-0% 8. Sınıf LGS Türkçe Soru Bankası Pruva Akademi
Yayınevi
 • Pruva Akademi
 • Yazar
 • Pruva Akademi Komisyon
 • ISBN
 • 9786057719256
 • Ebat
 • 190 x 270
 • Sayfa Sayısı
 • 308


 • Pruva Akademi 8. Sınıf Türkçe Sorular Konuşuyor Soru Bankası

  Pruva Akademi Yayınları tarafından yayımlanan Türkçe Soru Bankası, 8. sınıflar için özel olarak hazırlanmıştır. Okula yardımcı olmak ve sınavlara hazırlamak amacıyla büyük bir titizlikle yazılan Soru Bankası özgün ve zengin içerikleriyle öğrencilerin başarıya ulaşmasını sağlamaktadır.


  Okul derslerinin yanı sıra sene sonunda Liseye Geçiş Sınavı’na girecek olan 8. Sınıf öğrencileri için önemli bir kaynak kitap niteliğinde olan 8. Sınıf Türkçe Soru Bankası, geniş soru yelpazesi ve özgün içerikleri ile öğrencilere yol gösterici bir kaynaktır. Yeni nesil sorulara ağırlık veren Pruva Akademi Yayınları sınava hazırlanan öğrenciler için farklı soru tiplerini bir araya getirmiştir. Bu sebeple uzman yazar kadrosunu oldukça geniş tutan yayınevi farklı yazarlar farklı sorular mantığıyla pek çok farklı soruyu öğrencilerle buluşturmayı başarmıştır.


  Özellikle de LGS’ye girecek öğrenciler için bir avantaj sunan 8. Sınıf Türkçe Soru Bankası öğrencileri psikolojik olarak da hazırlamaktadır. Söz konusu yeni nesil sorular olunca öğrenciler sadece bilgi yönünden değil psikolojik olarak da hazır olmalıdır. Bu sebeple Pruva Akademi Yayınları, öğrencilerine her ünitenin sonunda sarmal olarak hazırlanan ve LGS Sınav Kitapçığının görsel altyapısını kullanarak Sınav Modu adında bir test sunmaktadır. Bu sayede öğrencileri sınava psikolojik olarak da hazırlamaktadır.


  ‘’Sorular Konuşuyor’’ adıyla yayımlanan Pruva Akademi Yayınları 8. Sınıf Türkçe Soru Bankası öğrencileri hem okul derslerine yardımcı olacak hem de Liseye Geçiş Sınavı’na hazırlayacaktır.


  Lütfen kitabımızın başındaki “MAVİ SAYFALARI” okumadan kullanmaya başlamayın!

  Ay Taksit Tutarı Toplam Tutar
  2 24,00 TL 48,00 TL

  Yorum Yap

  Not: HTML'e dönüştürülmez.
      Kötü           İyi

  8. Sınıf LGS Türkçe Soru Bankası Pruva Akademi

  Bu ürün 311 defa
  görüntülenmiştir.
  150 TL ve üzerine
  Kargo Bedava!

  %

  İNDİRİM

  48,00 TL
  48,00 TL

  ORİJİNAL ÜRÜN

  Pruva Akademi 8. Sınıf Türkçe Sorular Konuşuyor Soru BankasıPruva Akademi Yayınları tarafından yayımlanan Türkçe Soru Bankası, 8. sınıflar için özel olarak hazırlanmıştır. Okula yardımcı olmak ve sınavlara hazırlamak amacıyla büyük bir titizlikle yazılan Soru Bankası...

  Etiketler 8. Sınıf LGS Türkçe Soru Bankası Pruva Akademi, , Pruva Akademi Komisyon, 9786057719256

  Güncel İçerik

  Her gün yenilenen listelerimizle bir adım öndesiniz.

  Güvenli Alışveriş

  SSL sertifikamız ile bilgileriniz garanti altında.

  3D Security

  Kredi Kartı ile ödemelerde tüm kontrol sizde.

  Müşteri Destek

  Uzman ekibimiz ve temsilcilerimizle önceliğimiz memnuniyetiniz.