-0% 8. Sınıf LGS T.C. İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük Soru Bankası Pruva Akademi
Yayınevi
 • Pruva Akademi
 • Yazar
 • Pruva Akademi Komisyon
 • ISBN
 • 9786057719287
 • Ebat
 • 190 x 270
 • Sayfa Sayısı
 • 211


 • Pruva Akademi 8. Sınıf T.C. İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük Sorular Konuşuyor Soru Bankası

  Pruva Akademi Yayınları tarafından yayımlanan 8. Sınıf İnkılap Tarihi Soru Bankası özgün ve zengin içerikleriyle öğrencilere okul derslerinde yardımcı ve sınavlara hazırlamak için büyük bir titizlikle hazırlanmıştır.


  Liseye Geçiş Sınavı’na girmek için son sürat hazırlanan öğrenciler için kazanım odaklı tasarlanan 8. Sınıf İnkılap Tarihi Soru Bankası, öğrencilere yorumlama ve analiz yapma becerileriyle mantık ve muhakeme yeteneklerini de kazandırmayı hedeflemektedir. Liseye Giriş Sınavları için farklı pek çok soru çözmenin öneminin bilincinde olan Pruva Akademi Yayınları bu sebeple yazar kadrosunu oldukça geniş tutmuş farklı yazarların oluşturduğu farklı soruları öğrencilerine sunmuştur. Bu soruları kolay, orta ve zor seviyelerde öğrencilerle buluşturan soru bankası aynı zamanda hem klasik hem de yeni nesil soruları içeriğine dahil etmiştir.


  Uzman eğitimci kadroyla geliştirilen 9 fonksiyonel soru modeli öğrencilerin farklı soru tiplerine aşina olmasını sağlamıştır. Bilgi olarak hazırlamanın yanı sıra Pruva Akademi Yayınları öğrencilerini psikolojik olarak da sınava hazırlamayı amaçlamaktadır. Bu sebeple her ünitenin sonuna sarmal olarak LGS sınav kitapçığının görsel alt yapısını kullanarak Sınav Modu testini hazırlanmıştır. Sınav Moduna uygun olarak hazırlanan bu testler aynı zamanda öğrencileri sınava psikolojik olarak da hazırlamaktadır.


  ‘’Sorular Konuşuyor’’ adıyla yayımlanan 8. Sınıf İnkılap Tarihi Soru Bankası öğrencilerin başarıya ulaşmalarını amaçlayarak kazanım odaklı bir yapıya sahip olmuştur.


  Lütfen kitabımızın başındaki “MAVİ SAYFALARI” okumadan kullanmaya başlamayın!

  Ay Taksit Tutarı Toplam Tutar
  2 21,00 TL 42,00 TL

  Yorum Yap

  Not: HTML'e dönüştürülmez.
      Kötü           İyi

  8. Sınıf LGS T.C. İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük Sorular Konuşuyor Soru Bankası Pruva Akademi

  Bu ürün 248 defa
  görüntülenmiştir.
  150 TL ve üzerine
  Kargo Bedava!

  %

  İNDİRİM

  42,00 TL
  42,00 TL

  ORİJİNAL ÜRÜN

  Pruva Akademi 8. Sınıf T.C. İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük Sorular Konuşuyor Soru BankasıPruva Akademi Yayınları tarafından yayımlanan 8. Sınıf İnkılap Tarihi Soru Bankası özgün ve zengin içerikleriyle öğrencilere okul derslerinde yardımcı ve sınavlara hazırlamak için...

  Etiketler 8. Sınıf LGS T.C. İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük Soru Bankası Pruva Akademi, , Pruva Akademi Komisyon, 9786057719287

  Güncel İçerik

  Her gün yenilenen listelerimizle bir adım öndesiniz.

  Güvenli Alışveriş

  SSL sertifikamız ile bilgileriniz garanti altında.

  3D Security

  Kredi Kartı ile ödemelerde tüm kontrol sizde.

  Müşteri Destek

  Uzman ekibimiz ve temsilcilerimizle önceliğimiz memnuniyetiniz.