Eğitim Yayınevi

Göster:
Sırala:

İtibar Yönetimi Perakende Sektöründe İtibar Yönetimi

Kurumsal itibar oluşumuna yönelik faaliyetlerde bulunmak, kurumsal itibarı yönetmek ve ölçmek, bütün şirketler için olduğu gibi, perakende sektöründe ..

25,00 TL 21,25 TL

Özgül Öğrenme Bozukluğu Genişletilmiş Nöropsikometri Bataryası

Çoğu psikiyatrik bozukluğun biyolojik bir temeli olduğu, bir biyolojik eşleniği olduğu günümüzün genel geçer bilgisidir. Bu bilgi, Özgül Öğrenme Bozuk..

35,00 TL 29,75 TL

Sosyal Medya ve Siyasal Katılım

Halk, bazen doğrudan bazen de dolaylı biçimde farklı şekillerde ve yoğunluk derecelerinde siyasal süreçlere katılmakta, bu da demokrasinin temel gerek..

18,50 TL 15,72 TL

Finansal Muhasebe Dönemsonu Değerlereme İşlemleri

Dönemiçi işlemlerin işlendiği ilk finansal muhasebe kitabımızdan sonra bu kitabımızda bir dönemsonu işlemi olarak değerleme ele alınmaktadır. Envanter..

20,00 TL 17,00 TL

Modern İşletme

Son yarım yüzyıl içerisinde en çok gelişme gösteren alanlardan biri de işletme bilimidir. İşletme bilimi yükselen değerleriyle, iş ve insan hayatını e..

27,50 TL 23,38 TL

İSG İş Sağlığı ve Güvenliği

Yükseköğretim Kurulu, 2547 sayılı Yükseköğretim Kanununda yapılan düzenleme ile üniversitelerde Mühendislik, Mimarlık, Ziraat, Teknoloji, Teknik Eğiti..

45,00 TL 38,25 TL

Makroskop Makro İktisat Soru Bankası Tamamı Çözümlü

Makro İktisadın Doğuşu Testi Makro İktisadın Doğuşu Testi Çözümler Temel İktisadi Kavramlar Testi Temel İktisadi Kavramlar Testi Çözüml..

33,00 TL 28,05 TL

Temel Müzik Teorisi Soru Bankası

Temel müzik teorisi soru bankası kitabı, müzik teorisinin temel konularını sistemli bir şekilde ele alarak, hem teorik hem de pratik uygulama örnekler..

28,50 TL 24,23 TL

Evrim'e İntegratif Bakış

Big bang ile başlayan maddesel oluşumun seyri fiziksel, kimyasal ve biyolojik birçok aşamadan geçmiş, devamında muazzam bir denge kurulmuştur.Yoklukta..

17,50 TL 14,88 TL

Tüm Öğretmenlik Programları İçin Özel Eğitime Giriş

Bu kitap toplumların geleceğinde önemli bir yeri olan özel gereksinimli bireylerin yetiştirilmesi sürecinde öğretmenlere ve ailelere rehber olması, on..

27,50 TL 23,38 TL

İletişim Bilimine Giriş

Bu kitap iletişim alanına ilgi duyan ve bu alanda çalışmak isteyen herkesin bilmesi gereken temel sorulara cevap aramaktadır. Bu bağlamda;İletişim ned..

18,00 TL 15,30 TL

Psikolojiye Giriş

Bu kitap, psikoloji konusuna giriş için kısa bir ders kitabıdır. Kitabın iki amacı vardır. Biri insanları ve yaptıklarının nedenlerini daha iyi anlama..

32,00 TL 27,20 TL

Yönetim ve Organizasyon (MYO)

Bu kitabın amacı; kendilerini yöneticiliğe hazırlamak isteyen İktisadi ve İdari Bilimler Fakülteleri öğrencileri ile işletmecilik programlarına sahip ..

18,50 TL 15,72 TL

Solfej – 2 Çoksesli Tonal ve Modal Solfejler

Çok sesli tonal ve modal solfejler kitabı Solfej-1 Eşlikli tonal ve modal solfejler kitabının devamı olarak düşünülmüş bir çalışmadır. Kitapta tonal, ..

32,00 TL 27,20 TL

Kurumsal İletişim Stratejisi ve Kurumsal Bloglar

Kurumsal iletişim, kurumlarda stratejik ve etkin yönetim amacıyla kullanılan temel bir yönetim fonksiyonudur. Günümüzde yönetim anlayışının rakipleri ..

25,00 TL 21,25 TL

Karanlık Noktadaki Beyaz Evren Cilt:1 Türk Düşüncesinde Evren Modeli

Küreselleme olgusu dünyanın bir kent, kültürlerin bir medeniyet, hukuk ve kuralların bir bütün oluşturduğu sistemin varlığını ortaya çıkarabilecek güc..

17,00 TL 14,45 TL

Eğitim Programı Temeller, İlkeler ve Sorunlar

Eğitim kalitesinin artmasında eğitim programlarının rolü önemli bir yer teşkil etmektedir. Bir eğitim programı tasarlanırken programın felsefi, tarihs..

29,50 TL 25,07 TL

Çocuk Edebiyatı Giriş

Çocuk edebiyatını kuramsal bakımdan ele alan Çocuk Edebiyatı: Kuramsal Yaklaşım (2014) adlı çalışmamdan sonra yine doktora çalışmamın diğer bir kısmı ..

18,00 TL 15,30 TL

Öğretim İlke ve Yöntemleri

Bu kitap, öğretmenlik mesleğinde çığır açan çağdaş eğitimin önemini ortaya koymak ve çağdaş yöntem ve teknikleri anlatmak için hazırlanmıştır. Öğretme..

23,50 TL 19,98 TL

Genel Topoloji

Kitapta okuyucunun iyi bir analiz ve soyut matematik bilgisine sahip olduğu varsayılarak, analizin soyut uzaylarda incelenmesi yapılmaya ve topolojik ..

32,00 TL 27,20 TL

Alternatif Öğrenme ÖğretmeYaklaşım ve Yöntemleri

Alternatif Öğrenme Öğretme Yaklaşım ve Yöntemleri kitabında, eğitimde kullanılan çeşitli eğitim modelleri ve yöntemleri derlenmiştir. Bu kitap, her ya..

29,50 TL 25,07 TL

Yeni Nesil Okul Araştıran Okul

Küreselleşme, göç hareketleri, aile yapısındaki değişiklikler, teknoloji ile birlikte geleceğin daha hızlı gelmesi, yaşlanan nüfus, çevre sorunları vs..

25,00 TL 21,25 TL

Yaşam Boyu Öğrenmede Yeni Öğrenme Türleri

Yaşam boyu öğrenme yeni bir paradigmayı simgeleyen kültürel bir terimdir. Bireysel ve toplumsal bağlamda, bilgi, beceri ve yeterlilikleri geliştirmek ..

15,00 TL 12,75 TL

Açıklamalı, Uygulamalı Teknik Resim

Bu ders kitabı Teknik Eğitimde ana öğretilerden biri olan "Teknik Resim" konusunda temel bilgileri kapsamaktadır. Kitabının hazırlanmasında özellikle ..

30,00 TL 25,50 TL

Güncel İçerik

Her gün yenilenen listelerimizle bir adım öndesiniz.

Güvenli Alışveriş

SSL sertifikamız ile bilgileriniz garanti altında.

3D Security

Kredi Kartı ile ödemelerde tüm kontrol sizde.

Müşteri Destek

Uzman ekibimiz ve temsilcilerimizle önceliğimiz memnuniyetiniz.