Fen Bilimleri

Göster:
Sırala:

R Programı ile İstatistiğe Giriş

Kitap; İstatistik bölümü başta olmak üzere, Sosyoloji, Matematik, Bilgisayar Mühendisliği, Gıda Mühendisliği, Biyoloji vb bölümlerde verilen "İstatist..

27,90 TL 23,71 TL

Yaratılış mı Evrim mi?

Bu olağanüstü çalışma, Kevin Padian, John R. Cole ve Wesley Elsberry gibi kendi alanlarının en önemli savunucuları tarafından kaleme alınmış on altı p..

32,00 TL 25,60 TL

Matematik Tarihi

Öğretmen yetiştirme programlarına matematik tarihi ve matematik felsefesi dersleri eklenerek, matematik eğitiminin bu derslerle birlikte düşünülmesi a..

50,00 TL 40,00 TL

Çeşitli Boyutlarıyla ÇEVRE EĞİTİMİ

Her birey bir çevrenin içinde doğmaktadır. Çevre, çok genel anlamı ile içinde yaşadığımız ortamı ifade etmektedir. İnsanın içinde doğduğu, yaşadığı, v..

28,00 TL 22,40 TL

Gerontoloji - Kapsam, Disiplinlerarası İş Birliği, Ekonomi ve Politika - Cilt 1

Dünyayı saracağı yarım asırdan beri bilinen yaşlılığın simalarını tanımakla dünyayı tanımış olmayız, ama şu güneşin altına doğan her insanın başlı baş..

50,00 TL 40,00 TL

Veri Madenciliği Yöntemleri ve R Uygulamaları Kavramlar – Modeller– Algoritmalar

Veri madenciliği teknikleri son yıllarda yaygın bir kullanım alanına sahip olmasına rağmen bu konuyla ilgili Türkçe yayın sayısı ülkemizde oldukça sın..

19,90 TL 16,91 TL

Canlılar Bilimi Genel Biyoloji

Kitabın 5. baskısında, yeni uygulamaya konulan müfredat programı çerçevesinde, dersin süresi, biyoloji bilimindeki gelişmeler ve okuyuculardan alınan ..

32,00 TL 25,60 TL

Topraksız Tarım ve Bitki Besleme Teknikleri

Topraksız tarım, bitki gelişimi için gerekli olan su ve besin elementlerinin kök ortamına verilmesi esasına dayalıdır. Örtü altında yürütülen bu tekni..

33,00 TL 26,40 TL

Meslek Yüksekokulları İçin Bitki Fizyolojisi

Bu kitap üniversitelerimizin bahçe bitkileri, seracılık, tıbbi ve aromatik bitkiler, organik tarım, bitki koruma, tarım, peyzaj ve süs bitkileri gibi ..

21,00 TL 16,80 TL

Bitki Biyoteknolojisi ve Genetik

Bitki Biyoteknolojisi ve Genetik kitabı, dünyada olduğu gibi ülkemizde de son günlerde kamuoyunun oldukça dikkatini çeken temel bitki biyoteknolojisi ..

45,00 TL 36,00 TL

Yaşam Çözümlemesi

Bu kitap, yaşam çözümlemesi alanında yayınlanan ilk Türkçe kitap olma özelliğine sahiptir.Kitapta, yaşam çözümlemesinin temel kavramları ve veri yapıs..

18,00 TL 14,40 TL

Fungisitler

Bu kitap, 2008'de yapılmış olan ilk baskısının geliştirilmiş ve güncellenmiş yeni basımıdır. Kitapta, Türkiye'de ruhsatlanmış, ruhsatlandırıldıktan so..

45,00 TL 36,00 TL

Laboratory Techniques in Microbiology

Laboratory Techniques in General Microbiology is an essential book for student educating in Food engineering and Technology, Agricultural engineering,..

30,00 TL 24,00 TL

Diferansiyel Denklemler

Bu kitap, Üniversitelerin Akademik Programında yer alan Diferansiyel Denklemler dersinde okutulmak üzere hazırlanmıştır. Kitap; Diferansiyel Denklemle..

28,00 TL 22,40 TL

Matematik

Bu kitap, teori ve pratiğin uyumlu bir bileşkesiyle, Matematik disiplinini kazanmak isteyen kişilere hitap edecek formatta hazırlanmıştır. Kitapta yer..

43,00 TL 34,40 TL

İlkyardım ve Temel Uygulamalar

İlk yardım, sağlık görevlileri gelinceye kadar olay çevresindeki ilk yardım eğitimi almış kişilerin elde bulunan malzemelerle yapabildiği ilaçsız giri..

27,00 TL 21,60 TL

Çözümlü Cebir Problemleri 1

Bu kitap aynı yazarın "Cebire Giriş" ve "Soyut Cebir - Özel Konular" isimli kitaplarının içinde bulunan problemlerin bir çoğunun çözümüyle beraber baz..

28,00 TL 22,40 TL

Üniversiteler İçin Fizik -I

Bu kitap üniversitelerin özellikle Temel Bilimler ve Mühendislik alanlarında ilk yıl okutulan Fizik I dersi konularını içerecek şekilde hazırlanmıştır..

30,00 TL 24,00 TL

Üniversiteler İçin Fizik -II

Bu kitap üniversitelerin özellikle Temel Bilimler ve Mühendislik alanlarında ilk yıl okutulan Fizik II dersi konularını içerecek şekilde hazırlanmıştı..

30,00 TL 24,00 TL

Zooloji

Türkçe' ye çevrilen ilk "Zooloji" kitabı olan bu eser, hayvanlar alemi ile ilgili çok önemli bilgileri barındırmaktadır. Bir zooloji kitabı çevirisi i..

55,00 TL 44,00 TL

Meta Analiz

Meta-Analiz yöntemi nedir? Belli bir takım takip edilmesi gereken basamaklar var mı? Ne tür çalışmalara uygulanabilir? Bu çalışmaları seçerken hangi k..

23,00 TL 18,40 TL

Çiftlik Hayvanlarının Yemleri ve Beslenmesi

Çiftlik Hayvanlarının Yemleri ve Beslenmesi, beslenme ve sindirim fizyolojisinin temel bilgilerini, besin maddelerini ve metabolizmalarını, beslenmede..

70,00 TL 56,00 TL

Güncel İçerik

Her gün yenilenen listelerimizle bir adım öndesiniz.

Güvenli Alışveriş

SSL sertifikamız ile bilgileriniz garanti altında.

3D Security

Kredi Kartı ile ödemelerde tüm kontrol sizde.

Müşteri Destek

Uzman ekibimiz ve temsilcilerimizle önceliğimiz memnuniyetiniz.