınıf Matematik Soru Bankası, özel olarak hazırlanmıştır. Okul derslerine yardımcı ve sınavlara hazırlık için tasarlanan Soru Bankası özgün ve kapsamlı...

  Etiketler 7. Sınıf Matematik Soru Bankası Pruva Akademi, , Pruva Akademi Komisyon, 9786057719300

  Güncel İçerik

  Her gün yenilenen listelerimizle bir adım öndesiniz.

  Güvenli Alışveriş

  SSL sertifikamız ile bilgileriniz garanti altında.

  3D Security

  Kredi Kartı ile ödemelerde tüm kontrol sizde.

  Müşteri Destek

  Uzman ekibimiz ve temsilcilerimizle önceliğimiz memnuniyetiniz.