-Kredi kartı bilgileriniz kitapbir.com sitesinde kayıtlı tutulmaz.

 

-Bilgiler 128 bit SSL şifreleme ile bize, ardından onaylanmak üzere bankaya ulaşır. Kredi kart bilgileriniz sitemizde kayıtlı tutulmadığından, bilgiler başkaları tarafından görülmesi ve ele geçirmesi mümkün değildir.

 

-kitapbir.com alışveriş sitesinde kullanmış olduğunuz kişisel bilgileriniz (ad soyad, e-posta gibi) başka kişi ve kuruluşlarla paylaşılmaz.

 

-Üye olurken verdiğiniz bilgilere sadece siz ulaşabilir, değiştirebilir ya da silebilirsiniz. kitapbir.com sitesine kayıt olmak için kullanılan bilgiler yalnız kendi analizlerimiz için kullanılır.

 

-kitapbir.com alışveriş sitesinde kullanılan tüm grafik, yazı ve resimlerin kullanım hakkı kitapbir.com sitesine ait olup, izinsiz kullanım halinde her türlü yasal hakkını saklı tutar.

 

-kitapbir.com sitesi üzerinde farklı web sitelerinin linkleri olabilir. kitapbir.com tarafından verilen güvenceler yalnız site içinde geçerlidir, bağlantılı olan ya da olmayan diğer siteleri kapsamaz.

 

-kitapbir.com sitesi üyelik şartlarına uymayan ya da etik davranmayan kişilerin üyeliklerini iptal edebilir ya da dondurabilir.

 

-kitapbir.com sitesi her türlü bilgiyi değiştirme hakkını saklı tutar.