sağlam bahis siteleri

AÖF 2. Sınıf

Göster:
Sırala:

Murat İşletme Yönetimi 2. Sınıf 3. Yarıyıl Çıkmış Sorular

İşletme Yönetimi 2.Sınıf 3.Yarıyıl Çıkmış SorularTÜM DERSLERİ İÇERİR.SON 4 YILIN ÇIKMIŞ SINAV SORULARI (2013-2016)..

8,00 TL

Murat Konaklama İşletmeciliği 2. Sınıf 4. Yarıyıl

Konaklama İşletmeciliği 2.Sınıf 4.YarıyılİÇERDİĞİ DERSLERKONAKLAMA İŞLETMELERİNDE MUHASEBE UYGULAMALARI KONGRE VE ETKİNLİK YÖNETİMİ MÜŞTERİ ..

45,00 TL

Murat Türk Dili ve Edebiyatı 2. Sınıf 4. Yarıyıl

Bahar Dönemi, 2.Sınıf 4.Yarıyıl, Halk Masalları, Osmanlı Türkçesi Grameri-II, Tanzimat Dönemi Türk Edebiyatı-II, Türkçe Cümle Bilgisi-II, Uygur Türkçe..

45,00 TL

Murat Türk Dili ve Edebiyatı 2. Sınıf 3. Yarıyıl

Güz Dönemi, 2.Sınıf 3.Yarıyıl, Osmanlı Türkçesi Grameri-I, Orhun Türkçesi, Türkçe Cümle Bilgisi-I, VIII-XIII. Yüzyıllar Türk Edebiyatı, Tanzimat Dönem..

45,00 TL

Murat Sosyal Hizmetler 2. Sınıf 4. Yarıyıl

Bahar Dönemi, 2.Sınıf 4.Yarıyıl, Çatışma ve Stres Yönetimi-II, Görüşme Teknikleri, Sosyal Hizmet Mevzuatı, Sosyal Psikoloji-II, Sosyal Hizmet Yönetimi..

45,00 TL

Murat Sosyal Hizmetler 2. Sınıf 3. Yarıyıl

Güz Dönemi, 2.Sınıf 3.Yarıyıl, Çatışma ve Stres Yönetimi-I, Özel Gereksinimli Bireyler ve Bakım Hizmetleri, Sosyal Psikoloji-I, Yaşlı ve Hasta Bakım H..

45,00 TL

Murat Sağlık Kurumları İşletmeciliği 2. Sınıf 4. Yarıyıl

Bahar Dönemi, 2.Sınıf 4.Yarıyıl, Müşteri İlişkileri Yönetimi, Sağlık Kurumlarında ..

45,00 TL

Murat Sağlık Kurumları İşletmeciliği 2. Sınıf 3. Yarıyıl

Güz Dönemi, 2.Sınıf 3.Yarıyıl, Tıbbi İstatistik, Kurumsal İletişim, Sağlık Sigortacılığı, Sağlık Kurumları Yönetimi-I, Sağlık Kurumlarında Operasyon Y..

45,00 TL

Murat Muhasebe ve Vergi Uyg. 2. Sınıf 4. Yarıyıl

Bahar Dönemi, 2.Sınıf 4.Yarıyıl, Mali Analiz, Maliyet Analizleri, Muhasebe Yazılımları, Şirket Muhasebesi, Ticaret Hukuku, Vergi Uygulamaları, Atatürk..

45,00 TL

Murat Muhasebe ve Vergi Uyg. 2. Sınıf 3. Yarıyıl

Güz Dönemi, 2.Sınıf 3.Yarıyıl, Envanter ve Bilanço, Genel Vergi Hukuku, Kamu Maliyesi, Muhasebe Denetimi, Türk Vergi Sistemi, Atatürk İlkeleri ve İnkı..

45,00 TL

Murat Laborant ve Veteriner Sağ. 2. Sınıf 4. Yarıyıl

Bahar Dönemi, 2.Sınıf 4.Yarıyıl, Doğum Bilgisi ve Suni Tohumlama, Gıda Güvenliğinin Temel Prensipleri, Hayvancılık Ekonomisi, Laboratuvar Hayvanlarını..

45,00 TL

Murat Laborant ve Veteriner Sağ. 2. Sınıf 3. Yarıyıl

Güz Dönemi, 2.Sınıf 3.Yarıyıl, Temel Sürü Sağlığı Yönetimi, Veteriner Hizmetleri Mevzuatı ve Etik, Temel Yem Bilgisi ve Hayvan Besleme, Temel Veterine..

45,00 TL

Murat İşletme Yönetimi 2. Sınıf 3. Yarıyıl

2. Sınıf 3. Yarıyıl İşletme Yönetimi (Kod 8031) Murat YayınlarıİÇERDİĞİ DERSLERGİRİŞİM FİNANSMANIGİRİŞİMCİLİK VE İŞ KURMAİŞLETME YÖNETİMİPROJE ANALİZİ..

45,00 TL

Detaylı Arama

İhtiyacınız olan kitabı daha kolay bulabilmeniz için önce aradığınız kitabın kategorisini seçin. Ve istediğiniz zaman "Kitapları Getir" düğmesine tıklayarak kitapları listeleyin.


Listelediğiniz ekranda "Gelişmiş Filtrelemeyi" kullanarak aramanızı daha da daraltabilirsiniz.