sağlam bahis siteleri

İstanbul Tıp Kitabevi

Göster:
Sırala:

Compact Disc ile Konuşma Odyometresi

Konuşma odyometresi, kişinin günlük hayatında fark edebildiği işitme şiddeti (eşik) ve konuşmaları ayırt etme yüzdesi hakkında bilgiler verir. Saf ..

60,00 TL

Tıbbi Hatalar ve Hasta Güvenliği Eğitim Rehberi

Değerli Öğrenciler,Hasta güvenliği ve hasta güvenliğinin önemli bir parçasını oluşturan tıbbi hatalar özellikle son on yılda üzerinde önemle durul..

60,00 TL

Adli Antropoloji İnsan İskeletinden Kimlik Tespiti

Adli antropolojiye ilgim 2000’li yılların başında tesadüfen izlediğim bir belgeselle başladı. Belgesel, ayakkabının şekilsel izlerinin analiziyle adl..

60,00 TL

Temel Aile Hekimliği Tanı Tedavi Rehberi

Temel Aile Hekimliği Tanı Tedavi Reçete Rehberi 2015-2016Bu kitapta yetişkin ve çocuk hastalar için;- Güncel, özet ve karşılaştırmalı konu anl..

65,00 TL

Endokrinoloji 3. Baskı

Endokrinoloji (hormon) hastalıkları, hipofiz, tiroid (guatr), paratiroid, adrenal bezler, över (yumurtalık), testis, osteoporoz, hirsütizm (tüylenme),..

90,00 TL

Sağlık Yüksek Okulları İçin Farmakoloji

Sağlık Bilimleri Fakülteleri, Sağlık Yüksek Okulları, Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksek Okulları ve Sağlık Meslek Liseleri için hazırlanmış en güncel fa..

27,00 TL

Erkek Üreme Sistemi Hastalıkları ve Tedavisi

Toplumsal olaylar ve çağlar üzerinde çalışan bilim insanları, insanın yerleşik toplumsal gelişim sürecini üç dönemde incelemektedirler. İnsanlığın san..

60,00 TL

Oxford Endokrinoloji ve Diyabet El Kitabı

Önde gelen endokrinologlara uzmanlıkları hakkında sorulduğunda John Wass’ın cevabı ‘Endokrinologlar hormonlarla iş görür’ olmuştu. Bu söylem endokrino..

60,00 TL

İnsan Organ Sistemleri Solunum Hastalıklara Bütün Bir Yaklaşım

Elinizdeki bu kitap, ‘temel bilimleri klinik temelleri ile harmanlayan yenilikçi ve akciğere özel bir metin’ olarak tanımlanmış yazarlarınca. Bence ço..

90,00 TL

Wintrobe'un Klinik Hematoloji Atlası

Wintrobe'un Klinik Hematoloji Atlası, hematoloji alanında yayımlanan en değerli kaynaklardan birisidir. Bu kitapta sekiz bölümde temel hematoloji konu..

145,00 TL

Bütünleştirilmiş Molekülsel ve Hücresel Biyofizik

Bu kitabın Türkçeye kazandırılması çalışması, İstanbul Tıp Fakültesi Biyofizik Anabilim Dalı öğretim üye ve yardımcılarının tamamının birlikte oluştur..

30,00 TL

Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hemşireliği

Bu kitabı, özellikle lisans öğrencileri başta olmak üzere, lisansüstü eğitim alan öğrenciler, klinik alanda ve diğer birçok uygulama alanında çalışan..

95,00 TL

AHA Klinik Kardiyak Danışmanı

Amerikan Kalp Birliği Klinik Kardiyoloji Konseyi yazarları tarafından yazılan AHA Klinik Kardiyak Danışmanı, 3. Edisyon hem sık hem nadir kardiyovaskü..

75,00 TL

Oxford Klinik Hematoloji El Kitabı

Bu küçük kitap, olası kan bozuklukları olan hastaların değerlendirilmesi için gereken temel bilgiyi sağlamayı, ilişkili tetkikleri organize etmeyi ve ..

70,00 TL

Kardiyak ve Pulmoner Rehabilitasyon

Kitap, iki ana konu üzerinde yoğunlaşmaktadır: (1) Kardiyak rehabilitasyon, (2) Pulmoner rehabilitasyon. Her ne kadar iki ayrı konu olsa da, kardiyak ..

45,00 TL

Oxford Kardiyoloji El Kitabı

Kardiyovasküler hastalıklar gelişmiş ülkelerde morbidite ve mortalitenin önde gelen nedeni olmaya devam ederken, dünyanın diğer bölgelerinde sıklığı h..

60,00 TL

Yenidoğan Acilleri

İnsanoğlunun yaşam süresi içerisinde en aktif ve en dinamik dönemini içeren yenidoğan dönemi, bireyin daha sonraki yaşamı konusunda yön gö..

69,99 TL

Cleveland Klinik Kardiyoloji

Cleveland Klinik Kardiyoloji Gözden Geçirme İkinci Edisyon kardiyoloji alanında board sertifikasyon sınavları ve yeniden sertifikasyon sınavlarına haz..

275,00 TL

Wallach'ın Tanıda Laboratuvar Testlerinin Yorumlanması

Bu kitap test sonuçlarını, bu sonuçların olası anlamlarını, ayırıcı tanıları ve mevcut testlere ilişkin kısa açıklamaları sunarak, hekimlerin testleri..

120,00 TL

Detaylı Arama

İhtiyacınız olan kitabı daha kolay bulabilmeniz için önce aradığınız kitabın kategorisini seçin. Ve istediğiniz zaman "Kitapları Getir" düğmesine tıklayarak kitapları listeleyin.


Listelediğiniz ekranda "Gelişmiş Filtrelemeyi" kullanarak aramanızı daha da daraltabilirsiniz.