Level

Göster:
Sırala:

Python ve Kivy İle Cross Platform Uygulama Geliştirme

Kivy, Python programlama dili ile geliştirilmiş açık kaynaklı (open source) bir framework'tür. Windows, Linux, Android, iOS ve Raspberry Pi gibi tüm p..

26,00 TL 20,80 TL

Android Programlama ve Uygulama Rehberi

Kitap, Android için hazırlanmış en kapsamlı kitaplardan birisidir. Uygulamaları Android Studio ortamında geliştirilmiştir. Bu yazılımı seçme amacı, Go..

65,00 TL 52,00 TL

Git ve GitHub Kullanımı

GitHub; öncelikle yazılım geliştirme konusunda, aynı zamanda bir takım projeleri geniş bir yelpazede işbirliği için kullanılan harika bir ortak platfo..

13,00 TL 10,40 TL

Ethical Hacking Offensive & Defensive

Hacker'lar temelde Siyah Şapkalı ve Beyaz Şapkalı olmak üzere ikiye ayrılır. Siyah şapkalılar öğrendikleri teknik ve yöntemleri kendi çıkarları ve diğ..

21,60 TL 16,20 TL

Bootstrap 4 Responsive Tasarım Teknikleri ve Front–end Toolkit’leri

Kitap, Bootstap v4 sürümünü bütün yönleriyle uygulamalı olarak ele almıştır. Genel olarak tipografi, grid sistemi, bileşenler, bileşenlerin jQuery ile..

25,00 TL 20,00 TL

A'dan Z'ye Yeni Nesil Tekniklerle Web Tasarımı ve Web Programlama Profesyonel Olmak İsteyenlere...

Kitap, genel amacı ile size web tasarımı ve web programlama konusunda bilmeniz gereken hemen hemen her şeyi; pratik örneklerle ve sektörde kullanılan ..

49,00 TL 39,20 TL

Nasıl Başardılar? Yeni Ekonominin Yapı Taşları

Bu kitapta startup dünyasını modeller üzerinden işleyerek, hangi dinamikler üzerinde çalıştıklarıı anlatılmış. Instagram, Facebook, WhatsApp, Twitter,..

15,00 TL 12,00 TL

OpenCv Görüntü İşleme ve Yapay Öğrenme

Yazılım sektörünün gelişkinliği şüphesiz ki yapay zekâ alanındaki ilerlemelerle ölçülüyor. Akıllı cihazlar tamamen otomatik ya da daha az insan deneti..

33,00 TL 26,40 TL

Wordpress Tema Geliştirme

Web’in yarısını domine eden; 75 milyon kullanıcı tarafından tercih edilip ayda 37 milyon, yani günde yaklaşık 1 milyon defa aranan en popüler İçerik Y..

20,00 TL 16,00 TL

Spring Framework

Bu kitapta, Spring’in en çok kullanılan özelliklerini öğreniyor olacaksınız ki zaten çoğunlukla uğraşmanız gerekecek olanlar bunlar olacak. Spring küt..

35,00 TL 28,00 TL

Siber İstihbarat

İstihbaratın gerçekte ne olduğunu, ne olmadığını açıklamak üzerine başlanan bu çalışmada, istihbarat toplamak için kullanılan yöntemler, istihbarat tü..

27,00 TL 21,60 TL

Arduino ve Raspberry Pi ile Elektronik Uygulamaları

Bu kitapta Arduino ve Raspberry Pi ile Elektronik Uygulamaları anlatılmıştır. Arduino, Netduino, Raspberry Pi gibi kartlarla; C, Python, C# gibi daha ..

19,00 TL 15,20 TL

C # 7 Uygulamalarla C# Programlama Dilini Keşfedin

C# 7.0 Programlama dilini baştan sona size öğreten ve uygulayan bir kitap. Visual Studio 2017 ile beraber gelen Cross Platform desteği ile microsoft t..

45,00 TL 36,00 TL

Güncel İçerik

Her gün yenilenen listelerimizle bir adım öndesiniz.

Güvenli Alışveriş

SSL sertifikamız ile bilgileriniz garanti altında.

3D Security

Kredi Kartı ile ödemelerde tüm kontrol sizde.

Müşteri Destek

Uzman ekibimiz ve temsilcilerimizle önceliğimiz memnuniyetiniz.