Çanta 8. Sınıf T.C. İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük Kazandıran Defter

-32% Tükendi Çanta 8. Sınıf T.C. İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük Kazandıran Defter
Ödemelerinizi; Kredi Kartı, Havale-EFT, PTT Posta Çeki ile ya da Kapıda Ödeme olarak yapabilirsiniz.
Yayınevi
 • Çanta Yayıncılık
 • Yazar
 • Metin Özdamarlar
 • Çevirmen
 • ISBN
 • 9786059768481
 • Ebat
 • 160 x 240
 • Yıl
 • 2016
 • Sayfa Sayısı
 • 344
 • 8.Sınıf T.C. İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük Kazandıran Defter Çanta Yayınları

  Sevgili Öğrenciler,Değerli Öğretmenler
  Uzun süredir üzerinde çalıştığımız 8. Sınıf TEOG Kazandıran Defterimizi tamamladık ve sizlerin istifadesine sunuyoruz. Bu defterimizde bir çok ilki gerçekleştirdik ve çok sayıda konsepti bir arada sunduk. Kazandıran Defterde, müfredat kapsamında bilmeniz gereken, kazanım merkezli konulara yer verilerek gereksiz bilgi yüklemesinin önüne geçildi. Bu yapısıyla Kazandıran Defter aynı zamanda “Konu Anlatımlı” bir kitap görevi de yükleniyor. Kazandıran Defter’de uygulanan özel bir sarmal yöntemle konuları kendi içinde tekrar edebileceksiniz. Öte yandan her ünite sonunda yer alan çok sayıda kazanım merkezli öğretici etkinliğe ve TEOG formatında çok sayıda test sorularına ver verildi. Sayısı özellikle fazla tutulan testlerle sınavın provasını yapabileceksiniz. Kazandıran Defter’de konu anlatımı kenar bandlarında “Hap Bilgi” bölümleri ile konunun özünü görebileceksiniz. Yine aynı yerde “Kavram Bilgisi” ile sayfada rastladığınız kavramların anlamlarını rahatlıkla öğrenebileceksiniz… Özel çizimi yapılan harita ve infografikler konuyu öğrenmede önemli bir rehberiniz olacak… Kazandıran Defter’de konu içlerinde yer alan özel “Kazanım Logoları” ile hedef odaklı çalışılabileceksiniz. Kazandıran Defter’de dikkat edilmesi gereken yerler özel fosforlu kalem izi ile işaretlendi. Kazandıran Defter’in sonunda bulunan TEOG SÖZLÜK ile bilinmeyen kelimelere pratik olarak ulaşabileceksiniz. Kazandıran Defter’de ünite sonlarında yer alan “Bilgimatik” bölümleri ile akılda kalıcı yöntemle ünitenin özetini bir çırpıda yapabileceksiniz… En önemlisi de kitabımız tamamen güncel olup yakın döneme kadar ki gelişmeleri de kitabımızda bulabileceksiniz. Kazandıran Defter’in faydalı olması dileğiyle.
  TEOG sınavında hepinize başarılar diliyorum. Selam ve sevgiyle.

  AyTaksit TutarıToplam Tutar
  211,20 TL22,40 TL
  37,47 TL22,40 TL
  AyTaksit TutarıToplam Tutar
  211,20 TL22,40 TL
  37,47 TL22,40 TL

  Yorum Yap

  Not: HTML'e dönüştürülmez!
      Kötü           İyi

  Toptan kitap almak için aşağıdaki bağlantıyı kullanınız.
  Bu ürün 3502 defa
  görüntülenmiştir.
  100 TL ve üzerine
  Kargo Bedava!

  % 32

  İNDİRİM

  32,90 TL
  22,40 TL

  ORİJİNAL ÜRÜN

  8.Sınıf T.C. İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük Kazandıran Defter Çanta YayınlarıSevgili Öğrenciler,Değerli ÖğretmenlerUzun süredir üzerinde çalıştığımız 8. Sınıf TEOG Kazandıran Defterimizi tamamladık ve sizlerin istifadesine sunuyoruz. Bu defterimizde bir çok ilki gerçekleştirdik ve çok sayıda konsepti bir arada sunduk. Kazandıran Defterde, müfredat kapsamında... Tamamını Oku

  Yanıt 8. Sınıf TEOG 2 T.C. İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük Denemeleri

  Yanıt Yayınları 8. Sınıf TEOG 2 T.C. İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük Denemeleri* 15 Deneme* 300 Soru* EBA Uyumlu* TEOG Soruları Standardında..

  12,00 TL 8,40 TL

  Yanıt 8. Sınıf TEOG 1 T.C. İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük Denemeleri

  Yanıt Yayınları 8. Sınıf TEOG 1 T.C. İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük Denemeleri* 15 Deneme* 300 Soru* EBA Uyumlu* TEOG Soruları Standardında..

  12,00 TL 8,40 TL

  Yanıt 8. Sınıf TEOG T.C. İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük Soru Bankası

  Yanıt Yayınları 8. Sınıf TEOG T.C. İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük Soru Bankası* Modül Tetsler* MEB Kazanım Testleri* Ünite Ölçme Testleri* Özel Testle..

  35,00 TL 24,50 TL

  Etiketler: Çanta 8. Sınıf T.C. İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük Kazandıran Defter, Metin Özdamarlar, 8. Sınıf T.C. İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük, Çanta Yayıncılık, 9786059768481

  Güncel İçerik

  Her gün yenilenen listelerimizle bir adım öndesiniz.

  Güvenli Alışveriş

  SSL sertifikamız ile bilgileriniz garanti altında.

  3D Security

  Kredi Kartı ile ödemelerde tüm kontrol sizde.

  Müşteri Destek

  Uzman ekibimiz ve temsilcilerimizle önceliğimiz memnuniyetiniz.