9. Sınıf TAK Biyoloji Soru Bankası Tonguç Akademi
Yayınevi
 • Tonguç Akademi
 • Yazar
 • Tonguç Komisyon
 • ISBN
 • 9786057825278
 • Ebat
 • 210 x 270
 • Sayfa Sayısı
 • 184


 • 9. Sınıf TAK Biyoloji Soru Bankası

  Selam Değerli Dostum,

  Artık 9. sınıfsın. Bu sene senin için çok önemli çünkü hayatındaki büyük değişimler bu dönemle birlikte hızlanacak. Biyoloji dersi adına 9. sınıfta öğreneceklerin, eskiden öğrendiklerinin bir tekrarı, aynı zamanda temel bazı konuların galası olacak. Toplam 3 üniteden oluşan TAK Biyoloji kitabı hem okul yazılılarında karşına çıkacak tüm konuları kapsıyor hem de ÖSYM’nin her soru tipine seni hazırlıyor. TAK (Test, Açık Uçlu, Klasik) Türkiye’de bir ilk. Seni çoktan seçmeli Test sorularına, yazılılarda ve yeni sistemde sorulacak Açık Uçlu Sorulara, klasik sorulara ve ÖSYM mantığına yakınlaştıracak.

  TAK soru kısmında sana model oluşturacak, konuyu pekiştirecek, en uygun soru verilir; sonrasında TAK çözümle bu sorunun çözüm yöntemi ve konu detaylarına değinilir. Sonra TAK 4’lü kısmında 2 test, 1 açık uçlu, 1 klasik soru ile seni tüm olasılıklara karşı hazırlar. Her bölümün sonunda bulunan TAK taramalar ile tüm bölümde öğrendiklerin tekrar edilir. AL-FL testleri ile Anadolu ve Fen lisesi kazanımlarına hakim olursun. ÖSYM tarzı testlerle seni üniversite sınavlarına adapte eder. Ünite sonlarında yer alan TAK yazıl kısmıyla seni dönem içindeki sınavlara hazırlar.Elindeki kitapta öncelikle MEB’in kazanımları ve bizden bilmemizi istedikleri verilir. Bunun yanında ÖSYM’nin güncel soru formatlarını tamamen barındırır. Artık tüm konuları TAK diye öğrenecek ve karşına gelebilecek her türlü soruya baştan hazır olacaksın.

  TAK Biyoloji ile biyolojiyi kafana takma!

  Ay Taksit Tutarı Toplam Tutar
  2 14,50 TL 29,00 TL

  Yorum Yap

  Not: HTML'e dönüştürülmez.
      Kötü           İyi

  9. Sınıf TAK Biyoloji Soru Bankası Tonguç Akademi

  Bu ürün 1997 defa
  görüntülenmiştir.
  150 TL ve üzerine
  Kargo Bedava!
  İlgili Kategoriler:

  - 9. Sınıf Biyoloji Soru Bankası

  UYGUN

  FİYAT

  29,00 TL

  ORİJİNAL ÜRÜN

  9. Sınıf TAK Biyoloji Soru BankasıSelam Değerli Dostum,Artık 9. sınıfsın. Bu sene senin için çok önemli çünkü hayatındaki büyük değişimler bu dönemle birlikte hızlanacak. Biyoloji dersi adına 9. sınıfta öğreneceklerin, eskiden öğrendiklerinin bir tekrarı, aynı zamanda...

  Etiketler 9. Sınıf TAK Biyoloji Soru Bankası Tonguç Akademi Yayınevi, , Tonguç Yayınevi, 9786057825278

  Güncel İçerik

  Her gün yenilenen listelerimizle bir adım öndesiniz.

  Güvenli Alışveriş

  SSL sertifikamız ile bilgileriniz garanti altında.

  3D Security

  Kredi Kartı ile ödemelerde tüm kontrol sizde.

  Müşteri Destek

  Uzman ekibimiz ve temsilcilerimizle önceliğimiz memnuniyetiniz.