8. Sınıf LGS Sözel Taktikli Soru Bankası Seti Tonguç Akademi + Referans 8. Sınıf İnkılap Tarihi Soru Bankası Hediyeli
Yayınevi
 • Tonguç Akademi
 • Yazar
 • Tonguç Komisyon
 • ISBN
 • 9786257208475
 • Ebat
 • 190 x 270
 • Sayfa Sayısı
 • 744


 • Taktikli Soru Bankalarıyla  liselere giriş için uygulanan merkezi ortak sınavda ve okul yazılılarında başarılı olacaksın. Çünkü elindeki kitaplar 8. sınıf MEB kazanımlarına tam tamına uygun, sınavda karşına kesin gelebilecek, gereksiz ayrıntılardan arındırılmış ve müfredatla uyumlu yüzlerce soru seni bekliyor. Biliyoruz ki senin için en önemli şey hızlıca başarıya ulaşmak. Bunu bilerek sana kısa bilgi paketlerini daha severek anlayabileceğin Tak-Tik Posterleriyle vermeye çalıştık. Elindeki kitaplar Türkiye'de bir ilk. En arkasında bulunan Takbil (Bilgi çıkartması) sayfalarında yüzlerce hap bilgi seni bekliyor. Senin görevin Takbilleri, Taktik posterlerindeki yerlerine yapıştırıp posterlerde verilen numaralı testleri çözmek. Bunu tamamlayınca da tesTIKlemek (Çözdüğün testi tiklemek). Böylece kendi posterlerini kendin oluşturup hem sıkılmadan yaptıklarını takip etmiş hem de öğrenmiş olacaksın. Biraz da eğlenirsin, hep ders hep ders olmaz diye sana eğlenceli çıkartmalar hazırlayıp çıkartma sayfalarına ekledik. 


  Çözemediğin soruların çözüm yöntemlerini merak edersen TATS senin için hazır. Kitaplarını aldığında arka kapağın içindeki kazıma yerini kazı ve cep telefonuna indirdiğin TATS ile kitabını aktive et. Böylece artık kitabımı evde unuttum, o yüzden çalışamam tarih oluyor. Kitaplarındaki tüm soruları TATS ile çözebilirsin. Anlamadığın soruları testin üzerindeki karekodu okutarak öğrenebilirsin. Yapamadığın sorular Hata Kutusu’nda birikir. Bu hatalara göre TATS Doktor’u sana rapor çıkarıp eksik olduğun konuların videolarına seni yönlendiriyor.


  Ayrıca kitapların TEPS (Tonguç Eğitim Programlama Sistemi) uyumlu. Yani tüm kitap küçük adımlara bölünerek belirli süreli programlar ile kitap bitirme modeline göre tasarlandı. İstersen adımları takip ederek kitabı küçük parçalar halinde bitirebilir, istersen de günlük Yoğun-Orta-Rahat programlar ile belli sürede kitabı tamamlayabilirsin. 


  Aslında hayat bir oyundan ibaret. Oyunu kurallarına göre oynayıp taktikleri bilirsen merkezi sınav, okul dersleri veya bir başkası sana çok kolay gelir. Kendine güven ve doğru taktiklerle şampiyonluğu garantile.


  8. Sınıf Taktikli Türkçe Soru Bankası  


  Sayfa sayısı 232 3 poster + 80 tane sticker


  8. Sınıf Taktikli İnkılap Tarihi Soru Bankası  


  Sayfa sayısı 208 3 poster + 60 tane sticker


  8. Sınıf Taktikli Din Kültürü Soru Bankası  


  Sayfa sayısı 136 3 poster + 60 tane sticker


  8. Sınıf Taktikli İngilizce Soru Bankası  


  Sayfa sayısı 168 5 poster + 80 tane sticker


  *Normalde tek bir set olan Tak-Tik’li Set, yoğun istek üzerine aynı kitaplar içinde olacak şekilde Sayısal Set ve Sözel Set olarak daha küçük setlere ayrılmıştır. İçerik olarak hiçbir değişiklik yoktur.


  Türü: Soru Bankası 


  Sayfa Sayısı: 744


  Soru Sayısı: 2254

  Ay Taksit Tutarı Toplam Tutar
  2 59,00 TL 118,00 TL

  Yorum Yap

  Not: HTML'e dönüştürülmez.
      Kötü           İyi

  8. Sınıf LGS Sözel Taktikli Soru Bankası Seti Tonguç Akademi + Referans 8. Sınıf İnkılap Tarihi Soru Bankası Hediyeli

  Bu ürün 151 defa
  görüntülenmiştir.
  150 TL ve üzerine
  Kargo Bedava!
  İlgili Kategoriler:

  - LGS 8. Sınıf Sözel Soru Bankası

  UYGUN

  FİYAT

  118,00 TL

  ORİJİNAL ÜRÜN

  Taktikli Soru Bankalarıyla  liselere giriş için uygulanan merkezi ortak sınavda ve okul yazılılarında başarılı olacaksın. Çünkü elindeki kitaplar 8. sınıf MEB kazanımlarına tam tamına uygun, sınavda karşına kesin gelebilecek, gereksiz ayrıntılardan arındırılmış ve...

  Etiketler 8. Sınıf LGS Sözel Taktikli Soru Bankası Seti Tonguç Akademi + Referans 8. Sınıf İnkılap Tarihi Soru Bankası Hediyeli, Tonguç Akademi, Tonguç Komisyon, 9786257208475

  Güncel İçerik

  Her gün yenilenen listelerimizle bir adım öndesiniz.

  Güvenli Alışveriş

  SSL sertifikamız ile bilgileriniz garanti altında.

  3D Security

  Kredi Kartı ile ödemelerde tüm kontrol sizde.

  Müşteri Destek

  Uzman ekibimiz ve temsilcilerimizle önceliğimiz memnuniyetiniz.