-20% 8. Sınıf LGS Zümre Türkçe Paragraf Soru Bankası Hiper Zeka Yayınları
Yayınevi
 • HiperZeka
 • Yazar
 • Hasan Aksoy
 • ISBN
 • 9786257100588
 • Ebat
 • 190 x 270
 • Sayfa Sayısı
 • 192


 • DeğerlİÖğretmenlerİmİz ve SevgİlİÖğrencİlerİmİz,


  Dil; düşünce, duygu ve isteklerin, bir toplumda ses ve anlam yönünden ortak olan ögelerden ve kurallardan ya¬rarlanılarak, başkalarına aktarılmasını sağlayan, çok yönlü gelişmiş bir sistemdir. Düşünce, akıl, bilgi, buluş ancak dille olanaklıdır. Dil insana özgü bir yetidir, bilincin köklerine, bi¬linç altının derinliklerine uzanan insana ait başlıca işlevdir. Dilin iyi kullanılması, anlatımın güçlü olmasını sağlar.


  Sınavlarda çıkan Türkçe soruları genellikle, dili kullanma ve anlama becerisine dayanmaktadır. Bu da iletişim üzerine bir ölçme yapıldığını göstermektedir. Bu bağlamda yapıla¬cak pratikler, farklı soru kalıpların çözümü sizlere konuları daha iyi pekiştirme ve kavrama olanağı sağlayacaktır.


  Öğrencilerin özellikle paragraf konusunda karşılaşabile¬cekleri soruları göz önünde bulundurarak soru bankamızı detaylı bir şekilde hazırlamaya çalıştık. Ayrıca bu zamana kadar LGS’de çıkmış ve MEB’in paylaşmış olduğu örnek soruları da dikkate alarak özel bir çalışmayı siz değerli öğ¬retmen ve öğrencilerimizin istifadesine sunduk. Öğrencileri¬miz sıkılmadan çözmeleri için paragrafları genellikle hayatın içinden ilginç konulardan seçmeye çalıştık. Ayrıca kitabın bütününde görsel zenginliği ön planda tutmaya gayret ettik. Bunun yanı sıra “İnfografik Yorumlama” başlığı altında yeni nesil soru bankasının vazgeçilmezi olan özel bir bölüme yer verdik.


  Bu kitabın hazırlanmasında bize destek veren Sercan Ak¬deniz, Murat Doğan, Altın Eryılmaz, Kadir Keskin, Harun Coşkun ve Fatih Aladağ öğretmenlerimize teşekkürü bir borç biliriz.


  Türkçe Zümresi


   

  Ay Taksit Tutarı Toplam Tutar
  2 13,96 TL 27,92 TL

  Yorum Yap

  Not: HTML'e dönüştürülmez.
      Kötü           İyi

  8. Sınıf LGS Zümre Türkçe Paragraf Soru Bankası Hiper Zeka Yayınları

  Bu ürün 654 defa
  görüntülenmiştir.
  150 TL ve üzerine
  Kargo Bedava!

  % 20

  İNDİRİM

  34,90 TL
  27,92 TL

  ORİJİNAL ÜRÜN

  DeğerlİÖğretmenlerİmİz ve SevgİlİÖğrencİlerİmİz,Dil; düşünce, duygu ve isteklerin, bir toplumda ses ve anlam yönünden ortak olan ögelerden ve kurallardan ya¬rarlanılarak, başkalarına aktarılmasını sağlayan, çok yönlü gelişmiş bir sistemdir. Düşünce, akıl, bilgi,...

  Etiketler 8. Sınıf LGS Zümre Türkçe Paragraf Soru Bankası Hiper Zeka Yayınları, , Hasan Aksoy, 9786257100588

  Güncel İçerik

  Her gün yenilenen listelerimizle bir adım öndesiniz.

  Güvenli Alışveriş

  SSL sertifikamız ile bilgileriniz garanti altında.

  3D Security

  Kredi Kartı ile ödemelerde tüm kontrol sizde.

  Müşteri Destek

  Uzman ekibimiz ve temsilcilerimizle önceliğimiz memnuniyetiniz.