Dora Yayıncılık

Göster:
Sırala:

KAMPANYALI Ekoloji Çevre Biyolojisi

* Ekolojik Sorunlar ve Toplumların Gündemine Yerleşmesi, Ekoloji Bilimi ve Tarihsel Gelişimi, Çevre Bilimi ve Tarihsel Gelişimi* Yeryuvarının Tarihsel..

30,00 TL 25,50 TL

KAMPANYALI Betimsel İstatistik İstatistik 1 ( 6. Baskı )

İstatistik herhangi bir gerçekliğin, herhangi bir olgunun sayısal nicel) doğasını anlamamıza ve başkalarına anlatmamıza yarar. Ekonomik, sosyal, tıbbi..

27,00 TL 22,95 TL

KAMPANYALI Temel Matematik B.İ.N.O.M ( 5. Baskı )

Bu kitap hem meslek yüksek okullarının müfredatına, hem de eğitim fakültelerinin ilk sınıflarında verilen matematik derslerinin müfredatına uygun olar..

33,00 TL 28,05 TL

KAMPANYALI Makine Elemanları Çözümlü Problem Kitabı

Mühendislik alanınıda derslerin daha iyi anlaşılması için derslere paralel uygulama saatlerinde nasıl problemler çözülüyorsa, ders kitabının öğrenciye..

25,00 TL 21,25 TL

KAMPANYALI Makine Mühendisliğine Giriş

Konu BaşlıklarıMühendislik KavramıÖlçü Sistemi – Temel BüyüklüklerMakine – Cihaz – TesisatÜretim YöntemleriMühendislik Tasarımı – KonstrüksiyonMalzeme..

26,20 TL 22,27 TL

KAMPANYALI Genel Matematik Diferensiyel ve İntegral Hesap

Kitabın hazırlanmasının amaçlarından biri derslerde öğrencilerin ders notu tutarken dersi anlayamamaları olasılığını en aza indirmektir. Bu nedenle bu..

28,00 TL 22,40 TL

KAMPANYALI Makine Bilimi ve Elemanları ( 4. Baskı )

Çeşitli Meslek Yüksek Okulu programlarında okutulan Makine Bilimi ve Elemanları dersi için hazırlanan bu kitap dördüncü baskısı ile gözden geçirilmiş ..

30,00 TL 24,00 TL

Zenith KPSS A Hukuk Seti (9 Kitap)

Konu Başlıkları İdare Hukuku Medeni Hukuk Ceza Usul Hukuku Ticaret Hukuku Borçlar Hukuku Ceza Hukuku İcra ve İflas Hukuku İdari Yargılama Hukuku Anaya..

160,00 TL 144,00 TL

Önraporlama Geçmişe Bak Geleceği Öngör

Önraporlama, herhangi bir olayın (veya değişkenin) geçmiş dönemlerdeki değişiminin kalıbına ve bu kalıbın projeksiyonlarına bakarak, olayın (veya deği..

30,00 TL 27,00 TL

Türk Elektrik Piyasasının İşleyişi

Yeni düzenleme gereksinimine uygun olarak 2013 yılında 6446 sayılı yeni Elektrik Piyasası Kanunu kabul edilmiş ve yürürlüğe girmiştir. Yeni Kanun ile ..

25,00 TL 22,50 TL

Uluslararası İlişkiler Disiplininde Tina Sendromu

Pozitivizmin Davranışsalcı Altın Çağı ve SimülasyonKonu Başlıkları Sosyal Bilimlerinde Tina Sendromu : Pozitivist Bilim Felsefesi Tina Sendromlu Pozit..

20,00 TL 18,00 TL

R ile Çıkarımsal İstatistik

Örnekleme Dağılımları ve Merkezi Limit TeoremiÖrnekleme TürleriBüyük Örneklemeler İçin Parametrelere İlişkin ÇıkarımlarKüçük Örneklemeler İçin Paramet..

27,00 TL 24,30 TL

Zenıth Adli Hakimlik Çıkmış Çözümlü Sorular

ZENITH Adli Hakimlik Çıkmış Çözümlü Sorular Dora Yayınları 2017 Anayasa Hukukuİdare HukukuCeza Hukukuİdarî Yargılama HukukuCeza Usul HukukuMedeni..

30,00 TL 27,00 TL

Mezopotamya Ölüm Günleri

Bu kitap bir anlatı kitabı. I. Dünya Savaşı'nın hangi koşullarda oluştuğunu, İngilizlerin ve Almanların savaş öncesi ve sonrası Türkiye ve Mezopotamya..

20,00 TL 18,00 TL

Zenith Adlî Hakimlik Özel Hukuk

Geleceğin hâkim ve savcıları için hazırlanan Zenith Adli Hakimlik Özel Hukuk kitabının her bir bölümü, konunun uzmanlarınca hazırlanmış. Uzmanlar hem ..

60,00 TL 54,00 TL

Bal Arısı Yetiştiriciliği – Ürünleri – Hastalıkları

Gerek arı hastalıklarının arıcılığımızı tehdit etmesi, gerekse AB uyum sürecinde Veteriner Hekimlere yüklenen sorumluluklar nedeniyle özellikle seksen..

40,00 TL 36,00 TL

Maliyet Muhasebesi Konu Anlatımlı

Bu çalışmanın amacı, temel maliyet muhasebesi konularının öğrenilmesini, basit ve açıklamalı anlatımıyla sağlamak, özellikle SMMM Yeterlilik sınavına ..

32,00 TL 28,80 TL

Güneş Enerjisi Sistemleri ve Tasarımı

Bu kitap; enerjinin temel tanımlamalarından başlayarak, güneş enerjili sıcak su üretim sistemlerinin tasarımına, fotovoltaik sistemlerden güneş saatle..

27,00 TL 24,30 TL

Sayısal Analiz Ve Mühendislik Uygulamaları

Bu eserde her bölüme çözülmüş örnekler yanında çözülmemiş sorular ve farklı alanlarla ilgili mühendislik problemleri ilave edilmiştir. Özellikle hata ..

39,00 TL 35,10 TL

Diferansiyel Denklemler – 2

Bu kitap, "Diferansiyel Denklemler 1; Teori ve Problem Çözümleri" adlı kitabın devamı olup, dört ana bölümden oluşmaktadır. Genellikle fen, mühendisli..

32,00 TL 28,80 TL

Zenith Adli Hakimlik Kamu Hukuku

Geleceğin hâkim ve savcıları için hazırlanan Zenith Adli Hakimlik Kamu Hukuku kitabı piyasada bulunan hazırlık kitaplarına rağmen büyük bir boşluğu do..

60,00 TL 54,00 TL

Yöneylem Araştırmasına Giriş Sistem Yaklaşımı – Kestirim – Doğrusal Modeller

Yöneylem Araştırması insan ve kaynakları içeren geniş ölçekli sistemlerin yönlendirme ve yönetiminde ortaya çıkan karmaşık sorunlara nesnel yöntemler ..

25,00 TL 22,50 TL

Tarım Ekonomisi

Kitap, tarım sektöründe verimliliğin ve üretimin arttırılmasının yollarını, tarımsal sorunların çözümü konularını ele almaktadır. Kitap, Tarım Ekonomi..

16,20 TL 14,58 TL

Küresel Finansal Kriz, Uluslararası Finans Sisteminin Yeniden Yapılandırılması ve Uluslararası Güç Dengesine Etkileri

Küresel krizin derinleşmesinin ve uluslararası finans sisteminin yeniden yapılandırılmasının, siyasi, askeri, ekonomik ve finansal gücün birbirlerine ..

12,00 TL 10,80 TL

Güncel İçerik

Her gün yenilenen listelerimizle bir adım öndesiniz.

Güvenli Alışveriş

SSL sertifikamız ile bilgileriniz garanti altında.

3D Security

Kredi Kartı ile ödemelerde tüm kontrol sizde.

Müşteri Destek

Uzman ekibimiz ve temsilcilerimizle önceliğimiz memnuniyetiniz.