-20% 8. Sınıf LGS Görsel Okuma Sözel Mantık Paragraf Harbi Soru Bankası Öncelik Yayınları
Yayınevi
 • Öncelik Yayınları
 • Yazar
 • Abdullah Şahin, Ahmet Yılmaz
 • ISBN
 • 9786257168120
 • Ebat
 • 190 x 270
 • Sayfa Sayısı
 • 240


 • Sevgili öğrenciler,


   


  Eğitimin ve eğitim modellerinin güncellendiği bu dönemde artık sınavlar amaç olmaktan çıkıp araç olmuştur. Bu durumda liselere giriş sınavları ve diğer sınavlar yeniden yapılandırılmaktadır. Sizlerden sadece soru çözmeniz değil; soruları gün¬lük hayatla ilişkilendirmeniz, sorgulamanız, analiz etmeniz ve problem çözme bece¬risi geliştirmeniz gibi üst düzey bilişsel becerileri kullanmanız istenmektedir.


  Öncelik Yayınları olarak deneyimli ve harbi kadromuzla soru bankamızı MEB’in güncellenen soru modellerine ve yeni nesil soru anlayışına tam uyumlu ola¬rak hazırladık. Liselere Giriş Sınavı’nın Türkçe testinde yer alan soruların %80’i oku¬duğunu anlama, görsel okuma ve yorumlama, grafik ve tablo yorumlama, karikatür okuma ve yorumlama, sözel mantık, muhakeme gücü ve paragraftan oluşmaktadır. Aslında birbiri ile iç içe olan bu konular kitabımızda üç bölüm halinde tasnif edilerek sunulmuştur.


  Sizlerle Türkçe sorularının tamamını doğru yapabilmenin hatta diğer dersle¬rin testlerinde de başarılı olmanın bir yolunu paylaşalım. Bu yol; görsel, grafik, ka¬rikatür okuma ve yorumlama ile paragraf konularından herhangi birinden günlük ve istisnasız olarak çözeceğiniz en az on beş tane sorunun yanında on beş sayfa ki¬tap okumaktır. 15 + 15 diye isimlendirdiğimiz bu yöntem az az ama sürekli yapıldı¬ğından sınav öncesi insan beyninin bir bakıma antrenmanıdır. Soruyu doğru okuyup anlamlandırabilmenin ve fazla vakit harcamadan çözebilmenin yoludur.


  Bu eserde öncelikle deneyimli yazarlarımıza, ayrıca kitabımıza sorularıy¬la katkı sağlayarak farklı bakış açısı oluşturmamızda bizlere yardımcı olan Harun GÜNDOĞDU, Fatih GÜLŞEN, Burak ÖZER ve Kamil ŞAHİN’e ayrı ayrı teşekkür ederiz.


  Faydalı olması dileklerimizle...


   


  ÖNCELiKyayınları

  Ay Taksit Tutarı Toplam Tutar
  2 15,96 TL 31,92 TL

  Yorum Yap

  Not: HTML'e dönüştürülmez.
      Kötü           İyi

  8. Sınıf LGS Görsel Okuma Sözel Mantık Paragraf Harbi Soru Bankası Öncelik Yayınları

  Bu ürün 608 defa
  görüntülenmiştir.
  150 TL ve üzerine
  Kargo Bedava!

  % 20

  İNDİRİM

  39,90 TL
  31,92 TL

  ORİJİNAL ÜRÜN

  Sevgili öğrenciler, Eğitimin ve eğitim modellerinin güncellendiği bu dönemde artık sınavlar amaç olmaktan çıkıp araç olmuştur. Bu durumda liselere giriş sınavları ve diğer sınavlar yeniden yapılandırılmaktadır. Sizlerden sadece soru çözmeniz değil; soruları...

  Etiketler 8. Sınıf LGS Görsel Okuma Sözel Mantık Paragraf Harbi Soru Bankası Öncelik Yayınları, Öncelik Yayınları, Abdullah Şahin, Ahmet Yılmaz, 9786257168120

  Güncel İçerik

  Her gün yenilenen listelerimizle bir adım öndesiniz.

  Güvenli Alışveriş

  SSL sertifikamız ile bilgileriniz garanti altında.

  3D Security

  Kredi Kartı ile ödemelerde tüm kontrol sizde.

  Müşteri Destek

  Uzman ekibimiz ve temsilcilerimizle önceliğimiz memnuniyetiniz.