İşletme

Göster:
Sırala:

Finansal Tabloların TMS/TFRS'ye Uyumlu Hale Getirilmesi

Konu Başlıkları Uygulamanın Genel Olarak Tanıtılması Finansal Raporlamayla İlgili Genel Esaslar (Şirketin Tabi Olduğu Yasal Raporlama Çerçevesi) Şirke..

20,00 TL 18,00 TL

KAMPANYALI Satışta ve Pazarlamada Müşteri İlişkileri Yönetimi ( 9. Baskı )

Şirketler, müşterileri var oldukça ticaret yapabilir. Günümüzün rekabetçi iş ortamında ekonomik pek çok parametrenin yanısıra müşteriyle ilişkilerine ..

22,00 TL 15,40 TL

KAMPANYALI Krizden Nasıl Çıkarız Durgunluk ve Belirsizlik Döneminde Şirket Yönetim Rehberi (2. Baskı)

Zor zamanlardan geçiyoruz. Tüm dünyada talep daralıyor, nakit riski artıyor, müşteri kaybı yaşanıyor. Dönem; çalkantı ve belirsizlik dönemi... İşin da..

5,00 TL 3,50 TL

KAMPANYALI Finansal Okuryazarlık

Finansal kararlar çocukluktan başlar ve bir ömür boyu devam eder. Tüketim, tasarruf, yatırım, borç alma, borç verme ve risk konuları yaşamın her evres..

26,00 TL 19,50 TL

Pazarlama Kavramlar - İlkeler - Kararlar

Küreselleşmeye paralel olarak ekonomik ve teknolojik alanlarda yaşanan değişiklikler, işletmelerin pazarlama yönetim sürecini doğrudan etkileşmiştir. ..

45,00 TL 36,00 TL

KAMPANYALI Pazarlama : İlkeler-Yönetim

Yirmi birinci yüzyılın geride bıraktığımız yıllarında iş yapma biçimlerinde, makro çevre faktörlerinde önemli değişiklikler ve çok hızlı gelişmeler ya..

25,00 TL 24,50 TL

KAMPANYALI Kurum Kültürü ve Liderlik

Kurumlar, varlıklarını sürdürebilmek ve amaçlarını sürdürebilmek için kurum kültürüne önem vermektedirler. Güçlü kurum kültürüne sahip olan kurumlar b..

9,00 TL 6,75 TL

KAMPANYALI Yönetişim Kuram - Boyutlar - Uygulama

Teknolojinin, ekonominin ve bilginin evrimi, toplumda, yönetimde ve siyasette oldukça hızlı dönüşümlere neden olmaktadır. Tarihin hiçbir döneminde "ka..

18,00 TL 12,60 TL

KAMPANYALI Halkla İlişkilere Giriş (10. Baskı)

Halkla ilişkiler, günümüz dünyasında kamu yönetimlerinin ve özel sektör işletmelerinin en önemli yönetim fonksiyonlarından biri haline geldi. Küresel ..

17,00 TL 11,90 TL

KAMPANYALI İşletme Yönetimine Giriş (Ekonomik Baskı)

• İşletme kavramı ve işletme bilimi• örgüt ve işletme• Yönetim ve yönetici• İşletmenin amaçları• İşletme yönetiminin amaçları ve diğer başarı ölçütler..

9,00 TL 6,75 TL

KAMPANYALI Bildiğimiz Pazarlamanın Sonu

Bildiğimiz pazarlama yöntemlerinin sonunun gelip gelmediği tartışmasında, Sergio Zyman`ın bir çift sözü var: Geleneksel pazarlama can çekişmiyor. Çokt..

15,00 TL 10,95 TL

KAMPANYALI İletişim ve Halkla İlişkiler ( 7. Baskı )

Yrd. Doç. Dr. İlker Bıçakçı insan yaşamının her alanını kuşatan bir olguyu (iletişim) ve bir yöneticilik sanatını (halkla ilişkiler) her yönüyle anlat..

10,00 TL 7,30 TL

KAMPANYALI Erkeklere Pazarlama Zamane Erkeğini Markanıza Bağlamanın Yolları

"Erkekler de çok güzel kıyafetler giyip, sağlıklarına dikkat edip, görünüşlerine özen gösterip, aile hayatı sürüp aynı anda üst düzey bir işte çalışma..

19,00 TL 13,87 TL

KAMPANYALI Yöneylem Araştırması

Morse'un (1967) ifade ettiği gibi, "modellerin öğretilmesiyle model kurmanın (modelleme) öğretilmesi aynı şey değildir." Yazar da baskının hazırlanmas..

55,00 TL 44,00 TL

İş Zekası ve Veri Ambarları Sistemleri

Veri ambarları, dağınık ve farklı yapılardaki, farklı kurumlar tarafından yıllar itibariyle oluşturulmuş olan kümülatif verilerin entegre edilmesi ve ..

16,00 TL 11,20 TL

KAMPANYALI Örgüt Kuramları (2. Baskı)

Türkiye'de son yıllarda, yönetim ve organizasyon alanına ilginin giderek arttığı; birçok hakemli akademik dergi, seminer, çalıştay, kongre ve açılan l..

17,00 TL 14,45 TL

KAMPANYALI Yönetim ve Organizasyon (11. Baskı)

Yönetim, insanların mutluluğu için onları hedeşerine götüren bir grup faaliyetidir. Bir çevre içinde bir grup insanın bir araya gelmeleri, bir amaç et..

35,00 TL 29,75 TL

KAMPANYALI Meslek Yüksekokulları İçin İktisada Giriş

Bu kitap meslek yüksekokullarında okutulan İktisada Giriş dersi için ders kitabı olarak hazırlanmıştır. Yazar, ayrıca, Makro İktisat dersi için de Mak..

10,00 TL 8,50 TL

KAMPANYALI Uluslararası İşletmecilik (Teori ve Uygulama) (4. Baskı)

Uluslararası İşletmecilik alanında çalışan akademisyenlerin ve uluslararası piyasalarda faaliyetlerini yürüten işadamlarının kelime dağarcığında uzun ..

38,00 TL 32,30 TL

KAMPANYALI Finansal Teknikler (7. Baskı)

Konu Başlıkları Factoring Forfaiting Finansal Kiralama Risk Sermayesi Swap Opsiyonlar Vadeli İşlem Piyasaları Gelecek (Futures) Piyasaları Menkulleşti..

15,00 TL 12,75 TL

KAMPANYALI Pazarlama Araştırmaları

Bölümler:1- Pazarlama Araştırmalarına Giriş2- Pazarlama Araştırması Sürecine Genel Bir Bakış3- Keşifsel Araştırma ve Kalitatif Çalışmalar4- İkincil Ve..

32,50 TL 24,38 TL

KAMPANYALI Kurum Kültürü

Örgütleri, bireyler arasında paylaşılan değer sistemi olan kültür açısından inceleme düşüncesi, oldukça yeni bir kavramdır. Örgütlerin de tıpkı bireyl..

20,00 TL 14,00 TL

E–Ticaret Web Sitelerinde Müşteri Memnuniyeti

Bir elektronik ticaret işletmesinin en önemli unsuru web sitesidir. Web sitesi başarısını belirleyen en önemli unsurlar ise kullanıcı memnuniyeti ve k..

13,50 TL 12,15 TL

Formül Sosunda

Nadir görülen bir işbirliğinin ürünü olan bu kitap, GYİAD üyesi beş girişimcinin içtenlikleanlattığı deneyimlerini "vaka-öykü"ler olarak aktarıyor.Med..

19,50 TL 17,55 TL

Güncel İçerik

Her gün yenilenen listelerimizle bir adım öndesiniz.

Güvenli Alışveriş

SSL sertifikamız ile bilgileriniz garanti altında.

3D Security

Kredi Kartı ile ödemelerde tüm kontrol sizde.

Müşteri Destek

Uzman ekibimiz ve temsilcilerimizle önceliğimiz memnuniyetiniz.