Pegasus

Göster:
Sırala:

Çıplak Ekonomi

Ekonomi baktığınız her yerdedir; benzin istasyonunda, bakkalda, e-posta kutunuzda ve kumbaranızda. Beş yaşındayken satın aldığınız lolipoplardan otuz ..

28,50 TL 21,38 TL

Eleanor - Park

İki uyumsuz insan Sıradışı bir aşkEleanorKızıl saçlar, tuhaf giysiler. Park başını çevirene kadar onun arkasında duran; o uyanana kadar yanında uzanan..

35,00 TL 26,26 TL

Görünmeyen Ekonomist

Sıkıcı okul kitapları için yapılmış olan ne varsa onun hünerli ellerinde canlanıverir… Bu kitap sizi uyandırarak yeni bir dünyaya götürecektir. Hiçbir..

28,00 TL 21,01 TL

Mucize

Kaderinde Sıradışı Olmak Varsa Sıradan Kalamazsın…Merhaba, adım August. Size nasıl göründüğümü anlatmayacağım. Aklınıza ne geliyorsa muhtemelen ondan ..

35,00 TL 26,26 TL

Oyun Ustası

Oyun Ustası - VOYA  “Dijital çağın yeni nesli için ilgi çekici bir hikaye.”- Kirkus Reviews “Dashner’ın yeni serisi SanalAğ’ın ilk..

28,50 TL 21,38 TL

Oyunbozan

Oyunbozan “Alışveriş merkezlerindeki Geçitler, sanal çatışmalar ve devasa Güç Işını'yla, Dashner'ın betimlemeleri beyaz perdeye aktarılmaya hazır..

28,50 TL 21,38 TL

Senden Önce Ben

Birbirlerine aşktan başka verecek hiçbir şeyleri yoktu...Yaşamın ince detayları Lou'dan sorulur. Otobüs durağıyla ev arasında kaç adım var? Çalıştığı ..

29,90 TL 22,42 TL

Yabancı Şahmeran

Sen cennetin varlığından gurur duy, ben cehennemi istiyorum.Yağan kar şiddetini gitgide artırıyor, koyu renk saçlarıma tutunan kar tanelerinin sayısı ..

37,50 TL 30,00 TL

Güncel İçerik

Her gün yenilenen listelerimizle bir adım öndesiniz.

Güvenli Alışveriş

SSL sertifikamız ile bilgileriniz garanti altında.

3D Security

Kredi Kartı ile ödemelerde tüm kontrol sizde.

Müşteri Destek

Uzman ekibimiz ve temsilcilerimizle önceliğimiz memnuniyetiniz.