Kapı Yayınları

Göster:
Sırala:

Kutlu Dağlar Ülkesi

Kutlu Dağlar Ülkesi Mustafa Çevik, Hükümdar ve Zamanın Oğlu ile başladığı tarihî roman yolculuğuna, Osmanlı’dan sonra en büyük imparatorluğu olan..

15,00 TL 12,00 TL

Aşkın Şehidi

Nefis ister, akıl gerekçeler bulur, vicdan aklar. Oysa sen kendini kandırsan bile unutma ki;Allah hesap sorar, ellerinle kendini ateşe atma!.. Aşkın Ş..

25,00 TL 20,00 TL

Leyla İle Mecnun

Bir bütün idim ben Leylâ ile. Sense Leylâ'yım diyorsun. Sen Leylâ isen eğer; beni yakmaya hayalin yeter, takatim yok sana kavuşmaya. Varlığı..

12,50 TL 10,00 TL

Kırkıncı Kapı

Okuyucu;Hiç ikiyüzlü olmadın bana karşı, değil mi? En azından öyle olduysan bile, bana hissettiremediğin için minnettarım sana. Fuzûlî'yi Bâkî'yi, Gal..

10,00 TL 8,00 TL

Su Kasidesi

Aşk yalnızca bir tanedir; ama görüntüleri onlarca, binlerce, belki milyonlarcadır. Sıradan ilgilerin ve sevgilerin ötesinde, görünen perdelerin arkası..

9,00 TL 7,20 TL

Hayriyye

Klasik edebiyatımızın önde gelen temsilcilerinden biri olan Nâbi'nin bu değerli eseri, 1857'de Paris'te Türkçe aslı ve Fransızca tercümesiyle birlikte..

16,00 TL 12,80 TL

Düşte Kalan

"Yıllardan 1258 idi. Hülagu Bağdat'a girmiş, insanlığın beşik edindiği ve o zamana kadar süzegeldiği tecrübesini harmanladığı topraklarda, dünyanın Nu..

19,00 TL 15,20 TL

Kırk Ambar

Aşk ve sevgi.. Tecellisi gönülde beliren , gönlü muhatap alan duygular.. Belki biri diğerinin vasıtası, diğeri ötekinin hedefi. Asıl hedefe giden yold..

14,00 TL 11,20 TL

Ah Mine'l-Aşk

Aşk, yerine göre yol olur yürünür, yerine göre iman olur uyulur. Bazen ateş olup yakar, bazen deniz olup boğar. Sultan olur ülke yönetir, şarap olur s..

19,00 TL 15,20 TL

Aşkname

Bütün iyi dilekler ve selamlardan sonra...Dilenciden sultana, köleden efendiyeHânım hey!..Sen ki muhabbet gülistanıma revnak bağışlayanım, efendimsin,..

14,00 TL 11,20 TL

Efsane Bir 'Barbaros' Romanı

Efsaneler bazen denizden,Bazen aşktan ve ateşten gelirler.Aşktan ve ateşten ve denizden gelenler,Bazen ışık olurlar ve bütün zamanı aydınlatırlar…Efsa..

20,00 TL 16,00 TL

Mihmandar Bir Eyüp Sultan Romanı

"Peygamber'in mihmandârı! Bir arzun varsa yapayım. Bir vasiyetin varsa yerine getireyim!""Ey Emîr! Sakın Allah'ın dinini bozma, müminler arasına fitne..

19,00 TL 15,20 TL

Mesela

Geleneğin hikmetiyle günümüzün gerçeği "Mesela"da buluşuyor."Doğu kültürü sosyal hayatı hikâyelerle harmanlamayı, kuşaktan kuşağa aktarırken büyük vey..

14,00 TL 11,20 TL

Bülbülün Kırk Şarkısı

Selamlar ki, şeker dudaklıların vuslatı gibi içtendir, elbette onadır. Hasretler ki, âşıkların avazı kadar yanıktır, elbette onadır. Övgüler ki, özlem..

20,00 TL 16,00 TL

Güncel İçerik

Her gün yenilenen listelerimizle bir adım öndesiniz.

Güvenli Alışveriş

SSL sertifikamız ile bilgileriniz garanti altında.

3D Security

Kredi Kartı ile ödemelerde tüm kontrol sizde.

Müşteri Destek

Uzman ekibimiz ve temsilcilerimizle önceliğimiz memnuniyetiniz.