Sisyphos Yayınları

Göster:
Sırala:

Dil İşçileri Edebiyat Antolojisi

Dil İşçileri Edebiyat Antolojisi   Yazarlar, şairler temiz insanlardır...Ellerinde kalem görürsünüz ama silah görmezsiniz.Saz görürsünüz ama..

20,00 TL 12,00 TL

Kördüğüm Aşk

Kördüğüm Aşk Unutmak, zayıf insanların çıkış yoludur; benim de hayat tarzıma aykırıdır.Aşk denilen duyguyu, sadece mutluluk olarak gören, aynı za..

15,00 TL 9,00 TL

Seni En Çok Ben Sevdim

Seni En Çok Ben Sevdim    Her aşk kendi yolunu çizer diyerek Seni En Çok Ben Sevdim isimli ikinci kitabımı sevgiye adanmış yürekleriniz..

15,00 TL 9,00 TL

Denize Davet

Elinize aldığınız bu kitapta; sakin bir denizde ilerlerken kimi zaman dalgalarla mücadele edecek, kimi zaman hasret olarak kalbe sürüleni imtihan olar..

15,00 TL 9,00 TL

Sare'li Düşler

Güneşin doğduğu günü hatırlıyorum.İçime işleyen zerrelerin arasında gözlerimi kırpıştırarak açtığım o sabahı...Senin gibi olabilirdim yada onun gibi, ..

15,00 TL 9,00 TL

Son Sahne Ayrılık

Hayat uzun bir yolculuktu.Bu ömür ise yalnız hiç çekilmezdi.Kalbimin yolcusu olmanı isterdim, son durağa kadar hem de.Bu hayatın engelli yollarını yal..

15,00 TL 9,00 TL

Uçurtmnanın Ucundaki Masallar

Uçurtmnanın Ucundaki Masallar Soyut düünebilme yeteneği masallarla gelişir.Çocuklar, kelimeleri kullanmayı masallar yoluyla daha kolay öğrenir.Ma..

15,00 TL 9,00 TL

Tavşan Ayağı

Beyaz Adam; Artık kimse, kimseyle konuşmuyor.Hiç kimse, düzeni sorgulamıyor.Herkes oyun aleminde ya da sosyal medya da.Bağları iyice kopardık.Bay Gree..

15,00 TL 9,00 TL

Sevgi Kokulu Güller

Bu romanda, yüreği sevgi çiçeklerinin kokusuyla yeşermiş bir grup arkadaşın bütün olumsuzluklara rağmen muhabbet çiçekleri yeşertmek için verdikleri o..

24,00 TL 14,40 TL

Yalnızlık Lobisi

Aslında her satırın için de “sen” diye bir kavram fakat o “sen” diye başlayıp “sen” diye biten özneli yüklemli bir cümle, hem de başlı başına... İçine..

15,00 TL 9,00 TL

Başka Cinayet

Şehir soğuk, şehir karanlık ve şehir ayrılığa gebe… İçimdeki acı öyle büyüdü ki, yaydan çıkan ok gibi! Parçalandı önce, sonra dağılıp saplandı vücudum..

15,00 TL 9,00 TL

Hapsedilmiş Ruhum

Boş bir geleceğin, silinmiş bir geçmişin içinden, ayakta kalmayı nasıl başarmışım hayret. Çizilmişti hayatım, yeniden yazmayı nasıl başardım aklım alm..

15,00 TL 9,00 TL

Güncel İçerik

Her gün yenilenen listelerimizle bir adım öndesiniz.

Güvenli Alışveriş

SSL sertifikamız ile bilgileriniz garanti altında.

3D Security

Kredi Kartı ile ödemelerde tüm kontrol sizde.

Müşteri Destek

Uzman ekibimiz ve temsilcilerimizle önceliğimiz memnuniyetiniz.