sağlam bahis siteleri

Çizgi Kitabevi

Göster:
Sırala:
1+1 Stüdyo Yaşamlar -20%

1+1 Stüdyo Yaşamlar

Avrupa'da ve Amerika'da büyük yankı uyandıran "stüdyo daire"ler, son yıllarda Türkiye'de de yaygınlık kazanan kentsel mekânların başında gelmektedir. ..

22,00 TL 17,60 TL

20. Yüzyıl Başlarında Türkiye'de Yükseköğretim -20%
Aile Kurmak Aile Olmak -20%

Aile Kurmak Aile Olmak

Fonksiyonları zaman içinde değişse de tüm kültürlerde aile kurmak önemsenmiştir. Birey ve toplum arasındaki temel bağı oluşturan, doğumundan itibaren ..

16,00 TL 12,80 TL

Alain Robbe Grillet ve Yeni Roman -20%

Alain Robbe Grillet ve Yeni Roman

Yeni romanın öncüsü Alain Robbe-Grillet, Balzac ile yetkinliğe ulaşan geleneksel romana karşı çıkar. Eleştirdiği romanın herkesçe kabul edilmiş kurall..

15,00 TL 12,00 TL

Alevi - Bektaşi Kimliği -20%

Alevi - Bektaşi Kimliği

Alevi olgusu, sürekli marjinalde kalma sonucu bir Alevi radikalizmine dönüşmüştür. İslam radikalizmi de, Batılılaşma süreci karşısında otokton yönetim..

36,00 TL 28,80 TL

Aliya Okumaları - İslam Deklarasyonu -20%

Aliya Okumaları - İslam Deklarasyonu

Bu kitap Aliya Okumaları projesinin birinci etabının ilk eseridir. Aliya Okumaları projesinin birinci etabında İzzetbegoviç'in eserlerinin ana fikri; ..

16,00 TL 12,80 TL

Alman Edebiyatında Dışkı Kültü -20%

Alman Edebiyatında Dışkı Kültü

"Alman Edebiyatında Dışkı Kültü. Alman Edebiyatına Koprofajik ve Koprofilik Bir Çözümleme" adlı bu çalışma PatrickSüskind'in "Aşk ve Ölüm Üzerine" adl..

11,00 TL 8,80 TL

Alman Romantizmi ve Dehanın Yalnızlığı -20%

Alman Romantizmi ve Dehanın Yalnızlığı

Alman Romantizminin ortaya koyduğu ilkeler ve idealler bütünü içinde Batı uygarlığını temelden şekillendirdiğini ve ondan sonra ortaya çıkacak olan sa..

20,00 TL 16,00 TL

Almanca Tümce Yapıları ve Karşılaşılan Güçlükler -20%

Almanca Tümce Yapıları ve Karşılaşılan Güçlükler

Dil öğretimi, dil kurallarının öğrenciye aktarılmasından daha öte bir uğraşıdır. Yabancı dil öğretiminin, gramer kurallarının öğrencide belli dil şabl..

15,00 TL 12,00 TL

Alzire -20%

Alzire

AlzireLima Beldesinde Gusman'ın SarayındaMeydana Gelen HadiseKişilerGusman (Peru Valisi)Alvarez (Gusman'ın Pederi)Zamore (Potoze'un bir bölgesinin hük..

12,00 TL 9,60 TL

Amisus - Mavi Şehrin Öyküsü Samsun -20%

Amisus - Mavi Şehrin Öyküsü Samsun

Her şehirde mazinin izi bulunur bir parça. Ve biz bu izi takip ettikçe tanmz şehri. Tanıdığımız kadar severiz onu ve sevdiğimiz kadar da bağlanırız şe..

13,00 TL 10,40 TL

Anne Babacığım Lütfen Bu Kitabı Okur musun? -20%

Anne Babacığım Lütfen Bu Kitabı Okur musun?

Biz ne yapacağını bilmeyen ana-babalar kuşağıyız..! Dünyanın eski dünya, ülkemizin eski ülkemiz, insanların eski insanlar olmadığını, değişim rüzgarla..

18,00 TL 14,40 TL

Antalya'nın Kara Günleri -20%

Antalya'nın Kara Günleri

Tarih araştırmacıları nedendir bilinmez, yerel basına önem vermezler. Oysa ki, sayfalarında çoğu kez hiç tahmin edemeyeceğiniz önemde değerlere rastla..

15,00 TL 12,00 TL

Antik Çağda Karaman (Laranda) ve Yakın Çevresi -20%

Antik Çağda Karaman (Laranda) ve Yakın Çevresi

Antik Çağda Karaman (Laranda) ve Yakın Çevresi olarak adlandırdığımız bu çalışma, İç Anadolu Bölgesi'nin güneyinde; doğudan Ereğli, batıdan Çumra ve ..

32,00 TL 25,60 TL

Arap Ülkeleri Sosyo - Kültürel Yapısı -20%

Arap Ülkeleri Sosyo - Kültürel Yapısı

İlk insan Hz. Âdem'in Hz. Havva ile buluştuğu (Mekke 'de Arafat Tepesi), Hz. Musa'nın Allah'la konuştuğu (Tur Dağı) Hz. İsa'nın çarmıha gerilip göğe y..

15,00 TL 12,00 TL

Detaylı Arama

İhtiyacınız olan kitabı daha kolay bulabilmeniz için önce aradığınız kitabın kategorisini seçin. Ve istediğiniz zaman "Kitapları Getir" düğmesine tıklayarak kitapları listeleyin.


Listelediğiniz ekranda "Gelişmiş Filtrelemeyi" kullanarak aramanızı daha da daraltabilirsiniz.