Birsen Yayınevi

Göster:
Sırala:

KAMPANYALI Makina Teorisi – 1 Mekanizma Tekniği (3. Baskı)

Birinci bölümde amaç okuyucuyu günlük uygulamalarda gördüğümüz mekanizmalarla tanıştırmaktır. Her zaman görülen ancak dikkat etmediğimız yüzlerce meka..

50,00 TL 35,00 TL

KAMPANYALI Yapı Teknik Resmi Cilt:1 (1. Baskı)

Kitapta, konuların birbirleriyle olan ilişkisini sağlamak amacıyla, yapı elemanları hakkında genel teknolojık bilgininde verilmesi uygun görülmüştür. ..

20,00 TL 14,00 TL

KAMPANYALI Mukavemet Cilt:1 (4. Baskı)

Bu kitap size, sizin ihtiyacınız olan kuramı verrirken yanında uygulamaya yönelil bol sayıda çözülmüş örnek ve geniş bir problem arşivi bulunmaktadır...

45,00 TL 31,50 TL

KAMPANYALI Hidrolik

Gözden geçirilmiş bu yeni basımda daha önceki baskılardaki felsefe hakim olmuş, temel Akışkanlar mekaniği ve Hidrolik kavramlarında bu süre zarfında d..

35,00 TL 24,50 TL

KAMPANYALI Güç Elektroniği (1. Baskı)

AC-DC Dönüştürücüler bölümüne "Üç Fazlı Tam Dalga Kontrollü Doğrultucu" konusu ile Kontrol ve Koruma Düzenleri bölümüne sekiz adet sayısal uygulama ör..

40,00 TL 30,00 TL

Mühendislik Elektromanyetiği Çözümlü Problemler

Bu kitap; Elektrik, Elektrik-Elektronik, Elektronik ve Haberleşme, Elektronik, Biyomedikal Mühendisliği, Fizik Mühendisliği ile Fen Fakülteleri Fizik ..

35,00 TL 29,75 TL

Yapı Dinamiği

Lisans ve yüksek lisans ders programlarında yer alan yapı dinamiği, deprem mühendisliği gibi derslerde; dinamik yükler altındaki taşıyıcı sistemlerin ..

50,00 TL 42,50 TL

Haberleşme Kuramı I Analog Haberleşme

Konu Başlıkları Haberleşmenin Temel Kavramları İşaretlerin İletimi ve Analizi Doğrusal Sistemler ve İşaretlerin İletimi Modülasyon ve Genlik Modülasyo..

30,00 TL 25,50 TL

Enerji İletim Hatları Problemleri

Bu kitap, enerji iletim hatları ile ilgili temel teorik konuları ve beraberinde çok sayıda özgün problemi içermekte. Çünkü mühendislik öğrencileri ve ..

50,00 TL 42,50 TL

Genel Mikrobiyoloji ve Çevre Mühendisliği Mikrobiyolojisi

Konu Başlıkları Mikroorganizmalar ve Mikrobiyoloji Mikroskobun Tanıtımı ve Kullanılması Mikroorganizmalar Hakkında Genel Bilgiler Hücre ve Kimyasal Ya..

48,00 TL 40,80 TL

Tehlikeli Atıkların Yönetimi

"Tehlikeli Atıklar" kavramı ilk kez II. Dünya Savaşı sonrasında ortaya çıkmış ve endüstriyel gelişmenin olumsuz sonucu olarak büyük bir sorun haline g..

45,00 TL 38,25 TL

Kısa Teori ve Çözümlü Problemlerle Matematik Analiz – II

Bu çözümlü problem kitabı, üniversitelerimizin [Mühendislik ve Fen Bölümlerinin] birinci/ ikinci sınıflarında okutulan, Matematik II-Matematik Analiz ..

45,00 TL 38,25 TL

Toprak İşleri

İnşaat Mühendisliğinin her alanında Toprak İşleri çalışmaları ile karşılaşılabilir. Bu nedenle bu kitap için, özellikle, kara ulaştırması (karayolu ve..

35,00 TL 29,75 TL

TIA Portal ile Operatör Panel ve Scada Programlama

Bu kitap da SIEMENS markasına ait operatör panellerin yine SIEMENS'e ait TIA PORTAL programlama yazılımı ile kullanımına ait ayrıntılar anlatılmıştır...

55,00 TL 46,75 TL

Teknik Resim A4 Uygulama Yaprakları

Konu BaşlıklarıKonularYazı ve RakamlarÇizgilerTemel Geometrik ÇizimlerİzdüşümGörünüş ÇıkarmaYardımcı GörünüşlerPerspektif ResimlerÖlçülendirmeKesitler..

33,00 TL 28,05 TL

Fakülte ve Meslek Yüksekokulları İçin Teknik Resim

Kitabın içeriği her branş için ortak olabilecek temel seviyede konuları içermektedir. Özel bilgi gerektiren birkaçı dışında genel olarak tüm bölümler ..

33,00 TL 28,05 TL

Peyzaj Tasarımı

Kitapta, kavramdan biçime giden süreçteki aşamaların peyzaj tasarımı bağlamında ele alınmasına çaba gösterilmiştir. Konu dizininin oluşması, işlenmesi..

35,00 TL 29,75 TL

İnşaat Mühendisleri İçin Autocad Kullanımına Giriş

Bu kitap, mühendislik ve mimarlık alanlarında kullanılan AutoCAD programının İnşaat Mühendisliğinde kullanımına giriş amacıyla hazırlanmıştır. Kitapt..

35,00 TL 29,75 TL

Güç Dağıtımı (Güç Kompanzasyonu) – 8

Bu kitapta Güç Dağıtımı' n da ki teorik konular anlatılmıştır. Bu kitaba yapımcı firmaların kataloglarından resimler ve bilgiler alınırken, bu firma..

35,00 TL 29,75 TL

Temel Teori ve Çözümlü Problemlerle Lineer Cebir

Bu kitap üniversitelerimizdeki Fen, Eğitim, Mühendislik Fakülteleri ve Yüksekokullarda okutulan Lineer Cebir derslerine kaynak olması amacıyla hazırla..

27,00 TL 22,95 TL

İnşaat Mühendisleri İçin Matlab Kullanımına Giriş

Bu kitap, İstanbul Teknik Üniversitesi İnşaat Fakültesinde okutulan Bilimsel ve Mühendislik Hesaplamalarına Giriş dersinin içeriği ile uyumlu olacak ş..

35,00 TL 29,75 TL

Ölçme Tekniği

Kitap, mekanik Ölçümler ağırlıklı olmak üzere, makine, mekatronik, imalat ve otomotiv alanlarında eğitim gören önlisans ve lisans öğrencileri için haz..

35,00 TL 29,75 TL

Mimarlar ve İç Mimarlar İçin Sıhhi Tesisat

Tasarım alanında ihtiyaç duyulan teorik bilginin, uygulama pratikleri ve mimari terminoloji ile harmanlanarak öğrenilmesi, mesleki bilgilerin de kalıc..

25,00 TL 21,25 TL

Yapı Mühendisliğine Giriş Yapısal Çözümleme Cilt: 3

Yapısal Çözümleme kitabının üçüncü cildi hiperstatik sistemlerin Yerdeğiştirme Yöntemleri ile çözümlenmesine ayrılmıştır. Bu ciltte, ikinci cildin ko..

50,00 TL 42,50 TL

Güncel İçerik

Her gün yenilenen listelerimizle bir adım öndesiniz.

Güvenli Alışveriş

SSL sertifikamız ile bilgileriniz garanti altında.

3D Security

Kredi Kartı ile ödemelerde tüm kontrol sizde.

Müşteri Destek

Uzman ekibimiz ve temsilcilerimizle önceliğimiz memnuniyetiniz.