sağlam bahis siteleri

Literatürk Academia

Göster:
Sırala:
26 Saatte On Parmak Öğreniyorum -10%

26 Saatte On Parmak Öğreniyorum

Bu kitap verilen açıklamalar doğrultusunda çalışmanız kaydı ile  en geç 26 saatte on parmak öğrenmenizi garanti eder.      &n..

35,00 TL 31,50 TL

Almanya ve Türkiye Özelinde Kültürlerarası İletişim (Oryantalist - Oksidantalist Bağlamda Paralel Toplum, Diyalog, Empati ve Etkileşim) -10%

Almanya ve Türkiye Özelinde Kültürlerarası İletişim (Oryantalist - Oksidantalist Bağlamda Paralel Toplum, Diyalog, Empati ve Etkileşim)

Dünya küreselleştikçe kültürler kendi özünden kopmakta, Batı eksenli yeknesak bir kültüre dönüşmekte ve adeta kültürel bir ‘esperanto’ ortaya çıkmakta..

26,00 TL 23,40 TL

Alternatif Medya Alternatif Gazetecilik -10%

Alternatif Medya Alternatif Gazetecilik

Bu kitap, alternatif medya ve alternatif gazetecilik üzerine hazırlanmıştır. İçerisinde çeşitli makaleler bulunmaktadır. Yurttaş gazeteciliği, barış ..

25,00 TL 22,50 TL

Başarılı Siyasetçinin Sırları -10%

Başarılı Siyasetçinin Sırları

Siyaset, herkes tarafından üzerinde fikir yürütülen, bir şeyler söylenen ancak az kişinin doyurucu bilimsel bir şeyler yazdığı bir olgudur. Siyaset te..

25,00 TL 22,50 TL

Belediyelerde Halkla İlişkiler ve Vatandaş Algısı -10%

Belediyelerde Halkla İlişkiler ve Vatandaş Algısı

Belediyeler, vatandaşa en yakın kamu hizmet birimi olarak nitelendirilmektedir. Belediyelerin hizmet alanlarının genişlemesi, kararlar ve atılacak adı..

22,00 TL 19,80 TL

Cehck Up Sağlık İletişimi -10%

Cehck Up Sağlık İletişimi

Sağlık haberciliğini ve her türde sağlık konulu yayıncılığı önemsiyoruz. Bu konuda "daha iyiye ulaşmak adına ne yapılması gerekiyorsa" iletişim akadem..

32,00 TL 28,80 TL

Çözümleme ve Örneklerle Sinemada Görüntü Düzenleme -10%

Çözümleme ve Örneklerle Sinemada Görüntü Düzenleme

Elinizdeki bu kitap, sinema görüntü düzenlemeyle ilgili temel bilgileri içermektedir. Sinemasal kompozisyonun temel prensipleri, sinematografinin kura..

30,00 TL 27,00 TL

Destinasyon Tanıtımında Halkla Ilişkiler -10%

Destinasyon Tanıtımında Halkla Ilişkiler

Son çeyrek yüzyılda halkla ilişkiler ve turizm alanını ayrı ayrı konu edinen çok sayıda makale ve kitap kaleme alındı. İçinde bulunduğumuz süre zarfın..

27,00 TL 24,30 TL

Din Sosyolojisi -10%

Din Sosyolojisi

Din Sosyolojisi adı ile tercüme ettiğim bu eser, din sosyolojisi alanında Batı dünyasında yazılmış klasiklerden birini teşkil etmektedir. Es..

32,00 TL 28,80 TL

Dinler Tarihine Giriş -10%

Dinler Tarihine Giriş

Günümüzde her aydın kişi, genel kültür yanında Dinler Tarihi kültürüne de ihtiyaç duymaktadır. Tarih öncesi insanlığın yaşayışında gördüğümüz b..

30,00 TL 27,00 TL

Doyumun Öyküsü -10%

Doyumun Öyküsü

Elinizdeki kitap, Twitter’ın kullanımlar ve doyumlar kuramı çerçevesinde incelenmesine dayanmaktadır. Çalışmada iki araştırma yer almaktadır. Bunlarda..

28,00 TL 25,20 TL

DSLR Kameralar ile Kısa Film ve Belgesel Yapımı -10%

DSLR Kameralar ile Kısa Film ve Belgesel Yapımı

Henüz on yıllık bir geçmişe dahi sahip olmayan video çeken DSLR/HDSLR kameralar, sinema sanatının yaygınlaşması ve zenginleşmesine büyük katkı yapmakt..

25,00 TL 22,50 TL

Duygusal Zeki Organizasyonlar -10%

Duygusal Zeki Organizasyonlar

"Düşünen beyin" ile "hisseden beyin" birlikteliğini ön plana çıkaran duygusal zeka olgusu psikoloji, sosyoloji, klinik çalışmaların yanı sıra, iletişi..

28,00 TL 25,20 TL

Easy Teaching & Learning English -10%

Easy Teaching & Learning English

İngilizce Türkçe AçıklamalıKonu Anlatımlı Gramer BilgisiGramer Testleri Sorular ve AlıstırmalarÖrnek Soru ve CevaplarıBireysel Çalısmaya Uygun..

21,00 TL 18,90 TL

English Grammar -10%

English Grammar

Yazar, İngilizce öğretiminde 46 yıllık deneyimiyle, İngilizce öğrenmek ya da İngilizcesini geliştirmek isteyen Türk öğrencilerinin sorunlarına çözüm s..

30,00 TL 27,00 TL

Gazetelerin Çizgisi -10%

Gazetelerin Çizgisi

Gazete tasarımı, bir yayının okuru ile kurduğu iletişimin ilk öğesini oluşturur. Bu anlamda tasarım kendi içinde kuralları ve sistematiği olan bir dil..

30,00 TL 27,00 TL

Geçen Zamanın Ardından -10%

Geçen Zamanın Ardından

Yazı, iletişimin en etkili ve en kalıcı bicimi. Yazıyla insan kendini tanımladığı, anladığı, farkına vardığı gibi, yazı aracılığıyla çevresiyle de ile..

17,00 TL 15,30 TL

Detaylı Arama

İhtiyacınız olan kitabı daha kolay bulabilmeniz için önce aradığınız kitabın kategorisini seçin. Ve istediğiniz zaman "Kitapları Getir" düğmesine tıklayarak kitapları listeleyin.


Listelediğiniz ekranda "Gelişmiş Filtrelemeyi" kullanarak aramanızı daha da daraltabilirsiniz.