-30% AYT Türk Dili ve Edebiyatı Kronometre 24 x 24 Deneme Limit Yayınları
Yayınevi
 • Limit Yayınları
 • Yazar
 • Limit Komisyon
 • ISBN
 • 9786052281314
 • Ebat
 • 190 x 270
 • Sayfa Sayısı
 • 176 • Bilindiği gibi Türk Dili ve Edebiyatı testi sınavlarda önemli bir yer tutmakta ve bilgi ile bilginin yorumunun beraber sorulduğu sorulardan oluşmaktadır. Kronometre Türk Dili ve Edebiyatı Denemeleri hazırlanırken ÖSYM'nin hazırladığı sınavlar en ince ayrıntısına kadar analiz edilip kitaptaki sorular ve soruların dağılımı buna göre oluşturulmuştur. Kitapta yer alan her test titiz bir şekilde hazırlanmıştır. ÖSYM'nin son yaptığı sınavlardaki soru yönelimleri dikkate alınıp soruların yazımında ÖSYM'nin soru dili tercih edilmiştir. Bu yüzden yazarlarımızın bu eserin metinlerini ve sorularını oluştururken hem soruların sınav soru mantığına yakın olmasına hem de yararlanılan kaynaklar ile sınav sorularının hazırlandığı kaynakların uygun olmasına dikkat ettiklerini belirtmek isteriz.


  Kronometre Türk Dili ve Edebiyatı Denemeleri, 24 sorudan oluşan 24 test ve "Sınavdan Önce Sorulması Gereken 40 Temel Soru" olarak iki bölümden oluşmaktadır. Anlam bilgisi sorularıyla öğrencilerin okuma, anlama, çıkarımda bulunma, eleştirel düşünme yeterliliğini ölçmek ve yaklaşık 20 edebiyat sorusuyla edebiyat bilgilerinin ölçülmesi amaçlanmıştır. Sınav formatında hazırlanan denemelerin her birinin sonunda çözdüğünüz soruların konu analizine yer verildi, doğru-yanlış ve net sayılarınızı öğrenebilirsiniz. Ayrıca her denemenin sonunda bulunan "Edebiyat Bilgi Sayfası" ile edebiyat bilgilerinizi tekrar edebilir ve güncel tutabilirsiniz. 24 genel denemenin ardından gelen "MR Testi" ile genel edebiyat bilgilerinizi ölçmeniz amaçlanmış ve Limit Yayınları'na özgü başka yerde rastlayamayacağınız soru tarzlarına yer verilmiştir.


  Sınavlara hazırlık aşamasında sizlere büyük katkı sağlayacak olan Kronometre Türk Dili ve Edebiyatı Denemeleri’nin hazırlanmasında büyük emek sarf eden yazarlarımız Feyzullah Çelikbağ ve Mehmet Saylan’a teşekkür ederiz.


  Sınavlara hazırlık yolunda ve hayatınızda başarılar dileriz.

  Ay Taksit Tutarı Toplam Tutar
  2 11,20 TL 22,40 TL

  Yorum Yap

  Not: HTML'e dönüştürülmez.
      Kötü           İyi

  AYT Türk Dili ve Edebiyatı Kronometre 24 x 24 Deneme Limit Yayınları

  Bu ürün 1718 defa
  görüntülenmiştir.
  150 TL ve üzerine
  Kargo Bedava!
  İlgili Kategoriler:

  - AYT Edebiyat Deneme

  % 30

  İNDİRİM

  32,00 TL
  22,40 TL

  ORİJİNAL ÜRÜN

  Bilindiği gibi Türk Dili ve Edebiyatı testi sınavlarda önemli bir yer tutmakta ve bilgi ile bilginin yorumunun beraber sorulduğu sorulardan oluşmaktadır. Kronometre Türk Dili ve Edebiyatı Denemeleri hazırlanırken ÖSYM'nin hazırladığı sınavlar en ince ayrıntısına kadar analiz...

  Etiketler AYT Türk Dili ve Edebiyatı Kronometre 24 x 24 Deneme Limit Yayınları, , Limit Komisyon, 9786052281314

  Güncel İçerik

  Her gün yenilenen listelerimizle bir adım öndesiniz.

  Güvenli Alışveriş

  SSL sertifikamız ile bilgileriniz garanti altında.

  3D Security

  Kredi Kartı ile ödemelerde tüm kontrol sizde.

  Müşteri Destek

  Uzman ekibimiz ve temsilcilerimizle önceliğimiz memnuniyetiniz.