-20% AYT Edebiyatın Ritmi Arı Yayıncılık
Yayınevi
 • Arı Yayıncılık
 • Yazar
 • Mehmet Olbak
 • ISBN
 • 9786257832472
 • Ebat
 • 190 x 270
 • Sayfa Sayısı
 • 392


 • Video Çözümlü

  İlk ve Tek Çözüm Stratejili 2021’e Özel

  ÖSYM Soru Tipleriye “Edebiyat”ın Ritmi

  “Başarıya Ritim Tut”

  Orijinal sorulardan hareketle seviye seviye ilerleyen konu özetli ilk ve tek Edebiyat soru bankasıdır.

  Sınav yayıncılığında bir ilk olan “Soru Tipleri” modülü, ÖSYM’nin 1974 ÜSS’den 2020 AYT’ye kadar sormuş olduğu bütün edebiyat sorularını inceleyerek oluşturulmuştur.

  Sevgili Öğrenciler,

  Nitelikli iş hayatı, iyi bir üniversiteden; o da üniversite sınavlarındaki başarımızdan geçmektedir. Şimdi baştaki hikâyeye şöyle bir geri dönecek olursak evet, her sene sorular değişiyor olabilir ama soruları hazırlayan aynı kurum: ÖSYM. İşte elinizdeki bu kitap, ÖSYM’nin önceki yıllarda sorduğu soruları analiz ederek, özellikle son on yılı daha dikkatle irdeleyerek, 2021 ve sonrası ile ilgili deyim yerindeyse sizlere “kopya” vermektedir.

  Sınav yayıncılığında bir ilk olan “Soru Tipleri” modülü, ÖSYM’nin 1974 ÜSS’den 2020 AYT’ye kadar sormuş olduğu bütün edebiyat sorularını inceleyerek oluşturulmuştur. Hangi soru tipleri daha fazla çıkmışsa başka bir deyişle de hangi soru tiplerinin daha fazla çıkma ihtimali varsa işte bu kitapta onlar yer almaktadır. Bizler, ilk defa uygulanan bu yöntemde, sadece soru tiplerini seçmek ve paylaşmak ile yetinmeyip bu soru tiplerini daha hızlı ve doğru nasıl çözebileceğiniz noktasında öneriler sunduk. Bunun yanı sıra, bu tarz sorularda öğrencilerin en fazla hataya düştüğü anları paylaştık. Yani hiç hata yapmadan en az sürede doğru cevaplara ulaşmanızı hedefledik. Çünkü biz, edebiyat soruları için “Boş yok, yanlış yok!” parolası ile yola çıktık. Daha önce birçok yayın tarafından konular, hücreleme yöntemi ile ele alınmıştı. Ama ilk defa sorular “hücreleme tekniği“ ile bu kitapta ele alındı. Böylece öğrenci, edindiği çözüm stratejisini anında tatbik etme imkânına sahip olabilmekte, yapabiliyorsa pekiştirmekte, yapamıyorsa öğrenebilme imkânına sahip olmaktadır. Her bölümün sonunda; terim/kavram seçimi, anlam yoğunluğu,

  kelime sayısı, çeldirici yakınlığı ve zaman baskısından kurtulma gibi birçok faktörün ele alındığı seviye testlerine yer verdik. Soruların çözümleri doldurma hikâyelerden değil nokta atışı taktiklerden oluşmaktadır. Dolayısıyla takıldığınız sorunun çözümüne anında bakıp yola devam etme imkânına sahipsiniz.

  Ay Taksit Tutarı Toplam Tutar
  2 27,20 TL 54,40 TL

  Yorum Yap

  Not: HTML'e dönüştürülmez.
      Kötü           İyi

  AYT Edebiyatın Ritmi Arı Yayıncılık

  Bu ürün 342 defa
  görüntülenmiştir.
  150 TL ve üzerine
  Kargo Bedava!
  İlgili Kategoriler:

  - AYT Edebiyat Soru Bankası

  % 20

  İNDİRİM

  68,00 TL
  54,40 TL

  ORİJİNAL ÜRÜN

  Video Çözümlüİlk ve Tek Çözüm Stratejili 2021’e ÖzelÖSYM Soru Tipleriye “Edebiyat”ın Ritmi“Başarıya Ritim Tut”Orijinal sorulardan hareketle seviye seviye ilerleyen konu özetli ilk ve tek Edebiyat soru bankasıdır.Sınav yayıncılığında bir ilk olan “Soru Tipleri”...

  Etiketler AYT Edebiyatın Ritmi Arı Yayıncılık, , Mehmet Olbak, 9786257832472

  Güncel İçerik

  Her gün yenilenen listelerimizle bir adım öndesiniz.

  Güvenli Alışveriş

  SSL sertifikamız ile bilgileriniz garanti altında.

  3D Security

  Kredi Kartı ile ödemelerde tüm kontrol sizde.

  Müşteri Destek

  Uzman ekibimiz ve temsilcilerimizle önceliğimiz memnuniyetiniz.