7. Sınıf Sosyal Bilgiler Sorular Konuşuyor Soru Bankası Pruva Akademi
Yayınevi
 • Pruva Akademi
 • Yazar
 • Pruva Akademi Komisyon
 • ISBN
 • 9786057719331
 • Ebat
 • 190 x 270
 • Sayfa Sayısı
 • 237


 • Pruva Akademi 7. Sınıf Sosyal Bilgiler Sorular Konuşuyor Soru Bankası

  Pruva Akademi Yayınları tarafından 7. Sınıflar için yayımlanan Sosyal Bilgiler Soru Bankası, okul derslerine yardımcı olmak ve sınavlara hazırlamak amacıyla büyük bir titizlikle hazırlanmıştır. Öğrencilerin birçoğunun sevdiği ve zorlanmadığı sosyal bilgiler dersinde eksikleri olanlar için kolay, orta ve zor seviyelerinde farklı sorular barındıran soru bankası öğrencilerin ne yapabilecekleri konusunda fikir sahibi olmaları açısından oldukça önemli bir kaynaktır.


  Bunun yanı sıra Liseye Geçiş Sınavı’na hazırlanan öğrenciler için özenle tasarlanan 7. Sınıf Sosyal Bilgiler Soru Bankası, farklı zorluktaki klasik ve yeni nesil soru kalıplarıyla birlikte 9 fonksiyonel soru tipini öğrencilerle buluşturmuştur. Bu sayede daha farklı seviyede ve daha fazla soruyla karşılaşan öğrenciler LGS’ye kendilerini daha hazır hissedecekler, çözmedikleri sorularla karşılaşma korkusu yaşamayacaklar.


  ‘’Farklı yazar-farklı soru’’ mantığıyla hareket eden Pruva Akademi Yayınları bu sebeple yazar kadrosunu oldukça geniş tutmuş ve öğrencileri farklı tarzda pek çok soruyla buluşturmuştur. Sorularda grafik ve tablolara da yer veren 7. Sınıf Sosyal Bilgiler Soru Bankası, öğrencilerin yorumlama ve analiz yeteneklerini geliştirmeyi hedeflerken ezbere soru çözme konusunu devre dışı bırakmıştır. Aynı zamanda mantık ve muhakeme gerektiren sorular için öğrencilere bu becerileri kazanmalarına yardımcı olmaktadır.


  ‘’Sorular Konuşuyor’’ adıyla yayımlanan Pruva Akademi Yayınları 7. Sınıf Sosyal Bilgiler Soru Bankası, okula ve LGS’ye hazırlık konusunda öğrencilere gereken becerileri ve bilgileri kazandırmayı amaçlayan bir kaynak kitaptır.


  Lütfen kitabımızın başındaki “MAVİ SAYFALARI” okumadan kullanmaya başlamayın!

  Ay Taksit Tutarı Toplam Tutar
  2 27,50 TL 55,00 TL

  Yorum Yap

  Not: HTML'e dönüştürülmez.
      Kötü           İyi

  7. Sınıf Sosyal Bilgiler Sorular Konuşuyor Soru Bankası Pruva Akademi

  Bu ürün 456 defa
  görüntülenmiştir.
  150 TL ve üzerine
  Kargo Bedava!

  UYGUN

  FİYAT

  55,00 TL

  ORİJİNAL ÜRÜN

  Pruva Akademi 7. Sınıf Sosyal Bilgiler Sorular Konuşuyor Soru BankasıPruva Akademi Yayınları tarafından 7. Sınıflar için yayımlanan Sosyal Bilgiler Soru Bankası, okul derslerine yardımcı olmak ve sınavlara hazırlamak amacıyla büyük bir titizlikle hazırlanmıştır....

  Etiketler 7. Sınıf Sosyal Bilgiler Sorular Konuşuyor Soru Bankası Pruva Akademi, , Pruva Akademi Komisyon, 9786057719331

  Güncel İçerik

  Her gün yenilenen listelerimizle bir adım öndesiniz.

  Güvenli Alışveriş

  SSL sertifikamız ile bilgileriniz garanti altında.

  3D Security

  Kredi Kartı ile ödemelerde tüm kontrol sizde.

  Müşteri Destek

  Uzman ekibimiz ve temsilcilerimizle önceliğimiz memnuniyetiniz.