Yabancı Dil Gramer (Dil Bilgisi) Kitapları

Göster:
Sırala:

Akademistler ve Mühendisler için Teknik İngilizce Çeviri Kılavuzu

Konu BaşlıklarıKelime OluşturmaTamlamalarBasit Cümle YapılarıZamanlar ve KiplerFiilden Türemiş YapılarIt ile Başlayan CümlelerKarşılaştırma YapılarıŞa..

27,00 TL 24,30 TL

Arapça Dilbilgisi - Nahiv Bilgisi Ders Sistemine Göre Hazırlanmış İlk Gramer Kitabı

Gramer konusu her bölümün en başında anlaşılır bir dille özetlenmiş gerektiğinde son derece sade birer örnekle de desteklenmiştir.Konunun daha iyi anl..

40,00 TL 35,20 TL

Beşir 80 Derste İngilizce CD' li

Yabancı dil öğrenmeyi ya da geliştirmeyi isteyen herkesin en büyük gereksinimi, kuşkusuz mümkün olan en kısa sürede, dilbilgisi, sözcük, söyleniş ve g..

37,50 TL 26,25 TL

Beşir Almanca Dil Bilgisi Kılavuzu

Bu kitap, sizlere doğru ve eksiksiz bir Almanca bilgisi vermek üzere hazırlanmıştır. Anlatım dili Türkçe'dir. 8u sayede kitabın içindeki bilgileri ken..

30,00 TL 21,00 TL

Beşir Almanca Konuşma Kılavuzu Dilbilgisi Sözlük

Diğer Almanca konuşma kılavuzlarından farklı olarak, çok geniş kapsamlı dilbilgisi ile Türkçe-Almanca ve Almanca-Türkçe bir sözlük içeren bu kitap, Al..

29,00 TL 20,30 TL

Beşir Beginner Step 1 Loopsees

Beginner Step 1LOOPSEESLoopsees are tiny creatures who make it snow with snowblowers. One day their snowblower breaks down. Three friends fi..

5,00 TL 3,50 TL

Beşir Beginner Step 1 Sponge Hunter

Beginner Step 1SPONGE HUNTERArleen is a lonely girl who earns her life by hunting sponge. One day while she is hunting, she realizes some pi..

5,00 TL 3,50 TL

Beşir Beginner Step 1 The Apple Shake

Beginner Step 1THE APPLE SHAKEZeul and Budha drop an apple to the bottemless underground caves. They cannot decide on who is going to take t..

5,00 TL 3,50 TL

Beşir Beginner Step 1 The Brokenhearted Star

Beginner Step 1THE BROKENHEARTED STARWhat would you do if you found out one morning that the sun has disappeared? Gija and Sasan wake up to ..

5,00 TL 3,50 TL

Beşir Beginner Step 1 Yogog The Thunder Ogre

Beginner Step 1YOGOG THE THUNDER OGREShahbaz buys some white rabbits from a street vendor. The rabbits are scared of the sound of the thunde..

5,00 TL 3,50 TL

Beşir Beginner Step 2 İfred The Liar

Beginner Step 1YOGOG THE THUNDER OGREShahbaz buys some white rabbits from a street vendor. The rabbits are scared of the sound of the thunde..

5,00 TL 3,50 TL

Beşir Beginner Step 2 Jarud The Worm

Beginner Step 2JARUD THE WORMZeril is a young girl who loves the trees. One day she sees that one of the trees is withering too early and de..

5,00 TL 3,50 TL

Beşir Beginner Step 2 Naughty Dwarf

Beginner Step 2NAUGHTY DWARFOn a hot summer morning Fehrin and Buhrin buy some fireworks and make some noise. An exploding volcano makes eve..

5,00 TL 3,50 TL

Beşir Beginner Step 2 Selfish Green

Beginner Step2SELFISH GREENTaur and Karji cannot decide on which color is the best. They set on a journey to solve the mystery of the green ..

5,00 TL 3,50 TL

Güncel İçerik

Her gün yenilenen listelerimizle bir adım öndesiniz.

Güvenli Alışveriş

SSL sertifikamız ile bilgileriniz garanti altında.

3D Security

Kredi Kartı ile ödemelerde tüm kontrol sizde.

Müşteri Destek

Uzman ekibimiz ve temsilcilerimizle önceliğimiz memnuniyetiniz.