Tıp - Sağlık

Göster:
Sırala:

Yenidoğan Yoğun Bakım Hemşireliği

Yenidoğan yoğun bakımı; tanı ve tedavi işlemlerinden, kanıta dayalı uygulamalar, bireysel temelli gelişimsel ve aile merkezli bakım, yenidoğanın resüs..

50,00 TL 40,00 TL

Beslenme ve Diyetetiğin Psikososyal Boyutu

Beslenme ve Diyetetiğin Sağlık Bilimleri ile ilişkisi ve sağlık üzerine etkileri iyi bilinmesine rağmen, Sosyal Bilimler ve insan psikolojisi ile iliş..

22,00 TL 17,60 TL

Sağlık Yönetimi Eğitimi ve Sağlıkta Dönüşüm Programı İçin Profesyonel Sağlık Yöneticiliğinin Gerekliliği

Bu çalışmayla ülkemizde sağlık hizmetlerinin yönetimi ve verimli sağlık yönetiminin gerçekleştirilmesi için sağlık yönetimi eğitiminin gerekliliğinin ..

18,00 TL 16,20 TL

Sesletim Sesbilgisi Testi

Yönerge KitabıSesletim Alt Testi (SET)Örnekleme Kitabı I: Resim-Sözcük Seti25’er Adet Uygulamacı Kayıt Formlarıİşitsel Ayırtetme Alt Testi (İAT)Örnekl..

450,00 TL 382,50 TL

Bebeğimin Beslenme Kitabı 5 – 24 Ay Beslenme Planı ve Yemek Tarifleri

İlk baskısı 2013 yılında yayınlanan Bebeğimin Beslenme Kitabı uzun süren kapsamlı çalışmaların sonucunda hazırlanmış. Sağlıklı bebek ve çocuk beslenme..

55,00 TL 41,25 TL

Pediatrik Cerrahi Hastasının Hemşirelik Bakımı

American Pediatric Surgical Nurses Association (APSNA) iş birliği ile basılan Pediatrik Cerrahi Hastasının Hemşirelik Bakımı, Üçüncü Basım tüm sağlık ..

65,00 TL 52,00 TL

Hastanelerde Finansal Performans Analizi ve Sürdürülebilirliği

Sağlık sektörüne yönelik eğitim talebi her geçen gün hızlı bir biçimde artmaktadır. Eski bir sağlık çalışanı olan yazarın böyle bir kitabı hazırlamada..

26,00 TL 20,80 TL

Hemşirelik ve Sağlık Meslek Okulları İçin Fizyoloji Klinik Uygulamaya Yönelik

“Hemşirelik ve Sağlık Meslek Okulları İçin Fizyoloji” ismiyle basılan bu kitap; hücreden başlayıp bütün sistemlerin, fetüs ve yeni doğanın fizyolojisi..

32,00 TL 25,60 TL

Spor ve Sağlık

Bu kitap; sadece sporcu sağlığını ve performansını korumak ve geliştirmek için değil aynı zamanda halk sağlığını korumak ve geliştirmek adına egzersiz..

22,00 TL 17,60 TL

Yaşam Çözümlemesi

Bu kitap, yaşam çözümlemesi alanında yayınlanan ilk Türkçe kitap olma özelliğine sahiptir.Kitapta, yaşam çözümlemesinin temel kavramları ve veri yapıs..

18,00 TL 14,40 TL

Sağlık Psikolojisi

Sağlık Psikolojisi kitabı; sağlık psikolojisi alanında güncel araştırma, kuram ve uygulamaları kapsamakta ve dünyanın pek çok ülkesinde ders kitabı ol..

65,00 TL 52,00 TL

Yeniden Doğmak Böbrek Nakli Olan Hastaların Psikososyal Süreçleri

Organ nakli; bugüne kadar daha çok sağlık çalışanlarının dile getirdiği, en çok da organ bağışını teşvik eden kampanyalarla ve kamu spotlarıyla gündem..

22,00 TL 17,60 TL

Yönetici Hemşireliğe Giden Yolda Adım Adım

Mesleğe yeni başlayan hemşire ve yöneticiler için yeni eğitim ve geliştirme araçları kullanarak, onların sistemli bir şekilde gelişmelerinin desteklen..

28,00 TL 22,40 TL

İlkyardım ve Temel Uygulamalar

İlk yardım, sağlık görevlileri gelinceye kadar olay çevresindeki ilk yardım eğitimi almış kişilerin elde bulunan malzemelerle yapabildiği ilaçsız giri..

27,00 TL 21,60 TL

Altı Sigma Yaklaşımı ve Sağlık Sektöründen Başarı Örnekleri

Altı sigma yaklaşımının 1980'li yıllara dayanan yakın bir geçmişi olmasına rağmen bugün farklı sektörlerde faaliyet gösteren büyük şirketlerce yaygın ..

23,00 TL 18,40 TL

Adli Bilimlerin Temeli

Adli Bilimlerin Temeli, adli bilimlerin farklı alanları ile ilgili güncel bilgileri ve gelişmeleri kapsayacak şekilde hazırlanmıştır. Kitap adli bilim..

60,00 TL 48,00 TL

Hemşirelik Bakımını Planlama

Bu kitap, bireyselleştirilmiş bakımın çerçevesini çizen bakım planını hazırlamada rehber niteliğindedir. İçerikte; hemşirelik sürecinin bütün basamakl..

35,00 TL 28,00 TL

Kriz Danışması veTravmatik Olaylarda Tedavi Planlayıcı

Kriz Danışması ve Travmatik Olaylarda Tedavi Planlayıcı, ulusal ya da yerel sağlık kurumlarının, sağlık şirketlerinin, bakım merkezlerinin ve sağlık ö..

30,00 TL 24,00 TL

Sağlık Sosyolojisinde Güncel Tartışmalar

Sosyolojinin son yirmi yılda önemli ilgi alanlarından biri hâline gelen sağlık sosyolojisi Türkiye'de de farklı disiplinlerden akademisyenlerin ilgisi..

26,00 TL 20,80 TL

İnsan Anatomisi ve Fizyolojisi

İnsan Anatomisi ve Fizyolojisi kitabı sistemler halinde hazırlanmıştır. Her bir sistemin anatomisi ve fizyolojisi kısa, öz ve anlaşılır biçimde verilm..

20,00 TL 16,00 TL

Hemşirelikte Öğretim ve Eğiticinin Rolü

Bu kitap, Birleşik Devletlerde, önde gelen hemşire eğiticilerden biri olan Dr. Marilyn Oermann tarafından yayına hazırlanmış hemşirelik öğretimindeki ..

45,00 TL 33,75 TL

Güncel İçerik

Her gün yenilenen listelerimizle bir adım öndesiniz.

Güvenli Alışveriş

SSL sertifikamız ile bilgileriniz garanti altında.

3D Security

Kredi Kartı ile ödemelerde tüm kontrol sizde.

Müşteri Destek

Uzman ekibimiz ve temsilcilerimizle önceliğimiz memnuniyetiniz.