A'dan Z'ye PHP SQL, mySQL, mySQLi, PDO, MongoDB, SQlite, AJAX, XML, SOAP, GD, OOP, Codeigniter 3, LARAVEL 5, CURL, IMAP, POP3, REGEX, REST

-15% A'dan Z'ye PHP SQL, mySQL, mySQLi, PDO, MongoDB, SQlite, AJAX, XML, SOAP, GD, OOP, Codeigniter 3, LARAVEL 5, CURL, IMAP, POP3, REGEX, REST
Ödemelerinizi; Kredi Kartı, Havale-EFT, PTT Posta Çeki ile ya da Kapıda Ödeme olarak yapabilirsiniz.
Yayınevi
 • Seçkin Yayıncılık
 • Yazar
 • Rıza Çelik
 • Çevirmen
 • ISBN
 • 9789750241529
 • Ebat
 • 160 x 240
 • Yıl
 • 2017
 • Sayfa Sayısı
 • 888
 • A'dan Z'ye PHP kitabı, PHP Programlama dilini öğrenmek isteyen okuyuculara, başlangıç, orta ve ileri düzeyde bilgiler vermeyi amaçlamaktadır. Kitap baştan sona teorik ve pratik bilgileri ekran görüntüleri ile birlikte bir arada vermektedir.
  Kitabın ilk bölümleri başlangıç düzeyindeki okuyuculara temel ve öz bilgiler verecek şekilde ele alınmıştır. Başlangıç düzeyi konularının devamında orta ve ileri düzeydeki konularla PHP programlama dilinin birçok detayı okuyucuyu ileri seviye programlama bilgisi edinmeyi sağlayacak şekilde anlatılmıştır.
  Kitapta ele alınan konuların özellikle orta ve ileri düzey bilgileri, özgün ve kapsamlı projelerin üretilmesinde, okuyucuya alt yapı kazandırılmasını ve edindiği bilgilerle gü-nümüz modern web proje ve sunumlarını hazırlamasını sağlayacaktır.
  Kitabın en önemli hedefi ise Türkçe kaynak sıkıntısı çekilen REGEX, CURL, mySQL, mySQLi, PDO, MongoDB 3.4, XML, SOAP, GD, OOP, IMAP, POP3, SQLITE, AJAX, MVC, CODEIGNITER 3, LARAVEL 5.3, REST konuları detaylı, örnekleyici ve öz ifadelerle anlatı-lırken aynı zamanda okuyucunun bu konuların kapsamı dâhilinde bulunan uygulama örnekleri ile tanışmalarını ve uygulama mantığını kavramalarını sağlamaktadır.
  PHP 7.1 ile birlikte değişen yeni nesne yönelimli programlama yapısı oldukça detaylı anlatılmış ve her anlatım bir veya birden fazla uygulama ile desteklenmiştir.
  Konu Başlıkları
  CACHE Sistemi, ROUTE Sistemi, Kimlik Doğrulama Sistemi (Çoklu Dil, İlişkili Veritabanı, Tempalte) Sistemleri
  Veritabanı (SQL, mySQL, mySQLi, PDO, MongoDB 3.4, SQlite 3)
  Eposta İle İlgili Herşey (IMAP, POP3)
  Nesne Yönelimli Programlama (Composer,OOP)
  SimpleXML (XML, RSS, ATOM)
  Dinamik Etkileşim (AJAX)
  Veri Doğrulama Sistemi (Validation)
  Framework (MVC,Codeigniter 3, LARAVEL 5.3)
  Düzenli İfadeler (REGEX)
  Web Servisleri Geliştirme (SOAP,REST)
  Veri Alış Verişi (CURL)
  Alış Veriş Sistemi (PAYU)
  Dinamik Grafik Oluşturma (GD)

  AyTaksit TutarıToplam Tutar
  231,83 TL63,67 TL
  321,22 TL63,67 TL
  AyTaksit TutarıToplam Tutar
  231,83 TL63,67 TL
  321,22 TL63,67 TL

  Yorum Yap

  Not: HTML'e dönüştürülmez!
      Kötü           İyi

  Toptan kitap almak için aşağıdaki bağlantıyı kullanınız.
  Bu ürün 424 defa
  görüntülenmiştir.
  100 TL ve üzerine
  Kargo Bedava!
  İlgili Kategoriler:

  * Web Programlama

  % 15

  İNDİRİM

  74,90 TL
  63,67 TL

  ORİJİNAL ÜRÜN

  A'dan Z'ye PHP kitabı, PHP Programlama dilini öğrenmek isteyen okuyuculara, başlangıç, orta ve ileri düzeyde bilgiler vermeyi amaçlamaktadır. Kitap baştan sona teorik ve pratik bilgileri ekran görüntüleri ile birlikte bir arada vermektedir.Kitabın ilk bölümleri başlangıç düzeyindeki okuyuculara temel ve öz bilgiler verecek şekilde ele alınmıştır. Başlangıç düzeyi... Tamamını Oku

  Her Yönüyle HTML

  Günümüzde, ne tür bir geçmişten geldiğine bakılmaksızın birçok insan kendileri için gelir kapısı olabilecek, ilgi duyduğu görüşlerini belirli topluluk..

  30,00 TL 22,50 TL

  Android Programlama ve Uygulama Rehberi

  Kitap, Android için hazırlanmış en kapsamlı kitaplardan birisidir. Uygulamaları Android Studio ortamında geliştirilmiştir. Bu yazılımı seçme amacı, Go..

  65,00 TL 52,00 TL

  PHP Framework

  Kitapta dünyada en çok kullanılan ve tercih edilen (Phalcon 3.1, Yii2, FuelPHP 1.8, Symfony3.1, Laravel 5.3) adlı 5 PHP Framework uygulaması anlatılma..

  52,50 TL 44,63 TL

  Adım Adım Seo

  Her webmaster, SEO konusunda bilgi sahibi olmak ister. Aslında buna mecburdur. Zira artık web sitesi sahibi olmak isteyenler, bir webmaster'dan güzel ..

  30,00 TL 22,50 TL

  Projeler İle Python

  Python kodlarının okunma kolaylığı ve modüler sistemi birden çok yazılımcıyla geliştirilen bir ekip çalışmasında büyük kolaylık sağlar. Bu kitap Pyt..

  28,00 TL 21,00 TL

  ASP.NET WEB API ve Mimari Özellikleri

  Alıştığınız teknoloji kitaplarının aksine farklı ve yeterli sayıda örneklerle donatılmış bu kitap ile Asp.Net Web API'yi tanımaya hazır mısınız? Asp..

  33,00 TL 24,75 TL

  Etiketler: A'dan Z'ye PHP SQL, mySQL, mySQLi, PDO, MongoDB, SQlite, AJAX, XML, SOAP, GD, OOP, Codeigniter 3, LARAVEL 5, CURL, IMAP, POP3, REGEX, REST, Rıza Çelik, Web Programlama, Seçkin Yayıncılık, 9789750241529

  Güncel İçerik

  Her gün yenilenen listelerimizle bir adım öndesiniz.

  Güvenli Alışveriş

  SSL sertifikamız ile bilgileriniz garanti altında.

  3D Security

  Kredi Kartı ile ödemelerde tüm kontrol sizde.

  Müşteri Destek

  Uzman ekibimiz ve temsilcilerimizle önceliğimiz memnuniyetiniz.