-40% Benim Hocam KPSS 5 Günde Tarih Soru-Cevap Kitabı 2018
taksit
Yayınevi
 • Benim Hocam
 • Yazar
 • Selami Yalçın
 • ISBN
 • 9786052106662
 • Ebat
 • 160 x 240
 • Yıl
 • 2018
 • Sayfa Sayısı
 • 232
 • Benim Hocam KPSS 5 Günde Tarih Soru-Cevap Kitabı 2018 

  Değerli arkadaşlarım Beş Günde Tarih kitabım Genel Kültür KPSS Tarih kısmını beş günde bitirebileceğiniz özelliğe sahiptir. Kitabım soru - cevap ve yorum formatında hazırlanmış olup, soru - cevap ve yorumlar bir plan çerçevesinde beş güne paylaştırılmıştır. Kitabımda 1200 civarında soru - cevap ve yorum bulunmaktadır.
  Kitabım KPSS'ye hazırlanan tüm adaylara yönelik olup tamamen Milli Eğitim Bakanlığına bağlı tüm okullarda ve tüm seviyelerde okutulan Tarih dersi 2018 müfredatına göre hazırlanmıştır. İçeriğinde gereksiz ve bilmenizi gerektirmeyecek sorular ve yorumlar yoktur.
  Peki Beş Günde Tarih'in sizlere sağlayacağı faydalar nelerdir;
  1. Beş Günde Tarih kitabım henüz tarih dersine çalışmaya başlamamış olanların kısa zamanda tarihi büyük bir keyifle bitirmelerini sağlayacaktır.
  2. Beş Günde Tarih kitabımı okurken zihniniz ve gözünüz yorulmayacak, bilgilerin birbirini tamamlayıcı özelliğe sahip olduğunu fark edeceksiniz.
  3. Tarih dersine çalışmaya başlamış ancak bilgiyi yorumlamakta zorlanan arkadaşlarımızın Beş Günde Tarih kitabımın içinde yer alan "Benim Tarihim Diyor ki" notları okumaları yorum gücünü artıracaktır.  
  4. Tarih dersini bitirmiş ve genel tekrar yapmakta zorlanan arkadaşlarımın Beş Günde Tarih kitabımdan çalışarak çok kolay bir şekilde genel tekrarlar yapmalarını sağlayacaktır.
  5. Beş Günde Tarih kitabım mevcutta var olan bir çok bilgi karmaşasından sıkılmış ve "kime sorsam acaba, doğrusu neydi" endişesini taşıyan arkadaşlarımızın doğru bilgiye çok kolay ulaşmalarını sağlayacaktır.
  6. Beş Günde Tarih kitabım KPSS sürecinde bilgileri hatırlamakta zorlanan arkadaşlarımızın yanında taşıya bileceği, her zaman gerekli tarihi bilgilere ulaşabileceği ebatta ve niteliktedir.
  Beş Günde Tarih kitabımın hazırlanmasında emeği geçen tüm arkadaşlarıma özellikle, Bahar Boz'a, Berk Özdemir'e, Emel Mahlut'a, dizgi ekibinden Ceren ve Sunay hanımlara, büyük bir titizlikle kitabımı okuyan redaksiyon ekibine çok teşekkür ediyorum.
  Değerli arkadaşlarım her insan biraz eksiktir, mükemmellik yaratana mahsustur. Beş Günde Tarih kitabıma çalışırken oluşacak fikirlerinizi ve tavsiyelerinizi benimle paylaşabilirsiniz. Sınava hazırlanan tüm arkadaşlarıma hayırlar getirmesi temennisiyle ile hepinize başarılar diliyorum.
  Selam ile...
   

  AyTaksit TutarıToplam Tutar
  26,75 TL13,50 TL
  34,50 TL13,50 TL
  AyTaksit TutarıToplam Tutar
  26,75 TL13,50 TL
  34,50 TL13,50 TL
  AyTaksit TutarıToplam Tutar
  26,75 TL13,50 TL
  34,50 TL13,50 TL

  Yorum Yap

  Not: HTML'e dönüştürülmez.
      Kötü           İyi

  Benim Hocam KPSS 5 Günde Tarih Soru-Cevap Kitabı 2018

  Bu ürün 135 defa
  görüntülenmiştir.
  100 TL ve üzerine
  Kargo Bedava!
  İlgili Kategoriler:

  - KPSS Tarih Soru Bankası

  % 40

  İNDİRİM

  22,50 TL
  13,50 TL

  ORİJİNAL ÜRÜN

  Benim Hocam KPSS 5 Günde Tarih Soru-Cevap Kitabı 2018 Değerli arkadaşlarım Beş Günde Tarih kitabım Genel Kültür KPSS Tarih kısmını beş günde bitirebileceğiniz özelliğe sahiptir. Kitabım soru - cevap ve yorum formatında hazırlanmış olup, soru - cevap ve yorumlar bir plan...

  Etiketler Benim Hocam KPSS 5 Günde Tarih Soru-Cevap Kitabı 2018, Benim Hocam, Selami Yalçın, 9786052106662

  Güncel İçerik

  Her gün yenilenen listelerimizle bir adım öndesiniz.

  Güvenli Alışveriş

  SSL sertifikamız ile bilgileriniz garanti altında.

  3D Security

  Kredi Kartı ile ödemelerde tüm kontrol sizde.

  Müşteri Destek

  Uzman ekibimiz ve temsilcilerimizle önceliğimiz memnuniyetiniz.