-20% 8. Sınıf LGS T.C. İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük Sınav Modu 20 Branş Denemeleri Pruva Akademi
Yayınevi
 • Pruva Akademi
 • Yazar
 • Pruva Akademi Komisyon
 • ISBN
 • 9786057719461
 • Ebat
 • 190 x 270
 • Sayfa Sayısı
 • 96


 • Pruva Akademi 8. Sınıf T.C. İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük 20 Branş Denemesi

  Pruva Akademi Yayınları tarafından yayımlanan T.C. İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük 20 Branş Denemesi, 8. sınıflar için özel olarak hazırlanmıştır. Okula yardımcı olmak ve sınavlara hazırlamak amacıyla büyük bir titizlikle yazılan denemeler özgün ve zengin içerikleriyle öğrencilerin başarıya ulaşmasını sağlamaktadır.


  Okul derslerinin yanı sıra sene sonunda Liseye Geçiş Sınavı’na girecek olan 8. Sınıf öğrencileri için önemli bir kaynak kitap niteliğinde olan 8. Sınıf T.C. İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük 20 Branş Denemesi, geniş soru yelpazesi ve özgün içerikleri ile öğrencilere yol gösterici bir kaynaktır. Yeni nesil sorulara ağırlık veren Pruva Akademi Yayınları sınava hazırlanan öğrenciler için farklı soru tiplerini bir araya getirmiştir. Bu sebeple uzman yazar kadrosunu oldukça geniş tutan yayınevi farklı yazarlar farklı sorular mantığıyla pek çok farklı soruyu öğrencilerle buluşturmayı başarmıştır.


  Özellikle de LGS’ye girecek öğrenciler için bir avantaj sunan 8. Sınıf T.C. İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük 20 Branş Denemesi, öğrencileri psikolojik olarak da hazırlamaktadır. Söz konusu yeni nesil sorular olunca öğrenciler sadece bilgi yönünden değil psikolojik olarak da hazır olmalıdır. Bu sebeple Pruva Akademi Yayınları, öğrencilerine gerçek sınav deneyimi yaşatmak için hem içerik hem de görsel altyapı olarak Liselere Geçiş Sınavına en yakın denemeyi yayımlamanın mutluluğunu yaşamaktadır.


  8. Sınıf T.C. İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük 20 Branş Denemesi, ilk 7’si SARMAL sonraki 13’ü GENEL deneme olarak hazırlanmıştır.


  ‘’Sınav Modu’’ adıyla yayımlanan Pruva Akademi Yayınları 8. Sınıf T.C. İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük 20 Branş Denemesi, öğrencileri hem okul derslerine yardımcı olacak hem de Liseye Geçiş Sınavı’na eksiksiz hazırlayacaktır.

  Ay Taksit Tutarı Toplam Tutar
  2 9,20 TL 18,40 TL

  Yorum Yap

  Not: HTML'e dönüştürülmez.
      Kötü           İyi

  8. Sınıf LGS T.C. İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük Sınav Modu 20 Branş Denemeleri Pruva Akademi

  Bu ürün 243 defa
  görüntülenmiştir.
  150 TL ve üzerine
  Kargo Bedava!

  % 20

  İNDİRİM

  23,00 TL
  18,40 TL

  ORİJİNAL ÜRÜN

  Pruva Akademi 8. Sınıf T.C. İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük 20 Branş DenemesiPruva Akademi Yayınları tarafından yayımlanan T.C. İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük 20 Branş Denemesi, 8. sınıflar için özel olarak hazırlanmıştır. Okula yardımcı olmak ve sınavlara hazırlamak...

  Etiketler 8. Sınıf LGS T.C. İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük Sınav Modu 20 Branş Denemeleri Pruva Akademi, Pruva Akademi, Pruva Akademi Komisyon, 9786057719461

  Güncel İçerik

  Her gün yenilenen listelerimizle bir adım öndesiniz.

  Güvenli Alışveriş

  SSL sertifikamız ile bilgileriniz garanti altında.

  3D Security

  Kredi Kartı ile ödemelerde tüm kontrol sizde.

  Müşteri Destek

  Uzman ekibimiz ve temsilcilerimizle önceliğimiz memnuniyetiniz.