Beşir Kitabevi

Göster:
Sırala:

Beşir A'dan Z'ye Tam Kapsamlı İngilizce Öğrenim Seti

İNGİLİZCE ÖĞRENİM KURSU, KONUŞMA KILAVUZU ve SÖZLÜK gibi, İngilizce öğreniminde en çok başvurulan üç kaynağı bir araya getirerek TEK KİTAPTA 3 KİTABIN..

39,00 TL 27,30 TL

İspanyol Edebiyatında Boğa Güreşi

Boğa, insanlık tarihi boyunca pek çok medeniyet için önemli anlamlar taşımıştır. Ancak İspanyol insanının yüzyıllar boyunca vahşi boğalar karşısında v..

20,00 TL 14,00 TL

Beşir Rusça Fiil Dünyası - Rusça Fiil Çekimleri

Dünya dillerinin vazgeçilmez kuralları arasında bulunan fiiller farklı dillerde değişkenliğe uğrarlar. Ana dili Türkçe olan bi..

59,50 TL 41,65 TL

Beşir Practical English For Everyone - Herkes İçin Pratik İngilizce (Cd'li)

Practical English for Everyone her yaştan ve her meslekten İngilizce öğrenicileri için özenle hazırlanmış eşsiz bir eserdir. Practical English for Eve..

39,00 TL 27,30 TL

Beşir Almanca Dil Bilgisi Kılavuzu

Bu kitap, sizlere doğru ve eksiksiz bir Almanca bilgisi vermek üzere hazırlanmıştır. Anlatım dili Türkçe'dir. 8u sayede kitabın içindeki bilgileri ken..

30,00 TL 21,00 TL

Beşir Vocabulary-İngilizce-Türkçe Sözcük Ezberleme Metodu ve Cümle İçinde Kullanılışları

İngilizce Sözcük Ezberlemek Hiç Bu Kadar Kolay Olmamıştı!Sistem içerisinde bulunan 16 sayfalık 50 bölüm sayesinde, Hızlı ve Kolay bir öğrenim hedeflen..

45,00 TL 31,50 TL

Beşir VCD Sistemi ile Görüntülü İngilizce Dilbilgisi Seti

VCD Sistemi İle Görüntülü İngilizce Dilbilgisi Kılavuzu Nasıl Kullanılmalı? 3 Kitap, l Konuşma Kılavuzu ve 30 VCD'den oluşan bu set, size Ingilizceyİ ..

25,00 TL 17,50 TL

Beşir VCD Sistemi İle Görüntülü İngilizce Dilbilgisi K. 1

VCD sistemi ile görüntülü İngilizce konuşma kılavuzu İngilizce'yi fazla vakit harcamadan ekran karşısında görerek öğrenmeyi hedeflemiştir.Sistem bir..

65,00 TL 45,50 TL

Beşir Üniversite Türk Dili ve Kompozisyon Dersleri

Dil, milieün ör lak nefes alıp verdiği geniş bir sistemdir. Bu sistem hayatımızın her anını kuşatır. Ruhumuzun ve gönlümüzündiriliğini ve aydınlığın..

30,00 TL 21,00 TL

Beşir Türkiyede Cari Açık

Son 10 yılda ekonomi alanında pek çok ilk gerçekleştirildi. Bunların başında elbette ki enflasyonun 3 haneli sayılardan tek haneli rakamlara indirilme..

11,00 TL 7,70 TL

Beşir Türkiye Türkçesinde Ad+Fiil Birleşmelerinde Yardımcı Fiiller

Türkiye Türkçesinde ad+yardımcı fiil yapısında adları fiilleştirmede kullanılan yardımcı fiillerin et-, eyle-, kıl-, yap-, ol-, bulun-, i-, dur- ile..

20,00 TL 14,00 TL

Beşir Türk Hukukunda Vakıf Tüzel Kişiliğinin Hukuki Esasları

Türk Medeni Kanunu'na göre kurulan vakıfların kuruluşu, işleyişi ve sona ermesi hakkındaki hukuki esasların incelenmesine ilişkin bu &cc..

25,00 TL 17,50 TL

Beşir Türk Dili Ve Yazılı Sözlü Anlatım Bilgisi

TÜRK DİLİ ve YAZILI SÖZLÜ ANLATIM BİLGİSİYüksek Öğretim Kurumu'nun belirlediği çerçeve programı göz önünde bulundurularak hazırlanan bu ders kitabı,..

20,00 TL 14,00 TL

Beşir Türk Dili Nereden Geliyor Nereye Gidiyor

Türkiye'nin en mühim meselelerinden bir! de, hiç şüphesiz dil meselesidir. Onu halletmedikçe, kültür ve edebiyatla alâkalı diğer meseleleri halletme..

15,00 TL 10,50 TL

Beşir Time Journeys Of Elda

ELDANIN ZAMAN YOLCULUĞU Elda sıkıcı yaşamından bir an olsun uzaklaşmak ister. Onun bu isteğini anlayan çılgın bir mucit Eldayı zamanın en uzak köşel..

7,00 TL 4,90 TL

Beşir The Coffin Carrier

TABUT TAŞIYICISI Tarihinin en sıcak yazını geçiren sakin bir kasabaya tuhaf bir yabancı taşınır. Yeni komşularının taşıdığı tabutun gizemini dört me..

7,00 TL 4,90 TL

Beşir The Cave Dwellers

GİZLİ MAĞARA ŞEHRİ Pablo ve arkadaşı bir mağara keşfi sırasında yüzyıllardır gizli bir yeraltı şehrinde yaşayan Gnomlarlarla tanışırlar. Gnomların h..

7,00 TL 4,90 TL

Beşir Teorik ve Uygulamalı Zaman Serileri Analizi

Makro ve mikro ekonomik büyüklüklerle ilgili çeşitli analizlerde farklı zaman serileri teknikleri kullanılmaktadır. Günümüzde hızla gelişmeye devam ed..

15,00 TL 10,50 TL

Beşir Teach Yourself English Kendi Kendine Görüntülü İngilizce Öğrenim Sistemi 3 Kitap+17 DVD+1 MP 3 CD

TEACH YOURSELF ENGLISH İngilizce öğrenim sistemi, size İngilizceyi en iyi şekilde öğretmeyi hedefleyen eşsiz bir kaynaktır. Bu sistem sayesinde, İngil..

150,00 TL 105,00 TL

Beşir Systematische Deutsche Grammatik Başlangıçtan İleri Düzeye Almanca Dil Bilgisi

Bu kitap, sizlere doğru ve eksiksiz bir Almanca bilgisi vermek üzere hazırlanmıştır. Anlatım dili Türkçedir. Bu sayede kitabın içindeki bilgileri kend..

55,00 TL 38,50 TL

Beşir Systematic English Tests İngilizce Test Rehberi

Konulara göre düzenlenmiş her seviyede İngilizce test rehberiİngilizce öğrenenlerin çektiği en büyük sıkıntılardan biri öğrendikleri gramer bilgilerin..

45,00 TL 31,50 TL

Beşir Systematic English Grammar İngilizce Dilbilgisi

"İngilizce Teleffuz Rehberi"Detaylı Türkçe Anlatım"Konularıyla ilgili Yüzlerce çözümlü soru"Binlerce örnek tümce"Kpds, Yds ,Üds deneme sınavları"Sık k..

55,00 TL 38,50 TL

Güncel İçerik

Her gün yenilenen listelerimizle bir adım öndesiniz.

Güvenli Alışveriş

SSL sertifikamız ile bilgileriniz garanti altında.

3D Security

Kredi Kartı ile ödemelerde tüm kontrol sizde.

Müşteri Destek

Uzman ekibimiz ve temsilcilerimizle önceliğimiz memnuniyetiniz.