8. Sınıf LGS Fen Bilimleri Soru Bankası Pruva Akademi
Yayınevi
 • Pruva Akademi
 • Yazar
 • Pruva Akademi Komisyon
 • ISBN
 • 9786057719270
 • Ebat
 • 190 x 270
 • Sayfa Sayısı
 • 271


 • Pruva Akademi 8. Sınıf Fen Bilimleri Sorular Konuşuyor Soru Bankası

  Pruva Akademi Yayınları tarafından Ortaokul son sınıf öğrencileri için hazırlanan Fen Bilimleri Soru Bankası özgün ve zengin içerikleriyle birlikte öğrencileri başarıyla ulaştırmayı, okul derslerinde ve sınavlarda yardımcı olmayı hedeflemektedir.


  Özellikle de Liseye Geçiş Sınavı’na hazırlanmak için son seneleri olan 8. Sınıf öğrencileri için oldukça önemli bir kaynak niteliğinde olan 8. Sınıf Fen Bilimleri Soru Bankası içerdiği soru çeşitliliği ve farklı seviyelerdeki sorularıyla liseye geçiş aşamasında öğrencilerin gönül rahatlığıyla kullanabileceği bir kitaptır. Alışılan klasik soru tiplerinin yanı sıra son zamanlarda sorulmaya başlanan yeni nesil soruları ağırlıklı olarak harmanlayıp öğrenciler için kolay, orta ve zor seviyelerinde sorular sunan Pruva Akademi Yayınları soru çeşitliliğine oldukça önem vermiştir. Bu sebeple yazar kadrosunu oldukça geniş tutan yayın evi ‘’farklı yazar-farklı soru’’ mantığını benimseyerek ortaya çok çeşitli sorular çıkarmıştır.


  Geniş soru yelpazesiyle sorularda kullanılan tablo ve grafikler yardımıyla öğrencilerin yorumlama ve analiz yeteneklerini geliştirmeyi hedefleyen 8. Sınıf Fen Bilimleri Soru Bankası, aynı zamanda mantık ve muhakeme becerileri kazandıracak soru tiplerine de önem vermiştir. Sınav kaygısını azaltmak amacıyla öğrencilere gerçeğe yakın sınav deneyimi yaşatan Sınav Modu testleri oluşturmuş, öğrencileri psikolojik olarak da sınava hazırlamayı başarmıştır.


  ‘’Sorular Konuşuyor’’ adıyla yayımlanan Pruva Akademi Yayınları 8. Sınıf Fen Bilimleri Soru Bankası, kazanım odaklı olmasının yanı sıra öğrencilere ezberci soru çözümünü değil mantık ve yorumlama yeteneklerini kazandırmayı hedeflemektedir.


  Lütfen kitabımızın başındaki “MAVİ SAYFALARI” okumadan kullanmaya başlamayın!

  Ay Taksit Tutarı Toplam Tutar
  2 29,50 TL 59,00 TL

  Yorum Yap

  Not: HTML'e dönüştürülmez.
      Kötü           İyi

  8. Sınıf LGS Fen Bilimleri Sorular Konuşuyor Soru Bankası Pruva Akademi

  Bu ürün 485 defa
  görüntülenmiştir.
  150 TL ve üzerine
  Kargo Bedava!

  UYGUN

  FİYAT

  59,00 TL

  ORİJİNAL ÜRÜN

  Pruva Akademi 8. Sınıf Fen Bilimleri Sorular Konuşuyor Soru BankasıPruva Akademi Yayınları tarafından Ortaokul son sınıf öğrencileri için hazırlanan Fen Bilimleri Soru Bankası özgün ve zengin içerikleriyle birlikte öğrencileri başarıyla ulaştırmayı, okul derslerinde ve...

  Etiketler 8. Sınıf LGS Fen Bilimleri Soru Bankası Pruva Akademi, , Pruva Akademi Komisyon, 9786057719270

  Güncel İçerik

  Her gün yenilenen listelerimizle bir adım öndesiniz.

  Güvenli Alışveriş

  SSL sertifikamız ile bilgileriniz garanti altında.

  3D Security

  Kredi Kartı ile ödemelerde tüm kontrol sizde.

  Müşteri Destek

  Uzman ekibimiz ve temsilcilerimizle önceliğimiz memnuniyetiniz.