Fakülteler Barış Kitabevi

Göster:
Sırala:

Avukatlık Mesleği Avukatın Hak ve Yükümlülükleri

Çalışma, savunma mesleği olan avukatlığın niteliği, özellikleri, bağımsızlığı, işlevi ve avukat hak ve yükümlülükleri ile sorumluluğuna ilişkindir. ..

40,00 TL 36,00 TL

Biyofizik Cilt:1 Tıp ve Diş Hekimliği Öğrencileri İçin

Biyofizik ile doğrudan veya dolaylı olarak ilgili, son on yılın yeni bilgileri arasında başı çekenler kuşkusuz genetik konularıdır. Bunları radyasyonl..

40,00 TL 36,00 TL

Borçlar Hukuku Genel Hükümler ve Özel Borç İlişkileri (Ana İlkeler)

Medeni Hukuk Temel Bilgiler kitabımızın yayınından sonra aynı şekilde Borçlar Hukukunun temel ilkelerini içeren bir kitap hazırlayarak okuyucuların hi..

40,00 TL 36,00 TL

Borçlar Özel Hukuku, Pratik Çalışmaları Borçlar Özel Hukuku, Pratik Çalışmaları

"Borçlar Özel Hukuku Pratik Çalışmaları ve Sınav Soruları" adlı bu kitap, son yirmi yıl içinde, Dokuz Eylül Üniversitesi, Akdeniz Üniversitesi, K.K.T...

45,00 TL 40,50 TL

Çözümlü Örneklerle Genel Matematik

Kitap, üniversitelerin birinci ve ikinci sınıflarında okutulan Analiz, Genel Matematik, Yüksek Matematik derslerini hedef alarak tasarlanmış, sadece d..

15,00 TL 13,50 TL

Diferansiyel Denklemler ve Uygulamaları (300 Çözümlü Problem, 400 Alıştırma, 300 Alıştırma Problem ve Cevapları)

Kitapta, 1) Önceki baskılarda gözden kaçmış olan bazı dizgi hataları düzeltilmiştir. 2) Kitabın Üçüncü Bölümü, Birinci Mertebe Diferansiyel Denklem..

35,00 TL 31,50 TL

Eşya Hukuku

Bu kitabın hazırlanış amacı, her şeyden önce, hukuk öğrenimi gören öğrencilerin Eşya Hukuku'nun ana ilkelerini öğrenmelerinde yardımcı olmaktır. Bu ne..

60,00 TL 54,00 TL

İstatistiğe Giriş

İstatistik eğitimi günümüzde artan bir hızla önem kazanmakta olup uygulamalı bilim dallarında vazgeçilemeyen temel derslerin arasında yer almıştır. Ya..

32,50 TL 29,25 TL

Pratik Eşya Hukuku Bilginizi Sınayın

Öğrencilere yönelik olarak hazırlanan kitap, sınavlar öncesi öğrencilere büyük fayda sağlayacak şekilde hazırlanmıştır. Konu BaşlıklarıÖrnek Ana Test ..

37,50 TL 33,75 TL

Pratik Miras Hukuku

Bir ders çalışma aracı olmayıp, gerekli bilgiler edinildikten sonra, bu bilgilerin test edilebileceği bir kitap olan 'Pratik Miras Hukuku' adlı kitap ..

45,00 TL 40,50 TL

Türk Medeni Yargılama Hukuku

Medeni yargılama hukukuna ilişkin bu kitap, ülkemizde 1/10/2011'de yürürlüğe giren yeni Hukuk Muhakemeleri Kanunu hükümleri dairesinde hazırlanıp, Yar..

35,00 TL 31,50 TL

Yanıtlı Medeni Hukuk Pratik Çalışmaları

Bu kitapta, hukuk fakültelerinin 1.sınıflarında zorunlu ders olarak okutulan medeni hukuk temel kavramlar, kişiler hukuku ve aile hukuku konularını Me..

35,00 TL 31,50 TL

Yurtdışı Gezilerinde Pratik İngilizce Diyalogları

Yurtdışına ülkemizden çıkış sayısı gün geçtikçe artmaktadır. Gerek İngilizce konuşulmayan Avrupa ülkeleri olsun, gerek okyanus aşırı ülkeler olsun; he..

30,00 TL 27,00 TL

Güncel İçerik

Her gün yenilenen listelerimizle bir adım öndesiniz.

Güvenli Alışveriş

SSL sertifikamız ile bilgileriniz garanti altında.

3D Security

Kredi Kartı ile ödemelerde tüm kontrol sizde.

Müşteri Destek

Uzman ekibimiz ve temsilcilerimizle önceliğimiz memnuniyetiniz.