Avcıol Basın Yayın

Göster:
Sırala:

Dünyayı Sarsan Konuşmalar

"Dünyayı Sarsan Konuşmalar" kitabında, Türk ve yabancı hatiplerden 100'den fazla konuşma örneği vardır. Hz. Muhammed, Hz. İsa, Fatih Sultan Mehmed, At..

28,00 TL 25,20 TL

Bütün Yönleri ile Hitabet

Kitap, ülkemizde konuşma sanatı üzerine yazılmış ilk ve tek eserdir. Müthiş bir çalışmanın ürünü olup, içeriğinde bulunan görülmemiş, duyulmamış örnek..

45,00 TL 40,50 TL

Ticaret Bankalarının Yönetimi

Kitapta, bankaların sermaye yapılarının güçlendirilmesi, likidite standartlarının yükseltilmesi, risk yönetiminin iyileştirilmesi, finansal tabloların..

38,00 TL 34,20 TL

Diksiyon Söz Söyleme ve Konuşma Sanatı

Bu kitap, alanının temel eserleri arasında yer alan önemli bir başvuru kaynağıdır. İçindekiler sade bir dille anlatılmış üst düzey bilgiler olup yazar..

20,00 TL 18,00 TL

Banka Finansal Tabloların Analizi

Kitap hazırlanırken olanak ölçüsünde yasal düzenlemeler yakından izlenmiş, güncel düzenlemeler yakalanmaya, kavranmaya çalışılmıştır. Ancak ülkemizde ..

35,00 TL 31,50 TL

İleri Mikro İktisat

Mikro iktisat günümüz iktisat teorisi içerisinde en önemli alan olarak yerini korumaktadır. Lisans düzeyinde teknik olmayan biçimde okuyuculara ve öğr..

25,00 TL 22,50 TL

Finansal Yönetim

Kitapta, bir ölçüde kuramsal tartışmalar ve diğer ülkelerden, özellikle A.B.D.'den örnekler yer almış olmakla beraber; Türkiye uygulamasına ağırlık ve..

40,00 TL 36,00 TL

Bilgisayarda Hızlı Yazım Tekniği - Meslek Liseleri ve Meslek Yüksek Okulları İçin

F Klavye, Türk Dilinin fonotik özelliğine dayanarak; "sık kullanılan harflerin,en işlek parmaklara getirilmesi" yoloyla oluşturulmuştur. Düny..

22,00 TL 19,80 TL

Güncel İçerik

Her gün yenilenen listelerimizle bir adım öndesiniz.

Güvenli Alışveriş

SSL sertifikamız ile bilgileriniz garanti altında.

3D Security

Kredi Kartı ile ödemelerde tüm kontrol sizde.

Müşteri Destek

Uzman ekibimiz ve temsilcilerimizle önceliğimiz memnuniyetiniz.