Açıklamalar ve Çözümleri ile Basic (40 Problem – 40 Program)

-15% Açıklamalar ve Çözümleri ile Basic (40 Problem – 40 Program)
Ödemelerinizi; Kredi Kartı, Havale-EFT, PTT Posta Çeki ile ya da Kapıda Ödeme olarak yapabilirsiniz.
Yayınevi
 • Çağlayan Kitabevi
 • Yazar
 • Bülent Bulut
 • Çevirmen
 • ISBN
 • 9781111141769
 • Ebat
 • 160 x 240
 • Yıl
 • 1986
 • Sayfa Sayısı
 • 90

 • "Programcı, herhangi bir programlama dili ile problem çözen kişidir" düşüncesi esas alınarak hazırlanan bu kitap, programlama becerisini geliştirmek isteyen okuyucular için hazırlayacağımız kitaplar dizisinin ilkidir.

  Kitapta, okuyucunun hiç olmazsa evindeki (veya bürosundaki) bilgisayarın el kitabını okuyup belirli bir seviyeye geldiği düşünülmüştür. Ancak, bu durumda olmayanlara, örneğin BASIC programlama dersine yardımcı olmak üzere bu kitaptan yararlanmak isteyen öğrencilere tavsiyemiz, daha önce bir BASIC programlamaya giriş kitabı okumaları olacaktır.

  Problem çözerek öğrenmenin daha hızlı ve "eğlenceli" olduğuna inandığımızdan, okuyucunun programları yalnız okumasını değil çözmek için uğraşmasını öneririz. Okuyucu, problemi anladıktan sonra bir kağıda veya ilgili soru sayfasına kendi taslak çözümünü yazar ve daha sonra arka sayfada verilen programa bakarsa, o problemden % 100 verim alacağma inanmaktayız. Kendi çözümünüz ile kitapta verilen arasında fark olabilir; bu sizi yıldırmamalıdır. Başlangıçta kitaptakiler gibi "kısa" ve "pratik" olmanıza gerek de yoktur. Zamanla bu beceriniz hızla gelişecektir.

  Kitaptan az ya da çok yararlanan genç programcı arkadaşlara başarılar dileriz.

  AyTaksit TutarıToplam Tutar
  24,25 TL8,50 TL
  32,83 TL8,50 TL
  AyTaksit TutarıToplam Tutar
  24,25 TL8,50 TL
  32,83 TL8,50 TL

  Yorum Yap

  Not: HTML'e dönüştürülmez!
      Kötü           İyi

  Toptan kitap almak için aşağıdaki bağlantıyı kullanınız.
  Bu ürün 275 defa
  görüntülenmiştir.
  100 TL ve üzerine
  Kargo Bedava!
  İlgili Kategoriler:

  * Programlama

  % 15

  İNDİRİM

  10,00 TL
  8,50 TL

  ORİJİNAL ÜRÜN

  "Programcı, herhangi bir programlama dili ile problem çözen kişidir" düşüncesi esas alınarak hazırlanan bu kitap, programlama becerisini geliştirmek isteyen okuyucular için hazırlayacağımız kitaplar dizisinin ilkidir. Kitapta, okuyucunun hiç olmazsa evindeki (veya bürosundaki) bilgisayarın el kitabını okuyup belirli bir seviyeye geldiği düşünülmüştür. Ancak, bu... Tamamını Oku

  KAMPANYALI Android Programlama Eğitimi (1. Baskı)

  Başlangıçtan ileri seviyeye kadar tüm Android programcıları için hazırlanan bu akademik kaynak, Android Studio üzerinden anlatımlı örneklerle ve uygul..

  45,00 TL 31,50 TL

  Scratch İle Arduino Kodlab Yayın Dağıtım

  Scratch kod bloklarını kullanılarak arduino kartının ve bu karta ait bileşenlerin programlanmasına yönelik özgün projeler içeren bu kitap, arduinoyu ö..

  15,00 TL 11,25 TL

  Scratch ile Programlama

  Elinizdeki kitapta, Scratch’in son sürümü olan 2.0 sürümü yenilikleri ile birlikte anlatılmıştır. Arayüz ve menülerin tanıtımı ile başlanıp, kullanıla..

  15,00 TL 11,25 TL

  Full Stack MVC

  Full Stack Developer, bir web projesini veya var olan projede yürüyen işi başlı başına bir başka developer’ın yardımına ihtiyaç duymadan tamamlayan ki..

  30,00 TL 22,50 TL

  NetBeans ve Eclipse Eşliğinde JAVA 8

  Bu kitabın bütün içeriği temel programcılık bilgisi olanlar için ilk okumada anlaşılacak yalınlıktadır. Java programlama dili hakkında temel bilgileri..

  59,90 TL 50,91 TL

  Dikeyeksen Arduino ile Pratik Uygulamalar

  Bu kitap, içerisinde barındırdığı altmıştan fazla örnek uygulama ile Arduino hakkında merak ettiklerinizi size sunacaktır. Ayrıca, Arduino ile sıcaklı..

  30,00 TL 24,00 TL

  Etiketler: Açıklamalar ve Çözümleri ile Basic (40 Problem – 40 Program), Bülent Bulut, Programlama, Çağlayan Kitabevi, 9781111141769

  Güncel İçerik

  Her gün yenilenen listelerimizle bir adım öndesiniz.

  Güvenli Alışveriş

  SSL sertifikamız ile bilgileriniz garanti altında.

  3D Security

  Kredi Kartı ile ödemelerde tüm kontrol sizde.

  Müşteri Destek

  Uzman ekibimiz ve temsilcilerimizle önceliğimiz memnuniyetiniz.