-20% AYT Matematiğin Kara Kutusu Tek Kitap Konu Özetli Yeni Nesil ÖSYM Çıkmış Soru Havuzu İnformal Yayınları
Yayınevi
 • İnformal Yayınları
 • Yazar
 • İrfan Yıldız, Ömer Kıpırtı
 • ISBN
 • 9786058354333
 • Ebat
 • 190 x 270
 • 2021 AYT Matematiğin Kara Kutusu Tamamı Çözümlü Soru Bankası


  Değerli Öğretmenler, Sevgili Öğrenciler, Sayın Veliler YENİ bir kitapla sizlere merhabalar diyoruz...


  Bildiğiniz gibi ülkemizde çeşitli alanlarda sınavlar yapılmakta olup bu sınavların sonuçları da çoğu zaman geleceğimizi şekillendirmektedir.


  İşte bu YKS ye hazırlık sürecinde ciddi hazırlanmış dokümanlara ihtiyaç duyulmaktadır. Biz de bu ciddi süreçte son yıllardaki sınavları analiz ettiğimizde çıkmış soruların önemi bir kez daha kendini göstermiştir.


  Kara kutu kitapları olarak birkaç kurumun sınav sorusuyla yetinmedik.


  Bizim diğer yayınlardan farkımız olmalıydı. Bundan dolayı ÖSYM’nin sınav yaptığı 48 farklı isimli sınavın GÜNCEL arşivini orijinal şekilde sizlere sunuyoruz. İnformal Yayınları olarak biz de soruların ana kaynağı olan ÖSYM’nin tüm kurumlarda sorduğu YKS AYT matematik adına ne kadar GÜNCEL soru varsa toplamaya karar verdik. Uzun, yoğun, yorucu ve titiz bir çalışmanın ardından elinizde tuttuğunuz bu arşivi oluşturduk. İnformal Yayınları olarak en büyük farkımız tüm kurumların sorularını bire bir orijinal sorularını telif ödeyerek kullanmamız. Bununla da yetinmedik tüm soruları öğretmenin ders anlatım sırasına göre hazırladık. Yani konu anlatım sırasına göre kolaydan zora doğru sıraladık. Birçok kaynak arasında elinizdeki bu kaynak siz değerli öğrencilerimizin kısa sürede birçok konuyu gerçek sınav konularıyla pekiştirmesi amacıyla derlenmiş ve size gerçek tekrar yaptırarak başarıya ulaşmanızı hedeflemiştir. Hazırlamış olduğumuz Kara Kutu kitapları son 16 yılda (2006–2021'e kadar) ÖSYM tarafından sorulmuş 4 farklı sınavda çıkmış, AYT (Alan Yeterlilik Testi), LYS (Lisans Yerleştirme Sınavı), ÖYS (Öğrenci Yerleştirme Sınavı), ÖSS (Öğrenci Seçme Sınavı), sınavlarının güncel müfredata uygun matematik konularıyla ilgili sorularından oluşmaktadır. Bu kitabımızda sorular informal (kendi kendine öğrenme) eğitim sistemi gözetilerek düzenlenmiştir.


  Bu kitap hazırlanırken;


  1. Soruları konu sırasına göre dizdik.

  2. Soruları hazırlarken kolaydan zora doğru sıralamaya çalıştık.

  3. Benzer ve aynı soruları alt alta getirdik.

  4. Tüm soruları çözümledik.

  5. ÖSYM’nin mantığını kavratmaya çalıştık.

  6. Güncelliğini yitirmiş, müfredattan çıkartılmış sorulara ve konulara yer vermedik.

  7. Soruların hangi yıllarda ve sınavlarda çıktığı altlarına yazıldı.

  8. Soruları İnformal sistemde (kendi kendine öğrenme sistemi) dizdik.

  Yani çözemediğiniz bir sorunun cevabını bir sonraki sorunun içinde olacak şekilde dizdik. Böylece öğrencilerimizin konuyu sıkılmadan, zevkli bir şekilde öğrenmesine gayret ettik. Bu kitap, yorucu, ciddi, yoğun ve uzun bir çalışmanın ürünüdür. Sonuçta şöyle bir şeyle karşılaştık. ÖSYM bir sınavda sorduğu soruyu aynen alıyor farklı sınavlarda ve farklı yıllarda soruyor. Hatta bazılarını fotokopi gibi aynısını soruyor. Bundan da anlaşılıyor ki önümüzdeki sizin gireceğiniz sınavda da Matematiğin Kara Kutusu kitabından da çıkma ihtimali vardır. Matematiğin Kara Kutusundan çalışan öğrenciler, gerçek sınav sorularıyla konuyu en iyi şekilde öğrendiklerini, ÖSYM’nin mantığını kavramaya başladıklarını, soruları çözdükçe yapabilmenin heyecanı ve sevinciyle matematiğe daha fazla çalıştıklarını ve başarılarının farkına vardıklarını belirtmişlerdir. Matematiğin Kara Kutusunun tüm adaylara ve öğretmenlerimize hayırlı olması, mutlu ve başarılı bir hayata adım atmanızda yardımcı olması temennisiyle, fotokopiye yönelmeyip kul hakkına girmeyen ve emeğe saygı gösteren öğrencilerimize ve öğretmenlerimize başarılar dileriz.


  Ay Taksit Tutarı Toplam Tutar
  2 10,00 TL 20,00 TL

  Yorum Yap

  Not: HTML'e dönüştürülmez.
      Kötü           İyi

  AYT Matematiğin Kara Kutusu Tek Kitap Konu Özetli Yeni Nesil ÖSYM Çıkmış Soru Havuzu İnformal Yayınları

  Bu ürün 226 defa
  görüntülenmiştir.
  150 TL ve üzerine
  Kargo Bedava!
  İlgili Kategoriler:

  - AYT Matematik Soru Bankası

  % 20

  İNDİRİM

  25,00 TL
  20,00 TL

  ORİJİNAL ÜRÜN

  2021 AYT Matematiğin Kara Kutusu Tamamı Çözümlü Soru BankasıDeğerli Öğretmenler, Sevgili Öğrenciler, Sayın Veliler YENİ bir kitapla sizlere merhabalar diyoruz...Bildiğiniz gibi ülkemizde çeşitli alanlarda sınavlar yapılmakta olup bu sınavların sonuçları da çoğu zaman...

  Etiketler AYT Matematiğin Kara Kutusu Tek Kitap Konu Özetli Yeni Nesil ÖSYM Çıkmış Soru Havuzu İnformal Yayınları, İnformal Yayınları, İrfan Yıldız, Ömer Kıpırtı, 9786058354333

  Güncel İçerik

  Her gün yenilenen listelerimizle bir adım öndesiniz.

  Güvenli Alışveriş

  SSL sertifikamız ile bilgileriniz garanti altında.

  3D Security

  Kredi Kartı ile ödemelerde tüm kontrol sizde.

  Müşteri Destek

  Uzman ekibimiz ve temsilcilerimizle önceliğimiz memnuniyetiniz.