sağlam bahis siteleri

Çizgi Kitabevi

Göster:
Sırala:
1+1 Stüdyo Yaşamlar -10%

1+1 Stüdyo Yaşamlar

Avrupa'da ve Amerika'da büyük yankı uyandıran "stüdyo daire"ler, son yıllarda Türkiye'de de yaygınlık kazanan kentsel mekânların başında gelmektedir. ..

16,00 TL 14,40 TL

20. Yüzyıl Başlarında Türkiye'de Yükseköğretim -10%
Aile Huzur ve Mutluluğu İçin 9S -10%

Aile Huzur ve Mutluluğu İçin 9S

Modern zamanların aile üzerindeki en büyük etkisi, birlik duygusunu zedeleyerek aile bağlarını gevşetmektir. Ekonomik özgürlüğe sahip aile bireylerini..

9,00 TL 8,10 TL

Aile Kurmak Aile Olmak -10%

Aile Kurmak Aile Olmak

Fonksiyonları zaman içinde değişse de tüm kültürlerde aile kurmak önemsenmiştir. Birey ve toplum arasındaki temel bağı oluşturan, doğumundan itibaren ..

14,00 TL 12,60 TL

Alain Robbe Grillet ve Yeni Roman -10%

Alain Robbe Grillet ve Yeni Roman

Yeni romanın öncüsü Alain Robbe-Grillet, Balzac ile yetkinliğe ulaşan geleneksel romana karşı çıkar. Eleştirdiği romanın herkesçe kabul edilmiş kurall..

14,00 TL 12,60 TL

Alevi - Bektaşi Kimliği -10%

Alevi - Bektaşi Kimliği

Alevi olgusu, sürekli marjinalde kalma sonucu bir Alevi radikalizmine dönüşmüştür. İslam radikalizmi de, Batılılaşma süreci karşısında otokton yönetim..

28,00 TL 25,20 TL

Alman Edebiyatında Dışkı Kültü -10%

Alman Edebiyatında Dışkı Kültü

"Alman Edebiyatında Dışkı Kültü. Alman Edebiyatına Koprofajik ve Koprofilik Bir Çözümleme" adlı bu çalışma PatrickSüskind'in "Aşk ve Ölüm Üzerine" adl..

10,00 TL 9,00 TL

Alman Romantizmi ve Dehanın Yalnızlığı -10%

Alman Romantizmi ve Dehanın Yalnızlığı

Alman Romantizminin ortaya koyduğu ilkeler ve idealler bütünü içinde Batı uygarlığını temelden şekillendirdiğini ve ondan sonra ortaya çıkacak olan sa..

18,00 TL 16,20 TL

Amisus - Mavi Şehrin Öyküsü Samsun -10%

Amisus - Mavi Şehrin Öyküsü Samsun

Her şehirde mazinin izi bulunur bir parça. Ve biz bu izi takip ettikçe tanmz şehri. Tanıdığımız kadar severiz onu ve sevdiğimiz kadar da bağlanırız şe..

9,00 TL 8,10 TL

Anne Babacığım Lütfen Bu Kitabı Okur musun? -10%

Anne Babacığım Lütfen Bu Kitabı Okur musun?

Biz ne yapacağını bilmeyen ana-babalar kuşağıyız..! Dünyanın eski dünya, ülkemizin eski ülkemiz, insanların eski insanlar olmadığını, değişim rüzgarla..

14,50 TL 13,05 TL

Anne ve Babacığım Beni Biraz Anlar mısınız? -10%

Anne ve Babacığım Beni Biraz Anlar mısınız?

Anne ve babalar, çocuklarınızın elbette başarılı olmasını istiyorsunuz. Size göre, çocuklarınıza her türlü imkanı da sağlıyorsunuz. Ancak çocuklarınız..

16,00 TL 14,40 TL

Antalya'nın Kara Günleri -10%

Antalya'nın Kara Günleri

Tarih araştırmacıları nedendir bilinmez, yerel basına önem vermezler. Oysa ki, sayfalarında çoğu kez hiç tahmin edemeyeceğiniz önemde değerlere rastla..

14,00 TL 12,60 TL

Antik Çağda Karaman (Laranda) ve Yakın Çevresi -10%

Antik Çağda Karaman (Laranda) ve Yakın Çevresi

Antik Çağda Karaman (Laranda) ve Yakın Çevresi olarak adlandırdığımız bu çalışma, İç Anadolu Bölgesi'nin güneyinde; doğudan Ereğli, batıdan Çumra ve..

28,00 TL 25,20 TL

Avrupa'da İslam -10%

Avrupa'da İslam

Artık Avrupa'da dördünce nesil türkler yaşıyor. Artık müslümanlar sadece göçmenlerden değil, bizzat Avrupalı'ların kendilerinden oluşuyor. Dolayısıyla..

16,00 TL 14,40 TL

Detaylı Arama

İhtiyacınız olan kitabı daha kolay bulabilmeniz için önce aradığınız kitabın kategorisini seçin. Ve istediğiniz zaman "Kitapları Getir" düğmesine tıklayarak kitapları listeleyin.


Listelediğiniz ekranda "Gelişmiş Filtrelemeyi" kullanarak aramanızı daha da daraltabilirsiniz.